تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر یخچال بکو در ملارد

تعمیر یخچال بکو در ملارد -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد مارلیک-تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال بکو در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بکو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال بکو در ملارد

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو زمانی است که شما مخاطبان متوجه ساده‌ترین و جزئی ترین اختلال در این دستگاه شده اید؛ بدین معنا که اگر در همان اول اقدام به تعمیر یخچال بکو کنید، هزینه تعمیرات شما کم خواهد شد چون که ایراد شما صرفا از سوی تعمیر تخصصی رفع خواهد شد. از این رو پیشنهاد می کنیم در این هنگام ایرادات ساده و جزئی را جدی بگیرید و اجازه ندهید این اختلالات برای شما دردسر ساز باشند و به بودجه شما آسیب بزنند.

ولی اگر مشکل پیش آمده در یخچال بکو را جدی نگیرید، بی شک هم هزینه تعمیرات شما به خاطر از کار افتادن و اتصالی بعضی قطعات زیاد خواهد شد و هم اینکه تعمیرات دستگاه شما زمان بیشتری نیازمند خواهد شد.

به همین علت بهتر است ایرادات ساده را جدی در نظر بگیرید.

ببیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در مارلیک

موارد مورد نیاز برای تعمیر یخچال بکو

 1. یخچال بکو روشن نمی شود.
 2. بدنه یخچال بکو برق دارد.
 3. یخچال بکو سرد نمی کند.
 4. برفک بیش از اندازه یخچال
 5. نشتی کردن آب از یخچال
 6. وقتی که موتور یخچال بکو خاموش می شود، یخچال لرزش زیادی دارد.
 7. زمانی که یخچال بکو روشن می شود، لرزش شدیدی دارد.
 8. صدای ناهنجار یخچال بکو
 9. کار نکردن کمپرسور یخچال بکو
 10. یخ ساز خیلی دیر یخ می سازد
 11. آبریز یخچال های ساید بای ساید بکو از کار افتاده است
 12. سرمای فریزر بیش از اندازه باشد
 13. بی وقفه کار کردن یخچال بکو بدون وقفه

ببیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

نکات ایمنی و پیشگیری کردن از تعمیر

 1. باز و بسته نکردن مکرر در یخچال بکو
 2. نگذاشتن غذای گرم در یخچال بکو
 3. انبار نکردن مواد غذایی
 4. تنظیم صحیح دمای یخچال بکو
 5. رفع کردن برفک در زمان مناسب و به هنگام
 6. تمیز نگه داشتن مسیرهای گردش هوا
 7. پاک کردن گرد و غبار
 8. فراهم کردن یک محافظ خوب برای یخچال بکو
 9. نصب یخچال بکو توسط کارشناس ماهر
 10. تمیز کردن مرتب
 11. سرویس دوره ای یخچال بکو

ببیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید ال جی در ملارد

چگونه مشکلات یخچال بکو را تشخیص دهید؟

برای تشخیص ایرادات یخچال بکو، شما باید به علائم و نشانه‌های زیر توجه داشته باشید:

 • صفحه نمایش: صفحه نمایش یخچال بکو می‌تواند به شما کدهای خطای مختلف را نمایش دهد که هر کدام به خاطر خطای خاصی اشاره دارد. برای فهمیدن دلیل خطا و روش رفع کردن آن، می‌توانید به دفترچه راهنمای یخچال بکو مراجعه کنید.
 • صدا: صدای ناهنجار و غیر عادی از یخچال بکو امکان دارد به ایراد در قطعات مختلف دستگاه اشاره داشته باشد. برای مثال، صدای زمزمه و لرزش امکان دارد به ایراد در کمپرسور، صدای تیک تیک احتمال دارد به ایراد در ترموستات، صدای سوت و هویج احتمال دارد به مشکل در لوله‌ها و گاز دستگاه و صدای جیر جیر امکان دارد به ایراد در فن دستگاه اشاره داشته باشد.
 • دما: دمای نامناسب و نامطلوب از یخچال بکو امکان دارد به ایراد در سیستم خنک‌کننده و یخ‌زدایی دستگاه اشاره داشته باشد. برای مثال، اگر یخچال بکو بیش از حد سرد یا خیلی گرم باشد، امکان دارد به مشکل در ترموستات، سنسور، فن، هیتر، تایمر و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد.
 • نور: نور نامناسب و نامطلوب از یخچال بکو امکان دارد به اختلال در قطعات روشنایی دستگاه اشاره داشته باشد. برای مثال، اگر نور یخچال بکو خاموش یا کم رنگ باشد، احتمال دارد به ایراد در لامپ، سوئیچ، سوکت و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد.
 • آب: آب نامناسب و نامطلوب از یخچال بکو احتمال دارد به ایراد در قطعات آب‌دهی و آب‌گیری دستگاه اشاره داشته باشد. برای مثال، اگر آب یخچال بکو کثیف یا بوی ناطبوع داشته باشد، امکان دارد به مشکل در فیلتر، لوله‌ها و یا شیر آب دستگاه اشاره داشته باشد. اگر آب یخچال بکو نرسیده یا کم رسیده باشد، احتمال دارد به ایراد در پمپ، ولو، موتور و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد. اگر آب یخچال بکو نشتی کرده یا ریزش داشته باشد، شاید به اختلال در لوله‌ها، سینی، دریچه و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد.
 • یخ: یخ نامناسب و نامطلوب از یخچال بکو امکان دارد به مشکل در قطعات یخ‌سازی و یخ‌زدایی دستگاه اشاره داشته باشد. برای مثال، اگر یخچال بکو یخ نسازد یا کم سازد، احتمالا به خرابی در سنسور، فن، هیتر، تایمر و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد. اگر یخچال بکو یخ زیاد سازد یا توده(جمع) شود، شاید به ایراد در ترموستات، سوئیچ، لوله‌ها و یا برد کنترل دستگاه اشاره داشته باشد.

ببیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید کلور در کرج

کد های خطا و ارور ها

 1. کد E0: این خطا نشان دهنده این است که فن موتور و فریزر یخچال به شکل مکرر در حال کار کردن است و امکان دارد رزیستور فریزرتان خراب است. باید تکنسین برد و سیم‌کشی و اتصالات مدار برد را چک کند.
 2. کد E3: این خطا نشان می‌دهد که سنسور یا ریزستور یخچال خراب شده است. سنسور یا ریزستور باید بررسی و جهت نیاز عوض شوند.
 3. کد E1: این ارور هم نشان می‌دهد که سنسور یخ زدایی فریزر معیوب شده است. برای رفع کردن مشکل باید سنسور دیفراست، در مودیول داخل فریزر، برد یخچال، المنت و پروانه فن چک شوند.
 4. کد خطا 4: یکی از سنسورهای یخچال دچار ایراد شده است و باید برد الکترونیکی بررسی شوند.
 5. کد خطا 5: بیان کننده خرابی سنسور دمای محیطی است. سنسور دما و اتصالات مورد بررسی قرار بگیرند.
 6. کد خطا 6: این خطا بیانگر وجود ایراد در دکمه‌های یخچال است.
 7. کد خطا 7: کارکرد کمپرسور یخچال دچار ایراد شده و احتمال دارد گاز مبرد هم نشت کرده باشد.
 8. کد خطا 12: این خطا نشان دهنده اشکال در مدار سوئیچ است و کارکرد آن را دچار اختلال کرده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید بکو ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بکو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید بکو ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *