تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید بکو

تعمیر ساید بای ساید بکو - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید بکو میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

کدهای خطای ساید بای ساید بکو

اگر به دنبال کمک برای تعمیر یخچال بکو خود هستید، دیگر به دنبال آن نباشید! راهنمای کامل عدد ارور ساید بای ساید بکو ما مسائل متداول را توضیح می دهیم، نکته هایی را عرضه می دهیم و به شما نشان می دهیم که چگونه عدد های ارور برند خود را بخوانید.

کد: E0
مشکل: خرابی سنسور فریزر

کد:  E1
مشکل:  خرابی سنسور یخ زدایی فریزر

کد:  E3
مشکل: خرابی  سنسور یخچال

کد:  E4
مشکل:  خرابی بخاری یخ زدایی

کد:  E8
مشکل:  خرابی سنسور یخ

کد:  E9
مشکل: 

نمایشگر دمای محفظه ساید بای ساید بکو، خطای ساید بای ساید را نشان می دهد. نشانگر دمای سردخانه را در صورت روشن بودن نشان می دهد، چشمک نمی زند. هنگامی که واحد کنترل خطا را تشخیص دهد، نشانگر دما چشمک می زند. هشدار نقص فقط زمانی غیرفعال می شود که سیستم کنترل به حالت تست خودکار تغییر کند یا زمانی که عیب برطرف شود.

برای تشخیص از حالت تست خودکار ساید بای ساید استفاده می کند. برای فعال کردن این عملکرد، باید همزمان دکمه انتخاب دوربین و انجماد سریع را به مدت 2 ثانیه فشار داده و نگه دارید. ورود به حالت تست ظرف 10 ثانیه پس از روشن کردن ساید بای ساید اتفاق می افتد. تست خودکار با تشخیص خطا متوقف می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید زیمنس

2 خطای خنک کننده

نشتی مبرد، خرابی کمپرسور، خرابی فن در ساید بای ساید، عملکرد نامناسب سنسور، باز شدن طولانی درب.

3 خطای بخاری

بخاری ها کار نمی کنند یا با ظرفیت کامل کار نمی کنند، سنسور ساید بای ساید باید تعمیر شود.

4 مدار سنسور باز است

یکی از حسگر ها در جای خود وصل نشده است، مشکل در سیم ها، تماس بد روی کانکتورها

5 سنسور اتصال کوتاه

مشکل داشتن حسگر، خرابی سیم های اتصال یکی از 3 حسگر دما با صفحه کنترل، تماس ضعیف در کانکتورها.

6 دکمه فشار داده شده است.

دکمه های معیوب، دکمه های کثیف.

7 خرابی کمپرسور

کمپرسور از کار افتاده است، نشت مبرد، مسدود شدن سیستم.

12 ارور مدار سوئیچ.

مقاومت بالای سیم ها، تماس بد روی کلید، در مکان اتصال سیم ها به صفحه کنترل یا کلید.

پس از عیب یابی، ابتدا تست باید تکرار شود.

عیب یابی

ساید بای ساید خیلی گرم / خیلی سرد:

اگر ساید بای ساید بکو به تازگی نصب شده باشد یا درب آن برای مدت طولانی باز بماند، ممکن است چند ساعت طول بکشد تا دستگاه شما به دمای مناسب برسد. اگر بعد از چند ساعت یخچال هنوز خیلی گرم یا خیلی سرد است، توصیه می کنیم به صورت دستی تنظیم دما را تنظیم کنید، در حالت ایده آل یخچال باید بین 3 تا 5 درجه سانتی گراد باشد.

پس از تغییر دستی دمای یخچال، اگر دستگاه هنوز به دمای دلخواه نرسید، ممکن است ترموستات معیوب باشد.

اگرچه ترموستات معیوب یکی از دلایل احتمالی بیش از حد گرم یا سرد بودن یخچال شما است، اما این تنها دلیل نیست.

برخی از علل دیگر عبارتند از:

  • مواد غذایی / بطری هایی که دریچه های هوا را مسدود می کنند و از گردش هوا در اطراف یخچال جلوگیری می کنند. اطمینان حاصل کنید که هنگام قرار دادن مواد غذایی در یخچال، دریچه‌ های هوا را مسدود نمی‌کنید. و در کمال تعجب همه غذاهایی که فکر می‌کنید باید در یخچال نگهداری شوند، نیازی به این ندارند.
  • مکان دستگاه مناسب نیست. اگر یخچال شما در محلی است که “خیلی گرم” است، مانند نور مستقیم خورشید یا در کنار اجاق گاز، ممکن است نتواند آنطور که باید خنک بماند.
  • کویل های کندانسور کثیف هستند / یخچال خیلی به دیوار نزدیک است. اطمینان حاصل کنید که سیم پیچ های کندانسور را به طور منظم تمیز می کنید و یخچال حداقل 10 سانتی متر از دیوار فاصله دارد و باعث می شود هوا به گردش در آید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید هات پوینت

خارج از یخچال گرم برای لمس:

قابل درک است، اگر یخچال بکو شما احساس می کند که بیرون آن گرم است، ممکن است نگران باشید. اما گرم بودن ساید بای ساید بکو برای لمس غیر معمول نیست. در واقع طراحی برخی از لوازم خانگی بکو به این معنی است که گرما را از محتویات داخل آن با انتقال گاز از طریق لوله‌کشی در زیر سطح کناره‌ها حذف می‌کنند تا از بین برود.

ساید بای ساید مدام زمزمه می کند:

هر زمزمه ای از یخچال شما به دلیل کمپرسور است که برای نگه داشتن دستگاه در دمای مناسب کار می کند. اگر صدای زمزمه یا چرخش کم برای مدت زمان طولانی مشهود است، به این دلیل است که کمپرسور سعی می کند سخت تر کار کند تا یخچال شما را در دمای مناسب نگه دارد.

می‌توانید سختی کار کمپرسور ساید بای ساید بکو خود را با اطمینان از موارد زیر محدود کنید:

  • دمای محیط خارج از یخچال در محدوده توصیه شده است.
  • درب برای مدت زمان طولانی باز نمی ماند و اجازه می دهد هوای گرم دستگاه را پر کند.

نشتی یا خیس بودن داخل:

با گذشت زمان فرسودگی و پارگی عمومی می تواند باعث شود ساید بای ساید بکو شما علائم نشتی را نشان دهد. در چنین شرایطی توصیه می شود 2 حوزه زیر را بررسی کنید.

  • مهر و موم درب – بررسی کنید که اینها سالم باشند و درب محکم بسته شود. اگر مهر و موم درب آسیب دیده باشد یا درب محکم بسته نشود، هوای خنک می تواند از دستگاه خارج شود و در نتیجه تراکم ایجاد شود. اگر مهر و موم آسیب دیده باشد، باید آنها را تعویض کنید.
  • دریپ تابه – روی کمپرسور قرار دارد که گرمای موتور به تبخیر آبی که از سوراخ تخلیه تراکم وارد شده است کمک می کند. هنگام بررسی چنین بخشی مهم است که مراقب باشید، زیرا به احتمال زیاد تابه آب در آن وجود دارد. هنگامی که ظرف از یخچال خارج شد، یک بار آن را بگذارید تا مطمئن شوید که آسیبی ندیده است – اگر وجود دارد، یک ظرف قطره‌ای جایگزین تهیه کنید و در آن قرار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید هیتاچی

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *