مقالات, تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور

تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور - تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج - ملارد - مارلیک - فردیس - اندیشه - (تعمیرات سرویس) : 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

یافتن ایرادات ماشین ظرفشویی کنمور

دلیل خشک نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی کنمور چه می باشد؟

 • این کار در ماشین ظرفشویی از مهم ترین کارها می باشد. اگر ماشین ظرفشویی ظرف ها را خشک نکند، ایرادات بسیاری ایجاد می شود.
 • خرابی ترموستات ماشین ظرفشویی مهم ترین علت به وجود آمدن این مشکل می باشد. امکان دارد برای ترموستات نقص فنی ایجاد شده باشد. بر همین اساس می بایست این قسمت توسط تعمیرکار چک شده و تعمیر شود.
 • برنامه شستشو را یک مرتبه دیگر چک کرده و اطمینان حاصل کنید به طور صحیح انتخاب شده است.
 • خرابی برد الکترونیکی هم در ایجاد این مشکل نقش دارد. زیرا امکان دارد این قطعه در رساندن دستور درست به قسمت های دیگر ناتوان شده باشد.

دلیل عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی کنمور چه می باشد؟

 • جهت بررسی این ایراد اول فیلتر را چک نمائید. امکان دارد فیلتر ماشین ظرفشویی دچار انسداد شده باشد.
 • پمپ تخلیه را در ماشین ظرفشویی مورد بررسی قرار دهید. انسداد و یا صدمه دیدن پمپ تخلیه از معمول ترین علت های عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی می باشد.
 • شیلنگ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید. پارگی و یا انسداد این قسمت، در تخلیه نشدن آب نقش مهمی ایفا می کند. بر همین اساس در صورت فرسودگی آن را عوض نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

دلیل بوی نامطبوع از ماشین ظرفشویی کنمور چه می باشد؟

 • بوی نامطبوع در ماشین ظرفشویی باعث اثر آن روی ظرف ها شده و در نتیجه ظرف ها هم بوی نامطبوعی می‌‌گیرند. در صورتی که می‌‌خواهید این ایراد را چک نمائید، اول تمیز بودن دستگاه را مورد توجه قرار دهید.
 • ماشین ظرفشویی وسیله‌ای می باشد که می بایست به صورت منظم تمیز شود. اگر تمیز نشود ایرادات زیادی از جمله بوی نامطبوع در آن ایجاد می شود.
 • در این حالت پسماندهای غذا بوی نامطبوع را به وجود می آورند.
 • برای برطرف کردن این ایراد ماشین ظرفشویی را یک مرتبه بدون ظرف ها روشن نموده و به جای پودر شوینده، جوش شیرین و آب را مورد استفاده قرار دهید. سرکه هم در این روند استفاده می شود.

دلیل نشتی آب در ماشین ظرفشویی کنمور چه می باشد؟

 • نشتی آب ایرادی بزرگی در ماشین ظرفشویی کنمور می باشد. ولی با دنبال نمودن راهکارهایی می‌‌توانید این ایراد را برطرف نمائید.
 • جهت این کار می بایست تمام مسیر تخلیه را چک نمائید. امکان دارد انسداد شیلنگ تخلیه، پمپ تخلیه و یا فیلتر تخلیه سبب ایجاد این ایراد شده باشند. بر همین اساس نیاز می باشد حتما بهداشت این بخش ها را رعایت نموده و به صورت منظم آن‌ها را تمیز نمائید.
 • افزون بر این، خرابی پمپ و یا شل شدگی آن هم در ایجاد این ایراد نقش دارد.

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی کنمور چه می باشد؟

 • اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی‌شود، اول می بایست پریز برق را چک نمائید. امکان دارد ایراد از پریز برق باشد.
 • همینطور می بایست کابل ماشین ظرفشویی را چک نمائید. قطع شدن کابل هم در ایجاد این ایراد نقش دارد.
 • همینطور امکان دارد ایراد از قطعات داخلی باشد. به وجود آمدن مسائل فنی هم باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی می‌شود.
 • بهتر می باشد از یک تعمیرکار کمک بگیرید تا ایرادات ماشین ظرفشویی شما را چک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

علت عدم آبگیری ماشین ظرفشویی کنمور چیست؟

 • در صورت عدم آبگیری ماشین ظرفشویی کنمور، اول می بایست لوله‌های ورودی آب را چک نمائید. در صورتی که این لوله‌ها دچار انسداد شده باشند، باعث عدم ورود آب و در نتیجه عدم آبگیری می‌شود.
 • در صورتی که آب منطقه شما از نوع سخت باشد، امکان دارد املاح مسیر ورودی را بعد از مدت زمانی دچار انسداد کنند. زیرا املاح می‌توانند رسوب کرده و مسیر را ببندند.
 • شیلنگ ورودی آب را هم مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که شیلنگ دچار انسداد شده باشد، احتیاج می باشد آن را برطرف کنید و یا در صورت لزوم عوض نمائید.
 • در صورتی که با بررسی موارد فوق ایراد برطرف نشد، نیاز می باشد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی‌ها یکی از ابزارهای مهم در خانه ها هستند اما همواره عیب‌های فنی وجود دارند که باید تعمیر شوند. برای تعمیر ماشین ظرفشویی کنمور، شما می توانید به راهنمایی زیر توجه کنید:

1. بررسی دستگاه: در ابتدا باید دستگاه را بررسی کنید. اگر مشکل بسیار جدی است، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید. اما اگر مشکل کمی ساده است، می توانید به طور خودکار آن را برطرف کنید.

2. دوره‌های شستشو: بازوهای ماشین ظرفشویی که فضای بیشتری را پوشش می دهند، قابل حرکت هستند. این بازوها برای شستشوی ظروف و سایر لوازم آشپزخانه به کار می روند. اگر دوره‌های شستشو تصادفاً متوقف شده‌اند، شما می توانید بازوها را با دست خود جابجا کرده و دوره شستشو را از ابتدا شروع کنید.

3. بارش آب: یک دلیل احتمالی برای خروج آب از سیستم ماشین ظرفشویی کنمور، بارش آب درون آن است. این مشکل می تواند با پاک کردن ظرفشویی از داخل و با دستکش نصب شده روی دستگاه، حل شود.

4. بررسی درب: این امر بسیار مهم است که دوره‌های شستشو ظرف‌ها را پایان دهد. درب ماشین ظرفشویی کنمور را بررسی کنید و مطمئن شوید که آن را به دقت بسته اید. در صورت هر گونه عیب و ایراد در درب، درخواست تعویض آن را به تعمیرکار ارسال کنید.

5. استفاده از ابزار مناسب: وجود آب درون ظرفشویی یک مشکل دیگر است که می تواند با استفاده از ابزار مناسب حل شود. اگر می خواهید با کوچکترین آسیب به دستگاه خود، این مشکلات را حل کنید، باید از ابزارهایی مانند تیغ و ماشه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

نصب کردن و سرویس نمودن ماشین ظرفشویی کنمور در محل

همواره نیاز می باشد ماشین ظرفشویی شما به صورت منظم سرویس شود. در سرویس همه ی اجزای این وسیله به صورت دقیق بررسی می شود. در نتیجه ماشین ظرفشویی شما دیگر با ایرادات جدی مواجه نخواهد شد. بر همین اساس بهتر می باشد از خدمات سرویس دوره‌ای استفاده کنید. برای هرگونه نصب و سرویس و تعمیرات می توانید با تعمیرکاران تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *