تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در ملارد

تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در ملارد - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در ملارد

هر موقعی که هر کدام از قطعات دستگاه یخچال ساید بای ساید جنرال استیل شما با ایراد مواجه شود همه ی کارکردهای این دستگاه با اختلال مواجه می شود. از آن جا که یخچال ساید بای ساید جنرال استیل با قطعه های خیلی با کیفتی تولید می گردد، دچار اشکال و خرابی های بسیاری نشده و احتیاج به تعمیرات بسیاری ندارد، با انجام دادن راه کار های مراقبتی و استفاده درست از یخچال خود می توانید طول عمر آن را زیاد کنید.

کارکرد موتور ساید بای ساید جنرال استیل

در نزدیکی موتور یا قطعه ی کمپرسور ساید بای ساید جنرال استیل، یک قطعه ی فن موجود است، كه کار خنك نمودن موتور ساید بای ساید را بر عهده دارد.

اختلال در کارکرد فن کمپرسور و خراب شدن آن سبب زیاد شدن دمای بیشتر از اندازه موتور ساید بای ساید شده و گرم نمودن موتور یخچال و سرد نکردن فوری آن سبب سوختگی موتور می گردد، هنگامی که موتور می سوزد راهی جز عوض کردن آن وجود ندارد.

به همین علت، فن کمپرسور می بایست همواره در زمان روشن نمودن موتور به صورت خودکار روشن گردد، در صورتی که قطعه ی فن روشن نگردد، کارکردش را به درستی انجام ندهد می بایست با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال استیل تماس حاصل نمائید تا ایراد را رفع نماید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید کلور

ایراد خراب شدن و پوسیده شدن درب ساید بای ساید جنرال استیل

سوراخ شدگی درب یخچال یا بدنه یخچال یکی از دشوارترین ایراداتی می باشد که زیبایی و ظرافت ساید بای ساید را از بین ببرد و بعضی اوقات امکان دارد بر اثر محافظت نکردن متناسب از دستگاه یخچال ساید بای ساید جنرال استیل با مشکل پوسیده شدن درب روبرو بشوید که احتیاج به انجام دادن عوض کردن درب دستگاه می یابید.

موقعی که درب یا هر بخشی از ساید بای ساید پوسیده می شود، با گذشت زمان پوسیدگی بخش های بسیاری از درب را هم می پوشاند، به همین علت در صورتی که این عیب سریعا رفع نشود و به آن بی توجه باشید و اقدام به تعمیرات ننمائید، حتی امکان دارد سبب عوض کردن درب گردد.

از دلایل حائز اهمیت پوسیدگی درب دستگاه ساید بای ساید شما می تواند مواردی از جمله رطوبت جایی که دستگاه یخچال تان در آن جا می باشد.

رعایت نکردن نظافت دستگاه ساید بای سایدتان، عدم توجه به نشتی و ریزش آبریز و یا دیسپنسر ساید بای سایدتان، خیس شدگی درب دستگاه، عدم خشک کردن بخش مرطوب می تواند سبب بروز چنین ایرادی شود.

چرا ساید بای ساید جنرال استیل سرمای موردنیاز را ندارد؟

نداشتن سرمای کافی در هوای درون دستگاه ساید بای سایدتان می تواند یکی از موردهای مشکل ساز باشد، ایجاد این اشکال می تواند علت های متعددی مانند:

معیوب شدن موتور یا قطعه ی کمپرسور یخچال ساید بای ساید، پیدایش ایراد در قسمت گاز دستگاه یخچال تان، صدمه دیدن قطعه ی برد الکترونیکی اصلی، تنظیم نبودن دمای دستگاه یخچال تان به طرز صحیح، آسیبب دیدن لاستیک دور درب دستگاه و همچنین معیوب شدن یکی از قطعات دیفراست یخچال تان توانسته در بروز این مشکل نقش داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید پاکشوما

دلیل از کار افتادگی یخ ساز دستگاه ساید بای ساید جنرال استیل

شما در موقعیت هایی این اشکال را در دستگاه  ساید بای ساید خود مشاهده می نمائید که عواملی مثل این موارد در ایجاد آن نقش داشته باشند.

موقعی اتفاق می افتد که ساید بای ساید نتواند وضعیت دمایی موردنیاز برای تولید یخ را به وجود آورد، وجود گرفتگی فیلتر یخ ساز، قطعه کمپرسور دچار ایراد شده باشد، میزان گاز خنک کننده به مقدار کافی نباشد.

علت عدم خنک سازی دستگاه ساید بای ساید جنرال استیل

در موقعیت هایی که ایرادات زیر در دستگاه ساید بای ساید شما ایجاد شود می تواند سیستم خنک کننده ی آن را با اختلال مواجه سازد.

موقعی که دمای ساید بای ساید را به صورت درستی تنظیم ننموده اید یا دکمه تنظیم درجه ساید بای ساید از درون و بیرون خراب شده است، خراب شدن لاستیک های درب ساید بای ساید هم یکی از علت های سرد نشدن ساید بای ساید می باشد که در بروز آن دخیل است.

قطعه ی کمپرسور ساید بای ساید، با تبدیل گاز به مایع فرآیند خنک کردن یخچال را به انجام می رساند و در صورت صدمه دیدن کمپرسور به هر علتی فرآیند خنک کردن محفظه درونی یخچال انجام نمی شود.

گاز یخچال کاهش یافته یا دچار نشتی باشد، در صورتی که حجم گاز ساید بای ساید شما کاهش یافته باشد یا به اتمام رسیده باشد، به غیر از اینکه دستگاه ساید بای سایدتان درست خنک نمی گردد، به موتور ساید بای ساید فشار آمده و سبب سوختن آن می گردد، گرفتگی لوله های کندانسور دستگاه ساید باید ساید، در صورتی که قطعه ی کمپرسور شما کار می نماید ولی لوله های کندانسور داغ نمی باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید ویرپول

احتمال دارد این لوله ها مسدود شده باشند و در نتیجه یخچال شما خنک نمی گردد، آسیب دیدن فن کمپرسور، که این قطعه کار خنک سازی موتور یخچال را انجام می دهد که در صورت صدمه دیدن این قطعه ی فن کمپرسور گرم می گردد و در انتها ساید بای ساید شما خنکی خودش را از دست خواهد داد.

علت معیوب شدن برد الکترونیکی ساید بای ساید جنرال استیل

موقعی که شما شاهد آسیب دیدن برد الکترونیکی دستگاه ساید بای سایدتان می شوید می تواند علت های بسیاری در خراب شدن آن موثر باشد، نوسانات شدید برق ایجاد شده باشد، در سیم کشی یخچال اتصالی ایجاد شده باشد، خراب شدن پنل یخچال جنرال استیل به علت طول عمر زیاد یخچال، صدمه فیزیکی به بدنه یخچال، توسط اشخاص بی تجربه قطعه برد الکترونیکی دست کاری گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *