تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال فریزر کلور

تعمیر یخچال فریزر کلور - تعمیر یخچال فریزر در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر کلور میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نکات بسیار مهم و پر اهمیت در خریدن و انتخاب یخچال فریزرهای کلور:

 • حتما نمونه مارک و برند تولید کننده ی یخچال فریزر خودتان را مورد توجه قرار بدهید.
 • سایز و اندازه ی یخچال فریزر کلور را متناسب با محیط موجود در آشپزخانه و تعداد اشخاص خانواده انتخاب و خریداری نمایید.
 • امکانات و توانایی های یخچال و فریزر را مورد بررسی قرار بدهید.
 • هزینه در نظر گرفته شده جهت خرید یخچال را تعیین نموده و سپس اقدام به خرید نمایید.
 • ظاهر و خصوصیات فیزیکی یخچال دارای اهمیت زیادتری است.
 • تعداد درب‌ های یخچال و اندازه مصرف انرژی آن را مورد بررسی قرار بدهید.
 • یخچال مد نظر باید شامل گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بوران

امروزه با توجه به این موضوعات که برندهای یخچال مدرن تر و پیشرفته تر هستند، تعداد بیشتری از اشخاص از این نمونه یخچال های مدرن استفاده خواهند کرد.

البته نکته پراهمیت این است که تکنولوژی جدید این یخچال فریزرها باعث شده اند که جهت تعمیرات به متخصص و تعمیرکار نیاز داشته باشید. تعمیرات یخچال و فریزر کلور را باید به متخصصان حرفه ای تعمیرات سرویس بسپارید.

به دلیل اینکه در بیشتر موردها ایراد داشتن این دسته از یخچال فریزر ها با مدل های دیگر بسیار فرق دارند. به همین علت ما در ادامه مقاله هر آنچه که باید در ارتباط با این لوازم برقی و روش تعمیرات آن ها بدانید را برای شما توضیح خواهیم داد..

در چه زمانی لازم است تعمیرات یخچال و فریزر کلور را انجام بدهیم؟

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که در منزلتان، محیط کاری یا ویلای شخصیتان از یخچال فریزر کلور استفاده می کنید، باید بدانید که در چه زمانی دستگاه یخچال و فریزر به تعمیرات و بررسی ایرادات نیاز خواهند داشت.

به دلیل اینکه در تعدادی از موارد اگر جهت تعمیرات یخچال و فریزر‌ دیرتر اقدام نمایید، امکان دارد آن ایراد را نتوانید رفع نمایید و یا بیشتر شود و یا به قسمت های دیگر یخچال فریزر هم ضربه وارد نمایید و باعث آسیب آن ها می شود.

به همین دلیل اگر هر یک از موارد زیر را در یخچال خود مشاهده کردید، بدون هیچ فکری باید جهت تعمیرات یخچال و فریزر کلور و بررسی ایرادات آن به تعمیرکاران کاربلد یا مرکز متخصص تعمیرات سرویس در این زمینه مراجعه نمایید.

به دلیل اینکه هر گونه سهل انگاری در تعمیرات زود هنگام امکان دارد هزینه ها و ضرر زیادتری را برای شما به وجود آورد.

این موارد عبارت اند از :

 • خراب شدن لولا یا بست درب
 • سوختن و از بین رفتن پنل برد
 • سوراخ شدن بدنه یخچال از قسمت داخلی
 • خالی شدن گاز خنک کننده دستگاه
 • خراب شدن و کار نکردن آب سردکن یخچال
 • ایجاد صدای غیرعادی در یخچال
 • خراب شدن فیلتر تصفیه آب یخچال
 • خراب شدن و کار نکردن  ترموستات یخچال
 • سرد شدن بیش از حد یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • خنک نکردن مواد غذایی داخل یخچال
 • خراب شدن نوار اطراف درب یخچال

متداولترین ایرادات یخچال ها و راهکارهای تعمیرات آنها :

در حال حاظر با توجه به حضور مردم به تعمیرکاران یخچال و فریزر، مشخص شده است که بعضی مشکلات و ایرادات در این وسیله بسیار رواج دارد.

به نحوی که شاید اگر بتوانید سریع تر به بررسی مشکلات و برای تعمیرات آن اقدام نمایید، از پرداخت تعدادی از هزینه های زیاد جلوگیری نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال سامسونگ

به همین دلیل ما در ادامه به بیان و توضیح خرابی های متداول یخچال و روش های از بین بردن ایرادات آن ها می پردازیم:

کار نکردن و سرما تولید نکردن :

آیا امروزه با ایراداتی در یخچال فریزر خودتان مواجه شده اید، که نه تنها از کار افتاده است بلکه سرما هم تولید نمی کند؟ در این موارد جهت تعمیرات یخچال و فریزر کلور، دوو و دیگر برندها پیشنهاد میی کنیم در مرحله اول درب یخچال را باز نمایید.

در این هنگام اگر لامپ درونی آن روشن نشده است، مطمئن شوید که برق ورودی این یخچال دچار مشکلاتی نشده باشد. برای این امر لازم است جهت بررسی فیوز اقدام نمایید. سپس باید ولتاژ پریز که یخچال به آن متصل شده است را اندازه گیری نمایید.

همینطور از دیگر موردهایی که در این شرایط باید مورد بررسی قرار بگیرد، قطعی یا سوختگی نداشتن سیم یخچال می باشد. در حال حاظر در صورتی که موارد بیان شده را بررسی نمودید و مشکلی پیدا نشد، باید برد یخچال چک شود. در این موارد باید توجه نموده که چک کردن برد و تعمیرات آن از عهده افراد عادی خارج می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال و فریزر در برندهای مختلف

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *