تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج

تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج - نمایندگی یخچال فریزر در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات حائز اهمیت یخچال فریزر زیرووات

عدم کارکرد یخچال فریزر

یکی از مهم ترین ایراداتی که امکان دارد برای یخچال فریزر اتفاق بیفتد این می باشد که یخچال فریزر شما کار نکند، هنگامی که یخچال فریزر شما کار نمی کند نمی تواند از مواد غذایی درون آن محافظت نماید و مواد غذایی درون یخچال فریزر دچار خرابی شده و فاسد می شود همینطور ممکن است که به قطعات یخچال هم صدمه بزند، برای عیب یابی نمودن این ایراد اول می بایست چک کنید که یخچال فریزر شما برق دارد یا نه. یخچال فریزر زیرو وات خود را کمی جلو اورده و چک نمائید که دستگاه به برق متصل باشد اما در صورتی که دو شاخه داخل پریز بود بهتر می باشد چک نمائید که دو شاخه یا پریز شما دچار خرابی نشده باشد. اگر نوسانات برق در خانه شما موجود است بهتر می باشد از محافظ استفاده نمائید که دستگاه شما خراب نشود، آخرین موردی که امکان دارد سبب ایجاد این ایراد شود این می باشد که برد دستگاه شما کارکرد نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنوود

سروصدای غیرعادی یخچال فریزر زیرووات

یکی دیگر از ایراداتی که امکان دارد برای یخچال فریزر شما ایجاد شود صدای آزار دهنده یخچال فریزر میباشد این صدا امکان دارد از قسمت های گوناگون و به دلایل گوناگونی ایجاد شود که از ساده ترین های آن میتوان به گیر کردن یخ در مخزن یخ یخچال فریزر اشاره کرد که فقط کافی می باشد یخ را از داخل آن خارج نمائید مورد بعدی که می بایست چک کنید این می باشد که امکان دارد یخچال فریزر زیرو وات شما تراز نباشد اگر یخچال فریزر شما تراز نبود یخچال فریزر خود را که تکان داده تا صدای آزار دهنده قطع گردد برای تراز نمودن یخچال فریزر می توانید از تراز سنج استفاده نموده و بر اساس آن پایه های یخچال خود را تنظیم نمائید. امکان دارد فن کندانسور یخچال فریزر شما دچار خرابی یا شکستگی شده باشد و در این حالت صدای غیر عادی از داخل یخچال فریزر به وجود می آید. در صورت خراب شدن فن آن را تعمیر یا عوض نمائید. مورد بعدی که می بایست چک شود این می باشد که امکان دارد کمپرسور دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد و در صورت لزوم می بایست آن را عوض نمائید.

کارکرد یکسره یخچال فریزر زیرو وات

هنگامی که سرمای لازم یخچال به هر علتی تامین نشود و این اطلاعات به موتور ارسال شود، به شکل یکسره کار می کند و با گذشت زمان آسیب می بیند. متداول ترین علت این ایراد این می باشد که حسگر دما فرمان های صحیحی به یخچال فریزر شما نمی دهد و موتور یخچال فریزر مجبور می باشد یک سره کار کند از طرفی امکان دارد در یخچال فریزر شما نشتی گاز مبرد ایجاد شود و سیستم سرمایش دستگاه را مختل کند. از طرفی امکان دارد ایراد دستگاه از ترموستات دستگاه باشد در صورتی که این ایراد ایجاد شود مواد غذایی یا منجمد شده یا فاسد می شود برای برطرف کردن این ایراد می توانید با تعمیرکاران تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بوی نامطبوع درون یخچال فریزر زیرووات

یکی دیگر از ایراداتی که امکان دارد برای یخچال فریزر ایجاد شود این می باشد که بوی خیلی بدی درون  یخچال فریزر را پر نماید به صورت کلی این وظیفه بوگیری با ذغال درون یخچال زیرووات می باشد اما امکان دارد ذغال بوگیر دچار خرابی شده باشد علتی که سبب به وجود امدن این بوی بد در یخچال فریزر می گردد این می باشد که غذایی در یخچال بیشتر از تاریخ انقضای خود وجود داشته و گندیده باشد بعد بوی آن تمام فضای یخچال فریزر را درگیر می نماید از طرفی امکان دارد این بوی بد از ترشیجات یا مواد غذایی خیلی بو دار هم باشد.
برای برطرف کردن این ایراد کار زیاد سختی نیاز نمی باشد انجام دهید فقط کافی می باشد که یخچال فریزر را خالی نموده با مقداری جوش شیرین و وانیل آن را بشویید و ذغال را عوض نمائید تا بوی بد درون یخچال فریزر را از بین ببرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس

نکته آخر

به صورت کلی ایرادات یخچال فریزر را نباید نادیده گرفت و تعمیرات آن ها را به اصطلاح پشت گوش انداخت چون قطعات یک یخچال مثل یک زنجیره به یکدیگر مرتبط هستند و در صورتی که قطعه ای در یخچال فریزر خراب شود با گذشت زمان امکان دارد به سایر قطعات یخچال فریزر هم صدمه ی جدی وارد نمائید.
نکته بعدی که می بایست به آن دقت نمائید این می باشد که خیلی اوقات می توان پیش از اینکه ایراد جدی ایجاد شود با جلوگیری های آسانی از ایجاد این ایرادات پیشگیری کرد.

مثل:

  •  درب یخچال را هیچ موقع باز نگذارید و سریع آن را ببندید چون دمای درون یخچال به خارج آن رفته و گرمای بیرون از یخچال به درون آمده و سیستم سرمایش یخچال که با اهمیت ترین چرخه در یخچال فریزر می باشد را مختل می سازد.
  •  یکی از مهم ترین نقطه های عطفی که تاثیر خیلی زیادی در روند پیشگیری از ایرادات یخچال فریزر دارد، زمان جا به جایی یخچال فریزر می باشد. دقت نمائید زمان جا به جایی یخچال فریزر، یخچال به جایی برخورد نکرده یا ضربه ندیده باشد و همان جا چک نمائید که یخچال فریزر تراز شده باشد. همینطور جایی که یخچال را در آن جا می گذارید نباید در معرض نور مستقیم خورشید یا کنار گاز و فر باشد از سوی دیگر 15 تا 30 سانت محیط خالی اطراف یخچال قرار داشته باشد که گردش هوای خود را به طور صحیح انجام دهد همینطور جهت نصب یخچال فریزر دقت نمائید که حتما از کمک متخصص بهره بگیرید.
  • در چیدن مواد غذایی در یخچال فریزر دقت نمائید هیچ موقع غذای خیلی داغ را داخل یخچال نگذارید یا همواره دقت نمائید که مواد غذایی شما در یخچال فریزر فاسد نشود چون بوی شدیدا بدی یخچال را پر می نماید از طرفی چک نمائید که مواد غذایی خود را روی منافذ سرمایی که داخل  یخچال فریزر قرار گرفته نگذارید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یخساران

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *