مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال کلور در اندیشه

نمایندگی تعمیر یخچال کلور در اندیشه - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال کلور در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات یخچال فریزر کلور

یخچال فریزر کلور یکی از دستگاه هایی است که از پرفروش ترین ها بوده و افراد بسیاری از آن استفاده می کنند. ولی این برند هم مثل برندهای دیگر امکان دارد با مشکلاتی رو به رو شود. بهترین روش  برای برطرف کردن هر مشکلی در هر لوازم خانگی ارتباط با یک مرکز معتبر تعمیرات می باشد. ولی برخی اوقات مشکلات یخچال کلور بسیار آسان و حل کردن آن هم ساده است. از این جهت شما می توانید اول مواردی که به واسطه شما امکان بررسی دارد را بررسی کرده و در صورتی که مشکل اختصاصی بود با یک تعمیرکار جهت تعمیر یخچال فریزر کلور تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال بلومبرگ

صدای زیاد و ناهنجار یخچال فریزر کلور

یکی از ایرادات یخچال کلور، امکان دارد صداهای ناهنجار باشد. یکی از احتمالات این مورد می نتواند اینطور باشد که یخچال در جای خود تراز نباشد. پیج های تراز یخچال را چک کنید و جهت نیاز آن ها را اصلاح کنید. امکان دارد کشو یا طبقه های یخچال به درستی قرار نگرفته باشند. آن ها را چک کنید و در جای درست خود قرار دهید. اگر صدا از پشت یخچال شنیده می شود، باید از یک تعمیرکار از مرکز تعمیر یخچال فریزر کلور کمک بگیرید.

نشت آب از یخچال فریزر کلور

تلاش کنید بخشی که دچار نشتی شده است را پیدا کنید تا بتوانید این ایراد ر رفع کنید. ممکن است نشت آب از آبریز یخچال باشد. اگر شاسی آبریز خراب شده و آب نشت می کند، شاسی را عوض کنید. اگر نشت آب به دلیل زیاد بودن آب در آب سرد کن است، کمی از آب آب سرد کن را خالی کنید تا مشکل رفع شود.

امکان دارد نشت آب به دلیل کثیفی درین یا فاضلاب یخچال باشد. برای تمیز کردن آن از یک سیخ بلند و انعطاف پذیر کمک بگیرید که راه را باز کنید. اگر نشت آب از بخش زیر و سینی یخچال است و علت آن را نمی دانید، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خنک نکردن یخچال فریزر کلور

ممکن است فضای قرارگیری یخچال مناسب نباشد و دستگاه در برابر تابش مستقیم نور خورشید باشد. برای برطرف کردن این مشکل در مشکلات یخچال کلور باید جای یخچال را عوض کنید. چک کنید که درجه یخچال و فریزر متناسب با شرایط آب و هوای فصل و منطقه محل زندگی شما باشد.

امکان دارد سنسور دمایی یخچال خراب شده باشد و نیازمند به تعمیر یا عوض کردن آن باشد. برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر یخچال فریزر کلور اصلا وقفه ای نکنید چون خنک نشدن یخچال، فساد مواد غذایی داخل آن را به دنبال خود خواهد داشت.

وجود برفک در یخچال فریزر کلور

اگر لاستیک دور درب یخچال خراب باشد، هوای گرم به درون یخچال وارد می شود و در یخچال برفک ایجاد می شود. برای حل این ایراد در یخچال کلور، لاستیک درب را عوض کنید. زیاد بودن گاز یخچال هم موجب بروز این مشکل خواهد شد. برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تکنسین کمک بگیرید که میزان گاز یخچال را تنظیم کند.

اگر غذای داغ را بدون درپوش داخل یخچال بگذارید، امکان دارد موجب ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال شود. برای جلوگیری از این ایراد مواد غذایی را بعد از سرد شدن و با درپوش در یخچال بگذارید.

کارکرد بی وقفه یخچال فریزر کلور

اگر یخچال تراز نباشد، امکان دارد این ایراد بوجود بیاید. بنابراین از تراز بودن یخچال اطمینان پیدا کنید. خرابی ترموستات هم باعث بروز این ایراد می شود. ترموستات را بررسی و اگر نیاز بود آن را عوض کنید. نقص داشتن کمپرسور یخچال هم موجب کارکرد یکسره یخچال و ایجاد این ایراد از مشکلات یخچال کلور می شود. این قطعه هم نیاز به چک و تعویض در صورت نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در ملارد

روشن نشدن یخچال فریزر کلور

امکان دارد برق به یخچال نرسد. از وجود برق در پریز اطمینان پیدا کنید. دو شاخه برق کابل، فیوز برق و جعبه تقسیم را به خوبی چک کنید و از سالم بودن آن ها مطمئن شوید. این کار را با به کارگیری از فازمتر انجام دهید. خازن، رله استارت و رله اورلود یخچال را هم بررسی و جهت خرابی عوض کنید.

اگر مشکل را نیافتید یا قادر به تعمیر آن نبودید، حتما برای تعمیر یخچال فریزر کلور از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید که از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری کنید.

برق داشتن بدنه یخچال فریزر کلور

امکان دارد یکی از اجزای الکتریکی و یا موتور دچار ایراد شده باشد. اگر سیم های داخلی اتصالی کرده باشند، جریان برق از بدنه خارج خواهد شد و بدنه برق دار می شود. بودن رطوبت زیاد در محل قرار گیری یخچال اتصالی و جریان برق بدنه را شدیدتر می کند. از آنجایی که برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص در حوزه الکتریکی دارد، بهتر است از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید و دست به تعمیر خودسرانه نزنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در ملارد

ارورهای یخچال کلور

خطاهای اصلی یخچال کلور شامل موارد زیر می باشد:

کد خطا E1

  • شرح خطا: خرابی سنسور یخچال

کد خطا E2

  • شرح خطا: خرابی سنسور فریزر

کد خطا E3

  • شرح خطا: خرابی سنسور محیط

کد خطا F1

  • شرح خطا: خراب یفن یخچال

کد خطا F2

  • شرح خطا: خراب فن فریرز

کد خطا F3

شرح خطا:

  • خرابی فن کندانسور ( فن موتور)
  • نمایشگر مشکی کمبی

کد خطا –

  • شرح خطا: بدون خطا

کد خطا F2

  • شرح خطا: فن فریزر

کد خطا F1

  • شرح خطا : فن یخچال

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی کلور در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *