تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال فریزر یوتکس

تعمیر یخچال فریزر یوتکس - تعمیر یخچال فریزر در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر وایت وستینگهاوس میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر یوتکس

تعمیرات سرویس نمایندگی محصولات UTEX یوتکس و خدمات پس از فروش و تعمیرات  یخچال فریزر UTEX یوتکس   با بیش از  10 سال تجربه موفق در زمینه تعمیرات  لوازم های خانگی و UTEX یوتکس و همچنین سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه مدرن UTEX یوتکس، با تامین قطعه های اورجینال و اصلی این مارک کاملترین خدمات را به کمک حرفه ای ترین متخصصان تعمیرات در کوتاهترین زمان در محیط و محل شما با رعایت استانداردهای روز به شما مشتریان ارائه خواهیم داد.

تعمیرات سرویس

تعمیرات سرویس از مجهز ترین مرکز های تعمیرات وسایل و لوازم های خانگی و آشپزخانه ها UTEX یوتکس ، خدمات پس از فروش UTEX یوتکس ، تعمیرات یخچال فریزر UTEX یوتکس ، نمایندگی  یخچال UTEX یوتکس و یکی از بهترین مراکز سرویس و تعمیرات نمایندگی مجاز  یخچال UTEX یوتکس  و همینطور دیگر مارک های موجود در بازار در زمینه تعمیرات خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر وایت وستینگهاوس

افزایش طول عمر یخچال

 • بگذارید تا هوا در یخچال جریان پیدا کند. مواد غذایی درون یخچال را با مقداری فاصله بگذارید تا جریان هوا در یخچال در حال پخش و توزیع شود.
 • به هیچ عنوان غذای گرم را داخل یخچال نگذارید، به دلیل اینکه این کار باعث خواهد شد دمای یخچال افزایش پیدا کند و کمپرسور مجبور شده است 2 برابر فعالیت کند تا دمای یخچال را به مقدار درجه ای که معین کرده ایم برسد. مصرف برق نیز زیادتر خواهد شد و کارآیی یخچال هم بسیار زیاد پایین می آید.
 • درب یخچال را ببندید. بیشتر مردم عادت خواهند داشت که درب یخچال را بدون نیاز باز کنند و به دنبال خوراکی می گردند.
 • بهداشت یخچال را نادیده نگیرید. تلاش کنید به طور مرتب یخچال را تمیز نمایید. همینطور تمیز کردن برفک و یخ زدگی یخچال خواهد شد کارآیی دستگاه بهتر شود.

روش تنظیم درجه یخچال

عوامل مختلفی مانند تغییرات دمای محیط در فصل های مختلف، می توانند در تغییرات و تنظیمات دمای یخچال تاثیربگذارند. زمان بسته بودن درب یخچال دمای محیط اطراف همینطور می تواند بر روی دمای درون یخچال تاثیرگذار شود.

به صورت عادی جهت جلوگیری از گرم شدن یخچال فریزر و فاسد شدن مواد غذایی پیشنهاد می شود درجه یخچال را میان 2 تا 5 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید. در ترموستات های ولومی مقدار های 0 تا 5 یا 7 بر روی ولوم ثبت می باشد که مقدار 3 یا 4 حالت نرمال می باشد. در ترموستات های اهرمی نیز قرار داشتن شاسی متغیر در میان وسط اهرم حالت نرمال می باشد.

نصب یخچال فریزر یوتکس

شما امکان دارد یخچال و فریزر را از هر مکانی خریداری کرده باشید و یا هرشخصی برای شما نصب را انجام داده است . اهمیتی ندارد از کجا خریداری کرده اید و یا اینکه چه شخصی آن را راه اندازی کرده است . این مسئله اهمیت دارد که هر زمان که یخچال و فریزر نیاز به تعمیر دارد بتوانید به راحتی و در کمترین زمان مشکل خودتان را رفع نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هانسا

خدمات ما در تعمیرات یخچال فریزر یوتکس

 • خدمات یخچال فریزر یوتکس
 • سرویس یخچال فریزر یوتکس
 • تعمیرات برد یخچال فریزر یوتکس
 • شارژ گاز و از بین بردن نشتی یخچال فریزر یوتکس
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر یوتکس
 • استفاده از قطعه های اصلی و شرکتی یخچال فریزر یوتکس
 • رفع خطای یخچال فریزر یوتکس

فقط دقت نمایید در زمان تماس توضیحات کلی را برای متخصصان تعمیرات سرویس در واحد ارتباط بدهید تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

در این بخش به بررسی ارورها و خطاهای ( Error ) رایج یخچال فریزر یوتکس می پردازیم ؛ شما با مطالعه این قسمت امکان دارد در برخی موارد بتوانید یخچال فریزر خودتان را در منزل تعمیر نمایید.

عیب یابی و تعمیر یخچال یوتکس هنگامی که یخچال خنک نمی کند

هنگامی که یخچال شما کار می کند ، اما باد خنک تولید نمی کند ، باید موارد زیر را بررسی کنید ، البته باید به این نکته توجه کنید که نمونه یخچال فریزر یوتکس شما الکترونیکی است، نیمه مکانیکی و یا مکانیکی و بعد با توجه به نمونه یخچال یوتکس خودتان ، چک نمایید که چرا یخچال یوتکس شما باد خنک تولید نمی کند.

اگر یخچال فریزر یوتکس شما از نمونه الکتریکی است، باید موردهای زیر را بررسی نمایید:

 • سنسور
 • ترمودیسک
 • برد الکترونیکی
 • المنت
 • گاز
 • کمپرسور

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال و فریزر در برندهای مختلف

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *