مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در کرج

تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در کرج

برخی از متداول ترین ایراداتی که تکنسین های تعمیرات سرویس در تعمیر آنها استاد بوده و به طور حرفه ای تعمیر می نمایند، عبارتند از:

 • یخچال فریزر در ابتدا که شروع به کارکرد خود کرد مقداری سرد بوده ولی پس از آن اصلا سرد نشد.
 • کمپرسور به صورت نامنظم کار می کند.
 • یخچال فریزر سر و صدای بسیار زیادی ایجاد می کند.
 • محفظه کمپرسور یخ زده یا چکه می کند.
 • یخچال فریزر برق دارد ولی کار نمی کند.
 • از یخچال فریزر آب نشت می کند.
 • بدنه یخچال فریزر برق دارد.
 • رفع نمودن ایرادات رله استارت دستگاه
 • عوض کردن موتور کمپرسور
 • عوض کردن درزگیرهای لاستیکی اطراف درب یخچال فریزر
 • تعمیر ایرادات برد دستگاه و در صورت لزوم عوض کردن برد یخچال فریزر
 • تعمیر فن یخچال فریزر

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنوود

تعمیر یخچال فریزر جی پلاس در منزل

بهترین راهکار برای تعمیر یخچال فریزر در منزل تماس با تعمیرکاران تعمیرات سرویس می باشد. تعمیرکاران تعمیرات سرویس تجربه کافی و ابزارهای مورنیاز برای تعمیر یخچال‌ فریزرها را دارند و می‌توانند به شما کمک نمایند تا یخچال فریزر خود را به طور صحیح تعمیر نمائید.
زمانی که تعمیرکار یخچال فریزر به منزل شما می‌آید، او با انجام مراحل زیر به تعمیر یخچال فریزر شما خواهد پرداخت:

1. چک کردن یخچال فریزر: تعمیرکار یخچال فریزر شما را بررسی نموده تا عیب را شناسایی نماید. او می بایست چک کند که چه قسمت هایی از یخچال فریزر دچار ایراد شده‌اند و چه نوع تعمیراتی نیاز می باشد.
2 .تعمیر ایراد: بعد از شناسایی ایراد، تعمیرکار با استفاده از ابزارهای موردنیاز و قطعات مناسب به تعمیر ایراد خواهد پرداخت. قطعات خراب غیر قابل تعمیر را عوض نموده یا تنظیمات مناسب را اجرا کند.
3. آزمایش کارکرد: بعد از تعمیر ایراد، تعمیرکار یخچال فریزر را آزمایش می نماید تا اطمینان حاصل کند که ایراد رفع شده است و یخچال فریزر درست کار می‌کند.
4. ارائه راهنمایی: در آخر، تعمیرکار به شما راهنمایی می کند که چطور می بایست یخچال فریزر خود را به طور صحیح نگه داری نمائید و چه مراقبت‌هایی می بایست انجام دهید تا از خراب شدن آن پیشگیری نمائید.

به چه دلیل یخچال فریزر جی پلاس صدای غیرعادی و ناهنجاری از خود تولید می نماید؟

اغلب کاربران از اینکه یخچال فریزرشان صدای غیرعادی و ناهنجاری دارد، شاکی می باشند. اگر شما هم زمان کار یخچال فریزر جی پلاس خود شاهد ایجاد صدای غیر عادی بوده اید، فورا اقدام به برطرف کردن آن کنید. در این حالت لازم می باشد موارد زیر را چک نمائید:

 • امکان دارد یخچال فریزر تراز نبوده باشد. اگر یخچال فریزر در سطحی صاف قرار نگرفته و تراز نباشد، صدای ناهنجاری از خود تولید می کند. به این صورت می ‌توانید با یک تراز سنج چک کنید که آیا یخچال فریزر تراز می باشد یا خیر؟
 • اگر چیدمان مواد غذایی درون یخچال فریزر به صورت به هم ریخته و روی هم رفته باشد، امکان دارد سبب ایجاد صدا در محیط داخلی یخچال فریزر شود.
 • خرابی کمپرسور یخچال فریزر علت دیگری بر صدای ناهنجار آن می باشد. در این حالت نیاز می باشد از یک تعمیرکار متخصص برای برطرف کردن اشکال آن کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر الکترولوکس

به چه علت آب از یخچال فریزر جی پلاس نشت می کند؟

یکی از متداول ترین ایراداتی که اغلب کاربران با انواع یخچال فریزرها با برندهای گوناگون با آن روبرو می باشند، نشتی آب از آن می باشد. اگر شما هم با این اشکال روبرو شدید، نیاز می باشد موارد زیر را بررسی نمائید:

 • در زمان نشتی آب از یخچال فریزر می بایست اول چک کنید که دقیقا نشتی از کجا ایجاد می شود؟ در این حالت می ‌توانید بهتر این ایراد را برطرف نمائید.
 • اگر آب آبسردکن زیاد باشد، نشتی آب ایجاد می شود. در چنین وضعیتی می بایست آب آبسردکن را تنظیم نمائید.
 • امکان دارد آب سردکن دچار ایراد شده باشد که البته می بایست در این حالت از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
 • در صورتی که اوپراتور یخچال فریزر از برفک پوشیده شده باشد، می تواند سبب نشتی آب از دستگاه شود و اگر فورا  به این موضوع رسیدگی نشود، ایرادات زیادتری ایجاد می کند.
 • در صورتی که نشتی آب از بخش جا میوه ای یخچال فریزر باشد، احتمالاً بخش درین یا ناودان یخچال فریزر دچار گرفتگی شده است. در چنین وضعیتی می ‌توانید با استفاده کردن از یک سیخ سوراخ ناودان یا درین را باز نمائید.

چه عواملی سبب می شود که یخچال فریزر جی پلاس محیط داخلی و مواد غذایی را خنک نکند؟

اگر یخچال فریزر شما مواد غذایی را خنک نمی کند، یعنی اختلالاتی در بخش های گوناگون آن ایجاد شده است. برای برطرف کردن آن نیاز می باشد موارد زیر را چک کنید:

 • امکان دارد دمای یخچال فریزر با فصلی که در آن هستید، تنظیم نباشد. توجه کنید که متناسب با هر فصلی دمای یخچال فریزر هم می بایست تغییر کند.
 • محل نصب یخچال فریزر گرم بوده برای مثال در کنار اجاق گاز یا در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار گرفته است.
 • خرابی ترموستات هم دلیل دیگر خنک نکردن آن به حساب می آید که برای برطرف کردن آن نیاز می باشد از یک تعمیرکار متخصص و مجرب کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یخساران

به چه علت یخچال فریزر جی پلاس برفک می زند؟

علت های بسیاری وجود دارد که سبب می شود یخچال فریزر شما برفک بزند، در این حالت می بایست ایراد را در موارد زیر جستجو کنید:

 • امکان دارد مکانی که یخچال فریزر را در آنجا نصب کرده اید، رطوبت داشته باشد و این رطوبت به درون یخچال نفوذ نموده و به برفک تبدیل شود.
 • در صورتی که لوازمی مانند سماور که بخار تولید می نماید کنار یخچال فریزر باشد، امکان دارد دلیل اصلی ایجاد برفک باشد.
 • امکان دارد ترموستات یخچال فریزر خراب شده باشد، در این حالت نیاز می باشد از تعمیرکاری کاربلد و آموزش دیده کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال و فریزر در برندهای مختلف

خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *