مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی ساید بای ساید ال جی

دلیل روشن نشدن ساید بای ساید ال جی

 1. چک کردن متصل بودن دوشاخه ساید بای ساید الجی به پریز برق
 2. چک کردن نحوه قرار گرفتن ساید بای ساید الجی نسبت به دیوار
 3. چک کردن این که اثری از لختی سیم و یا قطعی جریان برق در ساید بای ساید الجی وجود نداشته باشد، چون هر نوع گره خوردگی و کم شدن اندازه سیم امکان دارد باعث نقص در ساید بای ساید شما شود( تعمیرات حالت قطعی یا لختی سیم را به کمک تعمیرکار ساید بای ساید و یا تکنسین مربوطه می بایست برطرف نمود و به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید)
 4. می بایست سیم رابط میان ساید بای ساید و ورودی برق را کامل حذف نمائید چون امکان دارد سیم رابط مخدوش و یا صدمه دیده باشد و به همین دلیل روشن نشدن ساید بای ساید رخ دهد.
 5. برای تعمیر کردن ساید بای ساید ال جی خودتان بدون کمک از تعمیرکار مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی دستگاه برقی دیگر را با همان ورودی برق امتحان نمائید، یعنی دستگاه برقی سالم دیگری را در مجاورت ساید بای ساید به همان پریز برق وصل نمائید و جریان برق را در دستگاه جدید امتحان کنید.
 6. متصل نمودن ساید بای ساید ال جی به یک ورودی برق دیگر
 7. جهت تست نمودن وجود ولتاژ برق در پریز معیوب می بایست از یک مولتی متر استفاده نمائید، اما در صورتی که طریقه استفاده کردن از مولتی متر را نمی دانید می توانید با یک تکنسین مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی تماس گرفته، کمک بگیرید و اشکال را در ارتباط بگذارید.
 8. قطع و وصل نمودن جریان برق ساید بای ساید ال جی: جریان برق ساید بای ساید را برای مدتی قطع نموده و مجددا متصل نمائید، برای ریست نمودن جریان برق شما می بایست سراغ جعبه قطع مدار و فیوز برق بروید و این کار را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در کرج

عدم به وجود آمدن سرمایش در ساید بای ساید ال جی

 1. دماسنج ساید بای ساید ال جی خودتان را مورد بررسی قرار دهید تا با استفاده کردن از عقربه بتوانید دمای ساید بای ساید خود را کم کنید، این نکته را در نظر داشته باشید که دماسنج بخش یخچال ساید بای ساید ال جی و فریزر را با یکدیگر بررسی نمائید، چون امکان دارد برودت موجود در فریزر سبب خنک ماندن ساید بای ساید ال جی شما شده و شما را از نقص موجود در بخش یخچال ساید بای ساید خود غافل می سازد این نکته سبب شده تا شما دیگر به تعمیرکار مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی احتیاجی نداشته باشید.
 2. حتما منفذهای موجود در ساید بای ساید ال جی مورد بررسی قرار گیرد و حتی لوله تخلیه را که برای خارج نمودن یخ و تخلیه مواد زائد استفاده می شود را مورد بررسی قرار دهید. همینطور لوله تخلیه را تمیز نمائید چون مواد زائد موجود در لوله سبب خرابی و اختلال کار در ساید بای ساید ال جی خواهد شد.
 3. اطمینان حاصل کنید که درب ساید بای ساید ال جی سالم می باشد، یعنی با گذاشتن یک برگ کاغذ در میان درب یخچال و فریزر ساید بای ساید ال جی متوجه اصطکاک شوید که نشان دهنده ی سالم بودن درب یخچال شما می باشد. نکته قابل توجه این است که شما می بایست این کار را برای همه ی نواحی درب ساید بای ساید ال جی انجام دهید تا در صورتی که در جایی متوجه شدید هیچ اصطکاکی میان کاغذ و درب ساید بای ساید وجود نداشت متوجه نقص آن شده و برای تعمیر یا عوض کردن لاستیک درب ساید بای ساید ال جی اقدام نمائید.
 4. با استفاده کردن از یک مولتی متر جریان برق گوناگون ساید بای ساید ال جی از قبیل سوئیچ درب، تایمر و ترموستات یخ زدای و فن اواپراتور را امتحان نمائید و اتصالات احتمالی را بیابید، تا اشکالات ساید بای ساید ال جی شما افزایش نیافته و شما را محتاج تعمیرکار مرکز تعمیرات ساید الجی نکرده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج

دلیل نشتی در ساید بای ساید ال جی

 1. بررسی نمودن مخزن تخلیه و لوله مویی: تخلیه نکردن به موقع مخزن ساید بای ساید ال جی باعث نشتی خواهد شد، توجه کنید که حداقل سالی یک مرتبه مخزن ساید بای ساید خود را تخلیه نمائید تا مواد زائد آن به بیرون منتقل شود، پیدا کردن دلیل نشتی نیازی به تعمیرکار مرکز تعمیرات ساید بای ساید الجی ندارد، تنها این نکته را در نظر بگیرید که در زمان انجام دادن تخلیه مخزن و یا رفع نمودن انسداد لوله تخلیه از خاموش بودن ساید بای ساید اطمینان داشته باشید.
 2. هم سطح نمودن ساید بای ساید ال جی با کف آشپزخانه: در صورتی که ساید بای ساید ال جی شما با کف آشپزخانه تراز نمی باشد، اشکالاتی را در کارکرد اجزای گوناگون ساید بای ساید ایجاد می کنذ و باعث نشتی آب در ساید بای ساید ال جی شما خواهد گشت.
 3. فیلتر آب ساید بای ساید ال جی می بایست مورد بررسی قرار گیرد، چون در صورتی که فیلتر آب ساید بای ساید به طور صحیح در جای خود قرار نگرفته باشد باعث نشتی آب از درون ساید بای ساید به خارج خواهد شد، انجام دادن این کار نیازی به تعمیرکار مرکز تعمیرات ساید بای ساید الجی نداشته، بلکه با قطع نمودن کامل برق ساید بای ساید، بیرون کشیدن و جاسازی مجدد فیلتر در سر جای صحیح خودش قرار خواهد گرفت. ولی در صورتی که فیلترهای موجود دچار گرفتگی شده باشند می بایست نسبت به عوض کردن آنها اقدام نمود که این کار بهتر می باشد با کمک مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی انجام گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *