تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال در نمایندگی هیمالیا اندیشه

تعمیر یخچال در نمایندگی هیمالیا اندیشه

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال در نمایندگی هیمالیا اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال در نمایندگی هیمالیا اندیشه

درخیلی از موارد، یخچال می‌ تواند تعمیر شود و به حالت عادی برگردد. اما در بعضی موارد، ممکن است به دلیل خرابی سنگین، عوض نکردن قطعات خراب، یا عدم تأمین قطعات یدکی، تعمیر یخچال غیرممکن باشد و باید یخچال جدید خریداری کنید. برای بررسی اینکه یخچال قابل تعمیر است یا خیر، به موارد زیر توجه کنید:

 1. بررسی سن یخچال: یخچال‌هایی خیلی قدیمی هستند، ممکن است قابل تعمیر نباشند، به خصوص اگر قطعاتی از آن ها خراب شده باشند که دیگر تولید نشده و یا عوض کردن آن خیلی گران باشد.
 2. بررسی سطح خرابی: در بعضی موارد، مشکلاتی که در یخچال رخ می‌دهند، به سادگی قابل تعمیر هستند. مانند:وقتی که درب یخچال به درستی بسته نشود، می‌توان آن را تعمیر کرد. اما وقتی که مشکلات خرابی در سیستم خنک کننده ، کمپرسور، یا شبکه یخچال باشد، تعمیر آن سخت‌تر است.
 3. بررسی هزینه تعمیر: در بعضی موارد، هزینه تعمیر یخچال ممکن است بسیار بالا باشد و ارزش تعمیر آن از خرید یخچال جدید کمتر باشد. به خاطر همین، قبل از تصمیم به تعمیر یخچال، بهتر است هزینه تعمیر را با هزینه خرید یخچال جدید مقایسه کنید.
 4. موجودی قطعات یدکی: یکی از مهمترین مسائل در تعمیر یخچال، موجودی قطعات یدکی است. وقتی که قطعات یدکی برای یخچال در دسترس نباشد، تعمیر آن امکان‌پذیر نخواهد بود.

به خاطر همین، برای بررسی اینکه یخچال قابل تعمیر است یا خیر، بهتر است از متخصصین تعمیرات سرویس استفاده کنید. آن ها می‌توانند شما را راهنمایی کنند و تصمیم درستی را برای تعمیر یا خرید یخچال جدید بگیرید.

بیشتر بخوانید:عیب یابی تعمیر یخچال اسنوا

خرابی های نیاز به تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر هیمالیا به وجود بیاید متفاوت می باشد. اما می توان به چند مورد بیشتر اشاره کرد:

 • صدای زیاد یخچال فریزر
 • اتومات نکردن و یک سره کار کردن یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • خرابی موتور (کمپرسور) یخچال
 • خرابی اواپراتور و بقیه قطعات دیفراست
 • تعمیر نمایشگر یخچال
 • خرابی المنت یخچال
 • خرابی درب یخچال

بیشتر بخوانید:نحوه تعمیر یخچال جنرال الکتریک

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا

خدمات تخصصی تعمیرات سرویس شامل اقداماتی مثل شارژ گاز، تعمیر کمپرسور، ترمیم و عوض کردن اواپراتور، تعمیرات کندانسور، ترمیم و عوض کردن موتور یخچال، ترمیم و تعویض فن، تعمیر ترموستات، تعمیر و عوض کردن حسگرها و واشرها، تعمیر یخساز، تعمیر تخصصی نمایشگر الکتریکی یخچال فریزر هیمالیا، عوض کردن  خازن های آسیب دیده، تعویض مدارهای معیوب، تمیز کردن فیلترها و کویل ها و تعویض آن ها در صورت نیاز و تعمیرات در محل می شوند. تعمیرات سرویس شما را مطمئن می کند که قطعات استفاده شده در یخچال فریز اورجینال هستند و کیفیت اقدامات انجام شده در بالاترین سطح است.

تعویض موتور یخچال

یکی از دلایل گرم شدن یخچال کارنکردن موتور یخچال است که در این حالت موتور کار نمی کند و یا هر چند دقیقه یک صدای چیک می دهد و قطع می شود این موضوع به دو دلیل رخ میدهد یا رله سوخته که با عوض کردن رله موتور بکار می افتد و یا موتور یخچال سوخته که باید عوض شود.

بعد از اطمینان از سوختن موتور و تست آن توسط تعمیرکار لوله ها جدا شده موتور جدید جایگزین موتور سوخته می شود و مراحل شارژ گاز انجام می شود.

شارژ گاز یخچال فریزر هیمالیا

یکی دیگر از علت های گرم شدن قسمت فریزر و یا هر دو قسمت در یخچال می تواند به دلیل نداشتن گاز باشد.

متخصصین تعمیرات سرویس جهت اطمینان از سلامت و قدرت موتور یخچال هیمالیا لوله های کمپرسور را جدا کرده و تست می کند و بعد نشتی ایجاد شده که باعث کم شدن گاز یخچال شده را رفع می کند. مدار با مواد مخصوص و گاز شست و شو داده می شود. لوله ها جوشکاری شده و درایر عوض می شود در این مرحله وکیوم صورت گرفته و شارژ گاز انجام می شود و کار تکمیل می شود.

تعویض فن

این ایراد را جدی بگیرید. سوختن فن کندانسور یخچال فریزر می تواند باعث سوختن موتور یخچال شود که می تواند هزینه چندین میلیونی برای شما در بر داشته باشد فن ها انواع مختلفی دارد که از نوع 220 ولت گرفته تا bldc که هر کدام باید توسط تعمیرکاران تعمیرات سرویس عوض شود.

تعمیر برد

در بیشتر مواقع سوختن نمایشگر مرکزی با حاموش شدن و یا روشن و خاموش شدن نمایشگر و کلا با کار نکردن یخچال همراه است. و در اسرع وقت با دقت تمام و بهترین قطعات اورجینال تعمیر شده و نصب می شود.

تعمیر سیستم دیفراست

در یخچال های جدید و نو دیفراست یک خرابی زیاد وجود دارد مخصوصا در قسمت یخچال ساید هیمالیا که باعث گرم شدن یخچال می شود که به دلیل برفک زدن اواپراتور ایجاد شده است. در چنین مواقعی تعمیرکار جهت تعمیر ساید بای ساید هیمالیا با تست قطعات سیستم دیفراست که شامل یک مدار کامل که متشکل از چندین قسمت می باشد قطعه معیوب را پیدا کرده و عوض می کند این قطعات شامل حسگرهای مختلف مدار المنت ترموفیوزها و ترمو دیسک ها می باشد.

بیشتر بخوانید:تعمیر خطای FF ساید بای ساید سامسونگ

تعویض ترموستات

یکی از علت های یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال و همچنین یک سره کار کردن یخچال و یا حتی گاهی کار نکردن موتور و خاموش ماندن یخچال فریزر از خرابی ترموستات می باشد. در این صورت جهت تعمیر یخچال فریزر هیمالیا در کرج باید ترموستات توسط تعمیرکار کاربلد یخچال تست شده و عوض شود.

تعمیر یخساز

در مواردی از انواع ساید بای ساید هیمالیا که یخساز یخ تولید نمی کند، حاکی از خرابی یخساز می باشد. متخصصین یخساز را جدا کرده توسط تیم حرفه ای تعمیرات سرویس تعمیر می شود.

سرویس ساید هیمالیا

ساید هیمالیا هر 6 الی 12 ماه یک بار نیاز به سرویس دارد. سرویس نکردن دوره ای می تواند باعث کیپ شدن کندانسور یخچال فریزر هیمالیا با گرد و خاک شده و به موتور بیش از حد فشار آمده و باعث سوختن موتور به خصوص در فصول گرم سال می شود، پس در زمان های مشخصی سرویس دوره ای را توسط متخصصین به صورت مرتب انجام دهید و فیلترها را عوض کنید تا مشکلات جدی برای یخچال فریزر خود به وجود نیاید.

تعویض واشر درب یخچال

بعضی اوقات علت گرم شدن فضای داخل یخچال و فریزر می تواند بسته نشدن کامل درب یخچال باشد که یا چیدمان نادرست سبب بسته نشدن درب یخچال می شود و یا خرابی واشر یا همان نوار درب یخچال که هرچه سریع تر باید بررسی وعوض شود. بسته نشدن کامل درب یخچال فریزر هیمالیا به مدت طولانی باعث گرم شدن یخچال و در پی آن فشار زیاد به موتور یخچال می شود.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال هیمالیا در فردیس
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال هیمالیا در اندیشه
 • تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

مطالب مرتبط