تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس

تعمیر یخچال فریزر ساید وستینگ هاوس - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید وستینگ هاوس

آیا به دنبال راه هایی برای رفع کدهای خطای ساید بای ساید وستینگ هاوس بوده اید؟ این مقاله کدهای خطای مختلف و نحوه رفع آنها را توضیح می دهد.

کدهای خطای یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس – چگونه حل کنیم

کدهای خطای مختلفی که ممکن است در ساید بای ساید وستینگ هاوس رخ دهد به شرح زیر است:

tr

این کد خطا نشان می دهد که سینی مکعب یخ در زمانی که برداشت یخ وجود داشت و سیستم سعی می کرد سینی را با آب پر کند، از 0 درجه سانتیگراد بالاتر نمی رفت. لوله آب را بازرسی کنید تا مطمئن بشوید که هیچ چیز جلوی از کارکرد خوب آن نمی گیرد. حتی کنترل کنید که شیر آب باز باشد و فیلتر آب مسدود نباشد.

وقتی همه موارد بالا را بررسی کردید و همه آنها در وضعیت خوبی کار می کنند، وقت آن است که برای کمک با یک تکنسین یخچال واجد شرایط تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

Sc، Oc

اگر مدل یخچال یخ و آب وستینگهاوس را دارید و این کد خطا را می بینید یا ترکیبی از آیکون دمای 2 و 4 چشمک می زند، پس حسگر مشکل دارد. یا مدار اتصال کوتاه دارد.

حتما حسگر خراب یخچال را پیدا کرده و آن را عوض کنید. اگر به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید، برای کمک با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید در برندهای مختلف

Cr

اگر یخچال شما مدل یخ و آب باشد، این کد خطا نشان دهنده یک خطا در ارتباط است. اگر این بخش را دیدید یا نماد سرما در بالای برد را چشمک زن دیدید، دقت داشته باشید که کنترل پنل دیگر با صفحه کنترل اصلی ارتباطی برقرار نمی کند.

برای رفع این مشکل می توانید یخچال را از برق بکشید و حدود 5 دقیقه آن را از برق جدا کنید. دوباره آن را به برق وصل کنید. این بیشتر کنترل پنل را دوباره تنظیم می کند تا مجددا به طور معمول آغاز به کار کند. اما اگر این کار را انجام دادید و ارور مجددا اتفاق افتاد، برای راهنمایی با تعمیرات سرویس یخچال تماس بگیرید.

EF

این عدد ارور مفهوم آن است که موتور فن خراب است. موتور فن را بازرسی کنید تا ببینید هنوز کار می کند یا خیر. اگر نیست موتور را عوض کنید.

Ec

در هنگام دیدن این عدد ارور، PCB اصلی نمی تواند ارتباط را دریافت کند. امکان دارد شما احتیاج به عوض کردن PCB داشته باشید.

SY CF

عدد ارور به این مفهوم است که ممکن است میان صفحه کنترل اصلی و برد نمایش یک اختلال در ارتباط وجود دارد.

SY EF

زمانی که این عدد ارور را می بینید، متوجه می شوید که فن گرداننده از کار افتاده است. موتور فن را بازرسی کنید و دوام آن را میان سیم پیچ ها بسنجید. در صورت عدم تداوم یا اگر فن دیگر اصلا کار نمی کند، موتور یا کل فن را تعویض کنید.

SY CE

هنگام دیدن این عدد ارور ممکن است میان نمایشگر و صفحه کنترل اصلی خطایی در ارتباط وجود دارد.

OP – عادی

در صورت مشاهده این کد خطا در پنل، سنسور قسمت فریزر یخچال باز است.

عادی – OP

این کد خطا به این معنی است که سنسور قسمت مواد غذایی تازه یخچال باز است.

SH – عادی

در صورت مشاهده این کد خطا در پنل، سنسور قسمت فریزر یخچال کوتاه می شود.

عادی – SH

این کد خطا به معنی اتصال سنسور قسمت مواد غذایی تازه یخچال است.

CE

اگر این کد خطا در پانل نمایش داده شود، پیام فوری ارتباط خود را قطع می کند. برای تأیید این موضوع، یخچال را در حالت سرویس قرار دهید.

هنگامی که این کد خطا را مشاهده کردید، کانکتور J4 واقع در برد کنترل اصلی را بررسی کنید. همچنین کانکتورهای J4-4، J4-5 و J4-6 را که روی برد کنترل یخ ساز قرار دارند، بررسی کنید.

علاوه بر این، کانکتور خط 15 پین واقع در برد کنترل اصلی را بررسی کنید. اگر همه این اتصالات خوب هستند اما کد خطا هنوز وجود دارد، برد کنترل اصلی را جایگزین کنید.

t3

سنسور یخ ساز را بررسی کنید تا ببینید آیا این کد خطا روی صفحه نمایش یخچال ظاهر می شود، باز است یا کوتاه.

E0

در صورت مشاهده این کد خطا، یخچال هیچ خطایی ندارد.

E1

با دیدن این عدد ارور، حسگر گرداننده را کنترل کنید تا ببینید آیا صدمه دیده است. اگر صدمه دید آن را عوض کنید.

E2

حسگر سرمای اتاق که روی برد نمایش نصب شده است صدمه دیده است. حسگر را عوض کنید.

E4

حسگر سرمای اتاق که بر روی صفحه پاور نصب شده صدمه دیده است. حسگر را عوض کنید

E5

وقتی این کد خطا را می بینید، متوجه می شوید که سنسور محفظه 0 درجه معیوب است. سنسور را پیدا کنید و در اسرع وقت آن را تعویض کنید.

نکته مهم: 

برای همه کدهای خطای ذکر شده در این مقاله، مهم است که با تکنسین یخچال تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا عیوب را به طور دقیق بررسی کند و آنها را بر اساس آن برطرف کند. این بهترین راه برای رفع آنهاست.

تشخیص نادرست علل می تواند منجر به آسیب های بیشتر در یخچال شود. بنابراین اگر نمی توانید عیوب را پیدا کنید و آنها را به درستی برطرف کنید، اجازه دهید یک تکنسین ماهر این کار را برای شما انجام دهد. هزینه اضافی ارزش آن را خواهد داشت.

علاوه بر موارد فوق، اگر می خواهید عیوب را خودتان برطرف کنید، به یاد داشته باشید که اقدامات ایمنی پیشگیرانه را انجام دهید. یخچال را با جدا کردن آن از پریز دیواری که به آن وصل شده است خاموش کنید یا کلید مدار آن قسمت از خانه را خاموش کنید.

انجام این کار شما را در برابر برق گرفتگی محافظت می کند و همچنین قسمت های مختلف یخچال را از آسیب محافظت می کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید ویرپول

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *