دسته‌بندی نشده

تعمیر لباسشویی امرسان

تعمیر لباسشویی امرسان -تعمیر لباسشویی امرسان در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی امرسان

 یکی از خدمات مهمی است که در شهر کرج در دسترس است. لباسشویی شما اگر دچار مشکل شده است و احتیاج به تعمیر دارد، در کرج می‌توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی استفاده کنید. در کرج،مرکز های تخصصی تعمیر لباسشویی وجود دارند که به واسطه تکنسین‌های ماهر و متخصصان اداره می‌شوند. این مرکز ها اکثر تجهیز ها  و تکنولوژی‌های مورد نیاز برای تعمیر را دارند و می‌توانند به شما در تعمیرات و بر طرف کردن عیب های لباسشویی‌تان کمک کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

خدمات تعمیر لباسشویی شامل تعمیر هر نوع خرابی است، از جمله:

تعمیرات مکانیکی: مشمول تعمیرت قطعه های مکانیکی مانند موتور،دستگاه‌ های چرخشی،بلبرینگ و سایر قطعه های مربوط به کارکرد مکانیکی لباسشویی می‌شود.

موقع انتخاب مرکز تعمیرات لباسشویی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. تجربیات و تخصص تکنسین‌ها: مطمعن شوید که تکنسین‌های مراکز تعمیر تجربه کافی و تخصص کافی و لازم را در زمینه تعمیرات لباسشویی دارند.

2. قیمت و واضح بودن هزینه‌ها: قبل از فرستادن لباس‌شویی به مراکز تعمیر، قیمت تعمیرات را دریافت کنید و مطمئن شوید که هزینه‌ها به طور واضح و بدون هزینه‌های مخفی گفته می‌شود.

3. ضمانت کیفیت و گارانتی: مطمعن شوید که مرکز تعمیرات لباسشویی ضمانتی برای کیفیت تعمیرات به شما ارائه می‌دهد و در هنگام پیش آمدن مشکل بعد از تعمیر، آن را بر طرف خواهد کرد.

4. زمان تعمیرات: درخواست کنید که تایم تعمیرات لباسشوییتان به شما گفته شود تا بتوانید برنامه خود را طبق آن تنظیم کنید.

قطعه های  الکترونیکی مثل برد کنترل،صفحه نمایش،سنسورها و دیگر قطعه های الکترونیکی است.

5. تعمیرات لوله‌کشی: شامل تعمیرات و جایگذاری لوله‌ها، شیرآلات و اتصال های مربوط به آب و بخار می‌شود.

6. تعمیرات سیستم خنک‌کننده: شامل تعمیرات و پاک کردن فیلترها، کمپرسور و قطعات سیستم خنک‌کننده لباسشویی است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج

انواع ماشین های لباسشویی

ماشین های لباسشویی‌ در انواع گوناگونی در بازار موجود هستند. این مدل ها شامل ماشین لباسشویی‌ های باریک، ماشین لباسشویی‌ های بالا بر،ماشین لباسشویی‌های جلو باز،ماشین لباسشویی‌ های تراشه‌ای،ماشین لباسشویی‌ های خشک. در زیر به بعضی از مدل های رایج ماشین های لباسشویی‌ اشاره می‌کیم:

 • ماشین های  لباسشویی باریک: این مدل ماشین لباسشویی‌ها به دلیل ابعاد کوچیک و جمع‌وجور مورد توجه قرار می‌گیرند. آنها برای فضاهای کم مثل آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی کوچک متناسب هستند.
 • ماشین های لباسشویی بالا بر: در این مدل، درب ماشین لباسشویی بالای دستگاه قرار گرفت و برای انداختن و خارج کردن لباس‌ها از بالا استفاده می‌شود. این مدل ماشین لباسشویی‌ها اغلب جای بزرگی دارند و برای خانواده‌های بزرگ و استفاده دائم مناسب هستند.
 • ماشین های لباسشویی جلوباز: در این مدل ماشین لباسشویی، درب جلوی دستگاه قرار دارد و لباس‌ها از درب جلوی آن وارد و خارج می‌شوند. این مدل ماشین های لباسشویی‌ اکثرا برای فضا های وسیع تر و دسترسی راحت تر به لباس‌ها مناسب هستند.
 • ماشین های لباسشویی تراشه‌ای: این مدل ماشین های لباسشویی‌ قابلیت متصل شدن به اینترنت را دارند و از طریق تکنولوژی‌ می‌توانند به شما امکاناتی مثل کنترل از راه دور، برنامه‌ ریزی تایم شستشو و دریافت اطالاعات را بدهند.
 • ماشین های لباسشویی خشک: ماشین های لباسشویی‌ خشک به شما امکاناتی را می‌دهند که لباس‌ها را شسته و خشک کنید بدون احتیاج به جابجایی آنها به دستگاه خشک کن جدا گانه. این مدل ماشین های لباسشویی‌ مخصوصا برای فضاهای محدود و نداشتن دسترسی به فضای خشک کن متناسب هستند.

همینطور ماشین لباسشویی‌ها می‌توانند بر پایه کارکردشان،طراحی،ظرفیت،قدرت موتور،تکنولوژی شستشو و ویژگی‌ های دیگر هم گوناگون باشند. همینطور، بعضی از ماشین لباسشویی‌ها ویژگی های اضافی مثل سیستم‌های خودکار شستشو، تشخیص مدل بافت لباس، کمتر شدن صدای کارکرد،صفحه نمایش لمسی، اتصال به شبکه Wi-Fi و…دارند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در ملارد

تعمیرات سرویس در کرج، متخصصین تعمیرات انواع خدمات را ارائه می‌دهند. این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

 • تشخیص مشکل ها: شامل تشخیص درست مشکلات ماشین لباسشویی شما می‌شود، مانند: نشت آب، مشکلات الکتریکی، صدا های ناهنجار و مشکل های مکانیکی.
 • تعمیرات: تعمیرکاران تخصصی می‌توانند قطعات خراب را تعمیر کنند یا عوض نمایند. شامل تعمیرات موتورها، پمپ‌های آب، مدارهای الکتریکی و سایر قطعات داخلی می‌شود.
 • تعویض قطعه های خراب:اگر قطعات داخلی ماشین لباسشویی طوری خراب شده باشند که تعمیر امکان پذیر نباشد، تعویض این قطعه ها انجام می‌شود. امکان دارد شامل عوض کردن پمپ آب،موتور،سنسورها و باقی قطعه ها باشد.
 •  نگهداری و خدمات دوره‌ای: تعمیرکاران تخصصی می‌توانند خدمات نگهداری دوره‌ای را عرضه کنند، تا ماشین لباسشویی شما کارکرد بهتری داشته باشد و از مشکل های کمتری اذیت شوید.
 • جلوگیری از مشکلات آتی: تعمیرکاران امکان دارد به شما نکته ها و توصیه‌هایی برای جلوگیری از مشکلات آتی و مراقبت درست از ماشین لباسشویی شما عرضه نمایند.
 • خدمات بعد از تعمیر: بعد از تعمیرات،تعمیرکاران اغلبا یک دوره امتحان را انجام می‌دهند تا مطمعن شوند که ماشین لباسشویی درست کار می‌کند.

چک کردن مشکلات دائم لباسشویی

مشکلات دائم در ماشین‌های لباسشویی می‌توانند در دستگاه‌های گوناگون و به دلیل های زیادی رخ دهند. در ادامه، مشکلات شایع و شیوه تعمیر آن‌ها را برای شما شرح داده‌ایم:

 • نشتی آب:
 • اول منبع نشت آب را پیدا کنید. امکان دارد به دلیل لوله‌های لرزان یا اتصال ها اشکال داشته باشد. لوله‌ها و اتصال ها را تعمیر یا عوض کنید.
 • روشن نشدن دستگاه:
 •  اول منبع اصلی تغذیه برقی دستگاه را چک کنید. فیوزها را چک کرده و در صورت نیاز عوض کنید.همینطور،کلید روشن و خاموش را هم برررسی کنید.
 • صدا های عجیب:
 •  اگر ماشین لباسشویی صداهای عجیب غریب می‌دهد، نخست منبع صدا را پیدا کنید. امکان دارد ناخوشایندی‌ها به خاطر بلبرینگ‌ها، برس‌ها یا قطعه های داخلی خراب باشند. قطعات خراب را عوض کنید.
 • لباس‌ ها خیس نمی‌شوند یا چرخش انجام نمیشود:
 •  نخست تعادل بارگذاری لباس‌ها را چک کنید. اطمینان پیدا کنید که لباس‌ها به اندازه بارگذاری شده‌اند.همینطور، سنسور های تشخیص لباس را چک کنید و از تمیز کردن منظم ماشین لباسشویی مطمعن شوید.
 •  بوی نامطبوع:
 •  برای برطرف کردن بوی ناخوشایند، امکان دارد به نگهداری منظم ماشین لباسشویی، مصرف مواد شوینده مناسب و شستشو در درجه دما های بالا نیاز باشد.
 • نشتی بوی آب:
 • اگر بوی آب داخل ماشین لباسشویی حس می‌شود، امکان دارد ناشی از خرابی اتصالات آب باشد. این اتصال ها را تعمیر یا عوض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال استیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *