مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال فریزر یورو استار

تعمیر یخچال فریزر یورو استار - تعمیر یخچال فریزر در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02636627316–02636627941

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر یورو استار میپردازیم. برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر یورو استار

اگر دمای مناسب یخچال و فریزر یورواستار را تنظیم کنید نه تنها از تخریب مواد غذایی و یا یخ زدگی آنها پیشگیری می کنید، بلکه از اشکالات بسیاری که در عملکرد یخچال پیش می آید، جلوگیری کرده و فرایند یخچال را به بیشترین اندازه ممکن می رسانید. برای تنظیم دمای یخچال لازم است به دفترچه راهنما مراجعه کنید.

عوض کردن برد یخچال فریزر یورو استار

به همین خاطر در ادامه کاملا درمورد عوض کردن برد یخچال فریزر یورو استار و تعمیر کردن آن و خود این قطعه صحبت می کنیم تا اطلاعاتی که نیاز است را کسب کنید.

انواع یخچال فریزر های جدید یورو استار دارای برد الکترونیکی هستند و برای این که این دستگاه کارکرد صحیحی داشته باشد، باید برد آن کاملا سالم و درست کار کند.

نشانه های خراب شدن برد یخچال یورو استار

تعمیر برد یخچال یورو استار (euro-star) عمل حساسی است که باید کاملا نشانه های خرابی برد یخچال یورو استار را بشناسیم و بدانیم در چه حالتی نیاز است که آن را تعمیر یا تعویض کنیم.

در ادامه مواردی از نشانه های خرابی برد یخچال یورو استار و همینطور علت های خراب شدن و روش تعمیر و عوض کردن برد الکترونیکی یخچال یورو استار را هم برایتان آورده ایم.

آشنا شدن با نشانه های خرابی به شما یاری می رساند که ایراد را سریعتر متوجه شوید و تعمیر کردن برد یخچال فریزر یورو استار خود را سریعتر شروع کنید. همراه ما باشید تا با آن‌ها آشنایتان کنیم.

دیده شدن یکسری کد ارور در نمایشگر یخچال فریزر یورو استار

یخچال فریزرهای یورو استار مدل های گوناگونی دارند و خراب شدن برد هر کدام از آن‌ها با کدهای مختلفی نشان داده می‌شود. مثلا کد خطای یخچال های معلومی با دوقلو و یخچال فریزر های دوقلو با ساید بای ساید و مدل های دیگر در برند ساسونگ فرق دارد که یک تکنسین تعمیرات به خوبی به این موارد آگاه است.

روشن نشدن یخچال فریزر یورو استار

یکی دیگر از علائم خراب شدن برد الکترونیکی یخچال های یورو استار، روشن نشدن یخچال است. در این موقعیت اول اتصال برق و سالم بودن سیم برق را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که اشکالی نیست؛ اگرمطمئن شدید، احتمالا اشکال از برد است.

شما باید اقدامات مرتبط با تعمیرکردن برد یخچال فریزر یورو استار و یا عوض کردن آن را انجام دهید. توجه کنید که اگر اشکال از موتور یخچال باشد، روشن شدن یخچال تا Start (شروع) پیش می‌رود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هانسا

برفک یخچال فریزر یورو استار

از دیگر نشانه های خراب شدن برد یخچال فریزر یورو استار می‌توان برفک زدن آن را مثال زد. یکی از کارهایی که برای برد یخچال یورو استار در نظر گرفته شده است کنترل کردن فرآیند برفک‌ زدایی و پیشگیری از یخ‌ زدن است.

حالا اگر شما فهمیده اید که یخچال شما مدتی است برفک‌ می‌ زند، باید حساسانه برد آن را بررسی کنید و اگر مشکلی وجود داشت کارهایی که نیاز است برای تعمیر برد الکترونیکی یخچال را انجام دهید. توجه کنید که در صورتی که به موقع این کار را انجام ندهید، موتور صدمه خواهد دید و اشکالات یخچال شما زیادتر خواهد شد.

تولید صداهای عجیب و غریب و غیرمعمول در یخچال های یورو استار

بعضی اوقات علاوه‌ بر صداهای معمولی و عادی مثل سروصدای تغییر سرعت فن دستگاه، صداهای دیگری هم می شنوید که این سروصداها غیرمعمول و عجیب هستند و برای مدت طولانی نیز ادامه دارند.

برای همین اگر متوجه صداهای عجیب‌ و غریب شنیدید، باید به وجود اشکالی در برد دستگاه شک داشته باشید و بررسی‌ هایی که نیاز است را برای اطمینان از سالم بودن این قطعه انجام دهید.

از کار افتادن فن اوپراتور یخچال فریزر یورو استار

 • یکی از معمول ترین نشانه های خراب شدن این قطعه، از کار افتادن فن اواپراتور است. موقعی که این مشکل به وجود بیاید، باید کارهایی برای عوض کردن برد یخچال فریزر یورو استار و عوض کردن فن دستگاهاتان انجام شود.
 • دقت کنید که نتیجه کار نکردن صحیح فن، خراب شدن و حتی منفجر شدن برد الکترونیکی خواهد بود، پس نسبت به سرویس کردن آن توجه کنید.

روش عیب یابی و تست کردن برد یخچال فریزر

 • به خاطر اینکه در یخچال های یورو استار برد یکی از قطعات اصلی است، سفارش می‌شود خودتان آن را عیب‌ یابی و سرویس نکنید، چون این کار احتیاج به علم و تخصص دارد و اگر شما این علم و تخصص را نداشته باشید، ممکن است موقع تعمیر اشکالات دیگری را نیز ایجاد کنید.
 • ولی اگر علاقه‌ دارید که متوجه شوید روش عیب‌ یابی و تعمیر کردن برد یخچال فریزر یورو استار چیست، در بقیه متن مراحلی را به اطلاع شما می رسانیم که با دنبال کردن این مراحل می‌توانید عیب‌ یابی این قطعه را خودتان انجام دهید.
 • دستگاه به برق متصل نباشد.
 • یخچال را به‌ سمت جلو بیاورید و آن را کنترل کنید.
 • پوششی که به برد ارتباط دارد را از جای خودش دربیاورید.
 • توجه کنید که جای قرارگرفتن بردها در هرکدام از یخچال‌ها فرق دارد و ممکن است در دیواره کناری، سقف، درون یخچال یا پشت یخچال باشد.
 • سفارش می‌شود از روش بسته شدن سیم‌ها و اتصالات عکس گرفته تا در ادامه روش بسته شدن آن‌ها را از یاد نبرید.
 • بعد از باز کردن سیم‌ها و برداشت برد، می‌توانید برد را تست کنید.
 • سفارش می‌شود اگر فهمیدید برد کثیف است، آن را به وسیله یک دستمال تمیز کنید.
 • اگر قطعه هایی از برد سوخته باشند، تغییر رنگ می دهند و شما را متوجه سوختگی می کنند.
 • زمان چک کردن احتیاط کنید تا صدمه ای به برد نرسد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات انواع یخچال و فریزر در برندهای مختلف

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) : 0263662731602636627941

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

نماینده تعمیرات

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *