مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال فریزر هیوندای

تعمیر یخچال فریزر هیوندای - تعمیر یخچال فریزر در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941
ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر هیوندای میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با نمایندگی و کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر هیوندای

از علتی که باعث می شود تا ما به مشکل یابی یخچال فریزر هیوندای خود بپردازیم، مغایرت دمای تنظیم شده با دمای واقعی داخل یخچال فریزر می باشد. در هنگام برخورد با این ایراد باید بدانید که اصلا جای نگرانی نخواهد بود و یکی از علت هایی که باعث این پدیده خواهد شد باز بودن درب یخچال فریزر برای مدت زمان زیاد است یا این که ممکن است یخچال فریزر به تازگی راه اندازی شده باشد و یا اینکه غذایی گرم داخل یخچال فریزر قرار داده ایم و…

جهت از بین بردن این مشکل کافی است تا یخچال فریزر خود را به مدت ۲۴ ساعت خیلی باز و بسته نکنید و اجازه داده تا تنظیم شود.

اگر با روش های بالا مشکل یخچال فریزرتان برطرف نشد حتما مشکل یخچال فریزر شما مشکلی فنی می باشد مانند:

 • ایراد در لاستیک درب یخچال فریزر یکی از علت های سرد نشدن است
 • ایراد داشتن کمپرسور و رله یخچال فریزر یکی از علت های خنک نشدن آن است
 • کمبود گاز یکی از دلایل خنک نشدن یخچال فریزر می باشد.
 • ایراد داشتن فن کمپرسور یخچال فریزر یکی از عیب های سرد نشدن یخچال فریزر است
 • ایراد داشتن فن اواپراتور یخچال فریزر علت خنک نشدن یخچال فریزر می باشد.

شما می توانید جهت پیدا کردن ایرادات یخچال فریزر هیوندای و حل شدن ایرادات فنی آن با کارشناسان و متخصصان تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تست و بررسی علت مشکلات کمپرسور یخچال فریزر هیوندای

کمپرسور یخچال فریزر هیوندای از قسمت های الکترونیکی، مکانیکی و بخش گازهای یخچال فریزر هیوندای به وجود آمده است.

کمپرسورها انواع مختلفی دارند که عبارت اند از:

 • کمپرسور پیستونی
 • کمپرسور تناوبی
 • کمپرسور تراکم 1 مرحله و 2 مرحله ای
 • کمپرسور دورانی
 • کمپرسور مارپیچی
 • توربو کمپرسور

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال و فریزر در برندهای مختلف

علت های خرابی موتور کمپرسور یخچال فریزر هیوندای

گرمای بسیار زیاد در موتور کمپرسور یخچال فریزر هیوندای: موتور کمپرسور ها گرما به وجود می آورد اما گرم شدن بسیار زیاد موتور کمپرسور و به وجود آمدن گرما در اطراف کمپرسور و نبود فن تهویه باعث خواهد شد که شما نیازمند تعمیرات موتور یخچال فریزر هیوندای بشوید و کمپرسور یخچال فریزر هیوندای شما ایراد داشته باشد و از حرکت بایستد.

آلودگی در موتور کمپرسور یخچال فریزر هیوندای:

از دلیل هایی که باعث ایراد پیدا کردن کمپرسور خواهد شد و شما را لازمه ی تعمیرات موتور یخچال فریزر هیوندای می کند وجود آلودگی و گرد و خاک، و قطعه های دیگری مانند لحیم کاری و …. در موتور کمپرسور می باشد.

نداشتن روغن کاری در کمپرسور یخچال فریزر هیوندای:

روغن کاری کمپرسور بسیار اهمیت دارد؛ اگر انجام نشود باعث خواهد شد که بر کارکرد کمپرسور تاثیرگذار باشد و گرمای بسیار زیاد تولید شود و در نتیجه به علت گرمای بسیار زیاد موتور کمپرسور شما مشکل پیدا کند و شما مجبور باشید به تعمیرات کمپرسور یخچال فریزر خودتان بپردازید.

مشکل در دکمه استارت کمپرسور یخچال فریزر:

اگر کمپرسور شما خاموش می شود و از کار افتاده است این ممکن است که ایراد از صفحه کنترل کمپرسور است. به این معناست که فشار کمپرسور بسیار زیاد بوده و اضافه فشار دارد و به همین دلیل که شما نیازمند تعمیرات کمپرسور یخچال فریزر هیوندای خودتان هستید. کمپرسورها نیازمند مراقبت دارند و باید از آنها مراقبت شود تا فشار درستی را ایجاد کند؛ لازم است که فشار دستگاه خودتان را چک کنید بعضی اوقات کافی است که کمپرسور و قطعات آن را تمیز نموده و به نگهداری و مراقبت از آن پرداخت.

سرد نشدن یخچال فریزر هیوندای به مقدارکافی:

یکی از مهمترین علائم جهت تعمیرات کمپرسور و موتور یخچال فریزر هیوندای سرد نشدن یخچال فریزر به مقدار کافی است اگر شما بدانید که بخش هایی از یخچال فریزر شما سردتر از بخش ‌های دیگر است و بخشی دمای بسیار پایینی دارد باید برای تعمیرات موتور یخچال فریزر خودتان اقدام نمایید.

لازم است که جهت تنظیم تست کمپرسور از یک تعمیرکار و یا تکنسین تعمیرات یخچال فریزر که آشنا به این روش وسایل و تجهیزات الکترونیکی و قطعات لوازم خانگی می باشد مراجعه نمایید.

شارژ گاز همراه با وکیوم تخصصی

اول باید بدانیم که گاز یخچال فریزر چه چیزی است و چه کاربردی خواهد داشت؛ گاز یخچال فریزر در واقع یک گاز شیمیایی می باشد که نقطه تبخیر بسیار پایینی دارد و تحت فشار، جهت خنک کردن محیط یخچال فریزر فشرده شده می باشد.

این نوع گاز به طور مداوم تحت یک فرآیند بسیار خوب قرار می‌گیرد تا به طور مداوم تبخیر و فشرده شود و به همین دلیل این فرآیند، تمام گرمای گاز بیرون کشیده شده و دمای درون محفظه بسیار سرد خواهد بود.

زمان تعویض گاز یخچال فریزر هیوندای:

گاز یخچال فریزر بنا بر علت هایی مانند سوراخ شدن لوله‌های پشت یخچال فریزر یا کمپرسور بر اثر فرسودگی یا ضربه خوردن باعث نشتی می شود و تمام خواهد شد. گرچه یخچال فریزر شما مانند قبل خنک نمی شود و یا حتی گرم شده و یا در داخل آن بوی بد (اما بدون فاسد شدن مواد غذایی) به مشام خواهد رسید، به احتمال زیاد یخچال فریزر باعث نشتی گاز شده است و گاز آن به اتمام رسیده است و نیاز به شارژ دوباره گاز خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر مجیک

خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با نمایندگی و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *