مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیر خطاهای ساید بای ساید هیمالیا

تعمیر خطاهای ساید بای ساید هیمالیا -نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر خطاهای ساید بای ساید هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر خطاهای ساید بای ساید هیمالیا

از دلایلی که سبب می شود تا ما به یافتن ایراد ساید بای ساید هیمالیا خودمان بپردازیم، تفاوت دمایی که تنظیم شده با دمای حقیقی داخل ساید بای ساید می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل باید بدانید که هیچ جای نگرانی نیست و یکی از عللی که سبب ایجاد این اتفاق می شود باز ماندن درب ساید بای ساید به مدت طولانی می باشد یا اینکه اصلا ساید بای ساید تازه راه اندازی شده و یا اینکه غذا را به شکل گرم داخل ساید بای ساید قرار داده ایم و… برای برطرف کردن این حالت کافیست تا ساید بای سایدتان را به اندازه ۲۴ ساعت خیلی باز و بسته نکنید و بگذارید تنظیم شود. اگر با روش های بالا ایراد دستگاهتان رفع نشد احتمالا ایراد ساید بای ساید شما فنی است. مثل:

 • خراب بودن لاستیک دور درب ساید بای ساید از علل خنک نکردن آن می باشد.
 • عیب داشتن کمپرسور و رله ساید بای ساید از علل سرد نشدن آن می باشد.
 • کاهش یافتن گاز یکی از دلایل سرد نکردن ساید بای ساید می باشد.
 • خرابی فن کمپرسور ساید بای ساید از ایراداتی است که باعث خنک نکردن ساید بای ساید می شود.
 • خرابی فن اوپراتور ساید بای ساید از علت های سرد نکردن ساید بای ساید می باشد.

شما می توانید برای یافتن ایراد ساید بای ساید هیمالیا و رفع کردن اشکالات فنی آن با تعمیرکاران متخصص تعمیرات سرویس تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی

تست و چک کردن دلایل خرابی و ایراد کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا

کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا متشکل از قسمت های الکترونیکی، مکانیکی و بخش گازهای ساید بای ساید هیمالیا می باشد. هر یک از این اجزا خودشان به قطعات و اجزا کوچک تری تقسیم شده اند؛ به همین علت زمانی که احتیاج به تست کمپرسور یخچال باشد امکان دارد منظور هر کدام از این قطعات نیز باشند. کمپرسور در وضعیت سالم میبایست به خوبی عمل فشرده کردن گاز مبرد و گرداندن آن را در لوله های اوپراتوی انجام بدهد و بعد گاز را در کندانسور خنک و به مایع تبدیل سازد هنگامی که شما به تعمیرات موتور ساید بای ساید هیمالیا و یا تعمیرات کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا احتیاج پیدا کنید یک اشکال اساسی و بزرگ وجود دارد زیرا باید توجهتان را به نوع موتور و یا مارک استفاده شده و کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا جلب نمائید. چون کمپرسورهایی که برای سایر ساید بای ساید ها استفاده شده است نمی توانند نیاز ساید بای ساید شما را برطرف سازند.

کمپرسورها دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از:

 • کمپرسور متراکم تک مرحله و دو مرحله
 • کمپرسور تناوبی
 • کمپرسور پیستونی
 • کمپرسور دورانی
 • توربو کمپرسور
 • کمپرسور مارپیچی
 • و در مارک های مختلف  تولید می شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید هیمالیا

علل خراب شدن موتور کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا:

گرمای بیشتر از اندازه معمولی در موتور کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا:

موتور کمپرسور گرما تولید می نماید ولی گرم شدن بیشتر از اندازه موتور کمپرسور و به وجود آمدن گرما در پیرامون کمپرسور و عدم وجود فن تهویه سبب می‌شود که شما به تعمیرات موتور ساید بای ساید هیمالیا نیاز داشته باشید و کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا شما دچار خرابی شده و از حرکت باز بماند.

وجود آلودگی درون موتور کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا:

از عللی که سبب خراب شدن کمپرسور می شود و شما را به تعمیرات موتور ساید بای ساید هیمالیا محتاج می سازد وجود گرد و خاک و آلودگی، گرد و غبار و سایر قطعات مانند لحیم کاری و …. در موتور کمپرسور می باشد. در موتور کمپرسور فقط باید روغن و مبرد وجود داشته باشد، وجود هرچیزی به جز روغن و مبرد باعث خرابی می شود.

کاهش یافتن روغن کاری درون کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا:

روغن کاری کمپرسور خیلی مهم است و ضرورت دارد؛ چنانچه انجام نشود سبب می‌شود که بر عملکرد کمپرسور تاثیر گذاشته شود و گرمای بیشتر از اندازه تولید شود و در نتیجه به علت گرمای بیشتر از اندازه موتور کمپرسور شما دچار خرابی شود و شما بالاجبار به تعمیرات کمپرسور ساید بای ساید خودتان بپردازید.

اشکال در کلید استارت کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا:

در صورتی که کمپرسور شما خاموش می شود و از کار می افتد ممکن است که ایراد از صفحه کنترل کمپرسور باشد. این به این معنی می باشد که فشار کمپرسور بیشتر از اندازه بوده و دارای اضافه فشار می باشد و یعنی اینکه شما به تعمیرات کمپرسور ساید بای ساید هیمالیا خود نیازمند شده اید. کمپرسورها به مراقبت احتیاج دارند و باید از آنها محافظت کرد تا فشار صحیحی را تجربه نمایند؛ بهتر می باشد که فشار دستگاهتان را چک کنید بعضی مواقع کافیست کمپرسور و قطعات آن را تمیز نمائید و به محافظت و مراقبت از آن اقدام کنید.

خنک نشدن ساید بای ساید هیمالیا به مقدار نیاز:

یکی از مهمترین علائم برای تعمیرات کمپرسور و موتور ساید بای ساید هیمالیا خنک نشدن ساید بای ساید به مقدار لازم می باشد. در صورتی که شما متوجه می شوید که بخش هایی از ساید بای سایدتان خنک تر از سایر قسمت ها است و دمای بخشی بیش از اندازه پایین است باید تعمیر موتور ساید بای ساید تان را شروع کنید و در این کار جدی باشید. بهتر می باشد برای تنظیم تست کمپرسور از یک تعمیرکار متخصص که با این نوع وسایل و تجهیزات الکترونیکی و قطعات لوازم خانگی آشنایی دارد مراجعه کنید. البته امکان دارد علت خنک نکردن ساید بای ساید تنها کمپرسور آن نباشد و شما نیاز به تعمیر کمپرسور ساید بای ساید نداشته باشید ولی بهتر می باشد توسط کارشناسان تعمیرات سرویس ساید بای ساید شما چک شده و سایر علل و عوامل را هم شناسایی نمایند.

خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *