مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال کلور در فردیس

نمایندگی یخچال کلور در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال کلور در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات یخچال فریزر کلور

یخچال فریزر کلور یکی از دستگاه هایی است که فروش زیادی دارد و اشخاص زیادی از آن استفاده می کنند. ولی این برند هم مثل برندهای دیگر امکان دارد با ایراداتی رو به رو شود. بهترین راهکار برای برطرف کردن هر مشکلی در هر لوازم خانگی ای تماس با یک مرکز معتبر تعمیرات است. ولی گاهی اوقات مشکلات یخچال کلور بسیار ساده و رفع کردن آن هم آسان است. از این جهت شما می توانید اول مواردی که به واسطه شما قابل بررسی است را چک کرده و در حالتی که ایراد تخصصی بود با یک تعمیرکار جهت تعمیر یخچال فریزر کلور تماس بگیرید.

صدای زیاد و ناهنجار یخچال فریزر کلور

یکی از ایرادات یخچال کلور،احتمال دارد صداهای ناهنجار باشد. یکی از احتمالات این مورد می نتواند این باشد که یخچال در محل خود تراز نباشد. پیج های تراز یخچال را چک کنید و در صورت لازم آن ها را درست کنید. احتمال دارد کشو یا طبقه های یخچال به درستی گذاشته نشده باشند. آن ها را چک کنید و در محل درست خود قرار دهید. اگر صدا از پشت یخچال شنیده می شود، باید از یک تعیرکار از مرکز تعمیر یخچال فریزر کلور کمک بگیرید.

نشت آب از یخچال فریزر کلور

تلاش کنید بخشی که دچار نشتی شده است را پیدا کنید تا بتوانید اقدام به برطرف کردن این مشکل کنید. احتمال دارد نشت آب از آبریز یخچال باشد. اگر شاسی آبریز خراب شده و آب نشت می کند، شاسی را عوض کنید. اگر نشت آب به دلیل زیاد بودن آب در آب سرد کن است، مقداری از آب، آب سرد کن را تخلیه کنید تا ایراد بر طرف شود.

امکان دارد نشت آب به دلیلی کثیفی درین یا فاضلاب یخچال باشد. برای تمیز کردن آن از یک سیخ بلند و انعطاف پذیر کمک بگیرید که مسیر را باز کنید. اگر نشت آب از بخش زیر و سینی یخچال است و علت آن را نمی دانید، از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال بلومبرگ در اندیشه

خنک نکردن یخچال فریزر کلور

ممکن است محل قرارگیری یخچال مناسب نباشد و دستگاه در برابر تابش مستقیم نور خورشید باشد. برای برطرف کردن این مشکل در ایرادات یخچال کلور باید جای یخچال را عوض کنید. چک کنید که درجه یخچال و فریزر متناسب با شرایط آب و هوای فصل و منطقه محل سکونت شما باشد.

احتمال دارد سنسور دمایی یخچال خراب شده باشد و نیاز به تعمیر یا عوض کردن آن باشد. برای برطرف کردن این مشکل و تعمیر یخچال فریزر کلور اصلا دست دست نکنید چون خنک نشدن یخچال، فساد مواد غذایی داخل آن را به دنبال خواهد داشت.

وجود برفک در یخچال فریزر کلور

اگر لاستیک دور درب یخچال خراب باشد، هوای گرم به درون یخچال وارد می شود و در یخچال برفک ایجاد می شود. برای رفع این مورد در یخچال کلور، لاستیک درب را عوض کنید. زیاد بودن گاز یخچال هم موجب بروز این ایراد  خواهد شد. برای برطرف کردن این مشکل باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید که مقدار گاز یخچال را تنظیم کند.

اگر غذای داغ را بدون درپوش داخل یخچال بگذارید،احتمال دارد موجب ایجاد برفک در دیواره پشتی یخچال شود. برای جلوگیری از این مشکل مواد غذایی را بعد از سرد شدن و با درپوش در یخچال بگذارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس

کارکرد بی وقفه یخچال فریزر کلور

اگر یخچال تراز نباشد، احتمال دارد این مشکل پیش بیاید. پس از تراز بودن یخچال مطمئن شوید. خرابی ترموستات هم باعث بروز این مشکل می شود. ترموستات را بررسی و اگر لازم بود آن را عوض کنید. معیوب بودن کمپرسور یخچال هم سبب کارکرد یکسره یخچال و به وجود آمدن این مشکل از مشکلات یخچال کلور می شود. این قطعه هم نیاز به بررسی و عوض کردن در صورت نیاز دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه

روشن نشدن یخچال فریزر کلور

امکان دارد برق به یخچال نرسد. از وجود برق در پریز اطمینان پیدا کنید. دو شاخه برق کابل، فیوز برق و جعبه تقسیم را به خوبی چک کنید و از سالم بودن آن ها مطمئن شوید. این کار را با به کار گیری از فازمتر انجام دهید. خازن، رله استارت و رله اورلود یخچال را هم بررسی و جهت خرابی عوض کنید.

اگر ایراد را پیدا نکردید یا تعمیر آن در توان شما نبود، حتما برای تعمیر یخچال فریزر کلور از یک تعمیرکار کمک بگیرید که از بروز آسیب های جدی تر جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد

برق داشتن بدنه یخچال فریزر کلور

امکان دارد یکی از اجزای الکتریکی و یا موتور دچار ایراد شده باشد. اگر سیم های داخلی اتصالی کرده باشند، جریان برق از بدنه خارج خواهد شد و بدنه برق دار می شود. بودن رطوبت زیاد در محل قرار گیری یخچال اتصالی و جریان برق بدنه را تشدید می کند. از آنجایی که برطرف کردن این ایراد نیاز به تخصص در امور الکتریکی دارد، بهتر است از یک تکنسین کمک بگیرید و دست به تعمیر خودسرانه نزنید.

علت کدخطای F1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

دلیل کدخطای F2 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

علت کدخطای F3 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کدخطای H1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

علت  کد خطای H2 یخچال فریزر کلور: نقص دار بودن هیتر یخچال

علت کد خطای C1 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

علت کد خطای 22 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن فریزر

دلیل کد خطای 33 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن یخچال

علت کد خطای 44 یخچال فریزر کلور: خراب بودن فن کندانسور

علت کد خطای 55 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر فریزر

دلیل کد خطای 66 یخچال فریزر کلور: خراب بودن هیتر یخچال

علت کد خطای 77 یخچال فریزر کلور: خراب بودن کمپرسور

توجه کنید که برای تعمیر یخچال فریزر کلور، بهتر است از یک تعمیرکار کمک بگیرید. در خیلی از خطاها، مشکلات موارد تخصصی هستند و مداخله شما احتمال دارد مشکل را جدی تر کند.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی کلور در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال کلور ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *