تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال دیپوینت در اندیشه

تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه - نمایندگی و تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث  تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال دیپوینت در اندیشه

اگر یخچال شما سرد نمیکند، برفک میزند، صدا می دهد، لاستیک دور درب دچار خرابی است، موتور آن یکسره کار می کند یا داغ کرده است، روشن نمی شود، فریزر غذا را منجمد یا هر ایراد دیگری که دارد، تعمیرکاران تعمیرات سرویس کلیه ایرادات یخچال را رفع می کنند. در ادامه به ایرادات مختلفی که امکان دارد برای یخچال شما رخ دهد می پردازیم و برای تعمیر آن می توانید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه

اشخاصی که قصد تعمیرات یخچال دیپوینت خود را دارند، بهتر است که در قدم اول با یکی از شرکت های معتبر خدماتی در این حوزه آشنا شوند.

تعمیرات سرویس با توجه به کیفیت خدماتی که به مشتریان عرضه میکند، از بهترین نمایندگی های مجاز یخچال Depoint در کرج به شمار می آید. در ادامه با بعضی از خدمات مرکز بیشتر آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هایسنس در اندیشه

تعمیرکاران چه قطعاتی از یخچال دیپوینت را تعمیرات می کنند؟

تعمیرات قطعات یخچال دیپوینت و فقط از عهده سرویسکاران و تعمیرکاران متخص برمی آید.

کلیه قطعات امکان تعمیر دارند، مگر اینکه طوری شکسته یا سوخته باشند که نتوان تعمیری برا آن انجام داد. تعمیرکار می تواند خیلی از قطعات اصلی و مهم یخچال شما را مورد تعمیر قرار دهد. از اساسی ترین این قطعه ها می توان به:

 • فن خنک کننده
 • ترموستات
 • کمپرسور
 • برد الکترونیکی و اواپراتور اشاره کرد.

موارد مهم در استفاده و نگهداری از یخچال دیپوینت

تعمیرات یخچال دیپوینت قطعا مشکلات خود را خواهد داشت.

به گونه ای که افراد ناچار هستند تا چند ساعت یا چند روز بدون یخچال زندگی کنند. در این حالت امکان دارد بعضی از مواد غذایی هم فاسد شود. پس پیشنهاد می شود که همواره به صورت درست از یخچال خود استفاده کنید تا زمان به تعمیر کردن آن را به تعویق بیاندازید.

حجم بالای یخچال می تواند به عوامل متعددی مثل خرابی کمپرسور، معیوب بودن موتور فن و یا گرفتگی کویل کندانسور باشد. کمپرسوری که به سختی لزومات یخچال را برآورده می‌کند، می‌تواند موجب کارکرد سخت‌تر و ایجاد کردن صدای بیشتر شود.

خراب بودن موتور فن هم می تواند موجب شود که یخچال صدایی بیش از اندازه معمول به وجود آورد.

گرفتگی سیم پیچ کندانسور موجب می شود که یخچال درست گرما را دفع نکند و این موضوع سبب می شود کمپرسور بیشتر کار کند و صدای بیشتری به وجود آورد.

جهت رفع خرابی یخچال دیپوینت در این شرایط، می توانید چندین کار را بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال آرچلیک در اندیشه

۱. سیم پیچ کندانسور را تمیز کنید

اگر سیم پیچ کندانسور با گرد و غبار و زباله گرفته شده باشد، امکان دارد یخچال بیشتر از آنچه باید کار کند و در نهایت صدا افزایش پیدا کند. می توانید سیم پیچ را با یک برس نرم یا جاروبرقی تمیز کنید.

۲. موتور فن را بررسی کنید

اگر موتور فن عیب دارد، امکان دارد نیاز به تعویض کردن داشته باشد. می توانید با گوش دادن به آن در صورتی که یخچال کار می کند، چک کنید که آیا فن درست کار می کند. اگر آن را نمی شنوید، امکان دارد نیاز به تعویض کردن داشته باشد.

۳. کمپرسور را چک کنید

خراب شدن کمپرسور می تواند موجب شود که یخچال صدایی بیش از اندازه معمول ایجاد کند.

می توانید با قرار دادن دست خود روی آن در صورتی که یخچال کار می کند، چک کنید که آیا کمپرسور درست کار می کند یا خیر. اگر بیش از اندازه داغ است که نمی توان آن را لمس کرد یا اگر صدای بلندی ایجاد می کند، امکان دارد نیاز به تعمیر یا تعویض کردن داشته باشد.

۱. گرفتگی زهکشی یخ زدایی

اگر مجرای یخ زدایی در فریزر با زباله یا یخ گرفته شده باشد، امکان دارد آب جمع شده و به درون محفظه یخچال سرریز شود. این می تواند موجب چکه شدن آب بر روی قفسه ها و کف شود.

۲. شیر ورودی آب معیوب

اگر شیر ورودی آب که جریان آب یخ ساز و آب خنک کننده یخچال را مدیریت می کند معیوب باشد، می تواند موجب نشتی دادن آب از شیر و به داخل یخچال شود.

۳. خط آب آسیب دیده

اگر خط آبی که منبع آب را به یخچال متصل می کند صدمه ببیند یا اتصال شل داشته باشد، می تواند موجب نشتی آب به یخچال شود.

۴. تابه تخلیه ترک خورده یا صدمه دیده

ظرف تخلیه زیر یخچال، آبی را که از زهکش یخ زدایی و دیگر منابع می چکد جمع می کند. اگر تابه ترک خورده یا صدمه دیده باشد، امکان دارد آب بر روی زمین نشت کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنوود در اندیشه

 • خراب بودن لاستیک دور درب یخچال
 • قرار نگرفتن یخچال در جای مناسب
 • خراب بودن برد فرمان یا الکترونیک
 • خراب شدن المنت
 • خراب شدن ترموفیور
 • خراب بودن سنسور دیفراست

از مهمترین مواردی هستند که موجب برفک زدن یخچال فریزرهای دیپوینت می شود.

در چنین حالتی باید تک تک قطعات یاد شده با دقت بسیار مورد بررسی و چک قرار بگیرند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هیمالیا در مارلیک

یکسره کار کردن فریزر دیپوینت یکی از رایج ترین ایراداتی است که جهت بروز بخشی از خرابی ها ایجاد میشود. خرابی هایی که در اتومات نکردن یخچال فریزر دیپوینت تاثیر گذار هستند عبارتند از:

 • نشتی دادن گاز و کم بودن سرم
 • کثیف بودن لوله های کندانسور و کویل
 • ضعیف شدن موتور یخچال
 • خرابی هیتر دیفراست
 • خراب بودن تایمر یخ زدایی
 • خرابی ترموستات
 • خرابی موتور فن کندانسور
 • مشکل در برد اصلی
 • بی دقتی در نصب و مراقبت
 • خرابی لاستیک دور درب

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *