مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی

امروز ما تمام کدهای خطا را بررسی می کنیم که افرادی که از ماشین لباسشویی زانوسی استفاده می کنند باید بدانند. گاهی اوقات ممکن است بتوانید خودتان این خطاها را اصلاح کنید، اگرچه برای خطاهای سخت تر و پیچیده تر باید با یک تکنسین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بنابراین، اگر مشاهده کردید که یکی از این کدهای خطا روی ماشین لباسشویی خود چشمک می زند و خودتان نمی توانید آن را حل کنید، وحشت نکنید زیرا ما می توانیم کمک کنیم! فقط تماس بگیرید و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهیم داد و به لطف تجربیات بسیار ما می توانیم به طور محرمانه با طیف گسترده ای از خطاهای ماشین لباسشویی مقابله کنیم.

کدهای خطای زانوسی

بنابراین، بدون بحث بیشتر، بیایید تمام کدهای خطای ماشین لباسشویی را که باید در مورد آنها بدانید، بررسی کنیم. کدهای خطای زیادی برای بررسی وجود دارد، اما اجازه ندهید که شما را بترساند، بسیاری از آنها بسیار شبیه به هم هستند و به یاد داشته باشید که اگر مطمئن نیستید چگونه ادامه دهید، می توانیم کمک کنیم.

خطای 11

این بدان معناست که ماشین لباسشویی شما در پر کردن آب در طول چرخه شستشو با مشکل مواجه می شود، این می تواند دلایل مختلفی از جمله مشکلات فشار آب، مشکلات سیم کشی یا مشکلات دریچه ها داشته باشد.

خطای 35

این خطا ناشی از سرریز آب است و مانند بسیاری از مسائل مشابه، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای رفع سریع آن، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید تا در مورد این کد خطا به شما کمک کند.

خطای 3A

این یک کد خطایی است که کمتر دیده می شود و به این معنی است که سنسور المنت گرمایشی مشکل دارد. باز هم، تماس با یک متخصص بهترین راه برای تشخیص مشکل ایجاد کننده خطا است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع ماشین لباسشویی

خطای 43

این کد خطا به این معنی است که در منبع تغذیه پشت قفل درب مشکلی وجود دارد و دوباره ممکن است به دلیل انواع خطاها از جمله سیم کشی معیوب باشد.

خطای 44 و خطای 45

این دو کد خطا به این معنی است که مشکلی در مدار حسگر در قفل درب وجود دارد، احتمالاً به دلیل معیوب بودن واحد PCB است و برای رفع آن نیاز به کمک حرفه ای دارد.

خطای 61

این کد خطا به این معنی است که سیستم گرمایش داخل ماشین لباسشویی مشکل دارد، به این معنی که نمی تواند به سطح گرمایش کافی برسد. تعدادی خطا وجود دارد که می تواند باعث این خطا شود، به همین دلیل بهتر است از یک تکنسین حرفه ای استفاده کنید.

خطای 82 و 83

این دو مسئله به ابزار انتخاب دستگاه شما مربوط می شود، یا موقعیت به عنوان اشتباه ثبت می شود یا خواندن نادرست است. خوشبختانه این خطا معمولاً با کمک یک تکنسین حرفه ای قابل رفع است.

خطای EA1

این خطا به این معنی است که درام داخل ماشین لباسشویی مشکل دارد، ممکن است خطای سنسور، مشکل الکتریکی یا آسیب تسمه موتور باشد. اگر این خطا را مشاهده کردید، باید با یک متخصص تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

خطای EA6

گاهی اوقات بررسی این موضوع مشکلی را نشان می دهد که به راحتی قابل رفع است، مانند چیزی که قفل یا لولا را مسدود می کند. با این حال، ممکن است یک مشکل بسیار جدی‌ تر نیز باشد که برای رفع آن باید با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای ED1، ED4 و ED6

این سه کد خطا همگی به خطاهای ارتباطی داخل ماشین لباسشویی مربوط می شوند، این ممکن است به دلیل سیم کشی یا قطعات معیوب باشد. با این حال، به دلیل پیچیدگی این قطعات، در صورت مشاهده هر یک از این کدهای خطا، باید با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای ED2 و ED3

این خطاها به مشکلات مربوط به عناصر گرمایشی مربوط می شود و بیشتر به دلیل مشکلات سیم کشی ایجاد می شود، اما در موارد جدی تر، ممکن است عناصر نیاز به تعویض داشته باشند. توصیه می شود با این کدهای خطا با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای EF2

این خطا به این معنی است که شما مقدار زیادی مواد شوینده در ماشین لباسشویی استفاده کرده اید، باید کف را تمیز کنید و سپس ماشین لباسشویی خود را در یک چرخه کوتاه شستشو روشن کنید. این باید مشکل را برطرف کند، اما خود به خود تکرار می شود یا نمی توانید چرخه شستشو را تنظیم کنید، سپس با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

خطای EF4

این خطا به این معنی است که فشار آب شما پایین است و این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و حتی ممکن است به دلیل مسائل بیرونی خارج از کنترل شما باشد. اگر این خطا را مشاهده کردید، باید با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

خطای EH1، EH2 و EH3

همه این ارورها به خاطر ایرادات مخزن تغذیه در ماشین لباسشویی شما درست می شود که می تواند به خاطر زیاد یا کم بودن ولتاژ یا بقیه موارد سخت تر باشد. بنابراین، اگر هر یک از این کدهای خطا را مشاهده کردید، با یک متخصص تماس بگیرید تا کمک کند.

پاک کردن کدهای خطا

آخرین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که گاهی اوقات باید قبل از استفاده مجدد از ماشین لباسشویی، کدهای خطا را پاک کنید. در زیر دستورالعمل‌های کلی را که باید روی اکثر لوازم خانگی مدل زانوسی کار کنند، فهرست کرده‌ام، اما شما باید راهنمای دستورالعمل‌های خود را نیز مطالعه کنید.

  1. حالت تشخیصی را انتخاب کنید.
  2. انتخابگر/گردنده را روی موقعیت شماره ده بچرخانید.
  3. سپس دکمه شروع و هر دکمه گزینه را فشار داده و نگه دارید.
  4. در نهایت دکمه ها را نگه دارید تا چراغ های LED روی برد کنترل چشمک نزنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *