تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس -تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

یخچال هیمالیا در صورت داشتن ایراد و عیب دار شدن، امکان دارد برخی کد خطا نشان دهد و یا همان طور کهبه طور کامل به آن اشاره شد، نشانه‌هایی داشته باشد که شما با مواجه شدن با آن‌ها می‌توانید عیب یابی را انجام داده و به تعمیرات یخچال هیمالیا بپردازید.

البته توصیه می‌شود که حتما برای بررسی کردن و رفع مواردی که در آن حرفه و مهارت کافی ندارید، از تعمیرکار ماهر کمک بگیرید تا یخچال شما صدمه بیشتری پیدا نکند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در ملارد

طریقه نگهداری یخچال هیمالیا

با انجام چند کار ساده ولی مهم، می توان عمر یخچال را افزایش داد و از ایجاد شدن خیلی از خرابی های بیشتر پیشگیری کرد. از مهم ترین نکات در باره نگهداری از یخچال هیمالیا می‌توان به نکات زیر اشاره داشت:

 • مکان نصب یخچال نباید مرطوب یا خیلی سرد باشد. از تراز بودن دستگاه در حین نصب اطمینان پیدا کنید. تراز نبودن محل نصب دستگاه، می‌تواند به کمپرسور یا همان موتور یخچال صدمه جدی وارد کند.
 • هر کدام از مواد خوراکی را در جای درست خود قرار دهید. محفظه میوه، سبزیجات، جای تخم مرغ و … در یخچال هیمالیا معلوم است.
 • از محافظ برق سر راه پریز برق دستگاه بهره بگیرید تا صدمه ای به سیستم الکتریکی و برد آن وارد نشود.
 • پریز برق را بررسی کنید. جهت شل بودن پریز نسبت به تعمیر آن اقدام کنید بعد دوشاخه یخچال را به پریز بزنید.
 • یخچال الکترواستیل را بیشتر از میزان استاندارد پر نکنید و از باز و بسته کردن مکرر در یخچال پرهیز کنید.
 • مواد غذایی داغ را داخل یخچال نگذارید.
 • به طوری که قرار است برای بیش از سه هفته از یخچال استفاده نکنید آن را از برق بیرون کشید. یخچال را از مواد غذایی خالی کنید و بعد داخل آن را تمیز کنید. نیاز است تا یخساز را هم خالی کرده و اهرم آن را روی خاموش بگذارید.

مشکلات یخچال‌های هیمالیا

یخچال هیمالیا مثل هر وسیله دیگر، به  خاطر دلایل مختلف ایراد پیدا می‌کند و برای تعمیر کردن یخچال هیمالیا باید با حرفه و دانش کافی درباره انواع ایراداتی که می‌تواند وجود داشته باشد، اقدام کرد. ایرادات شایع یخچال هیمالیا می‌تواند به این موارد مرتبط باشد:

 • اتصالات موتور یخچال
 • سیستم تنظیم دمای یخچال
 • آبگیری
 • تخلیه شدن فاضلاب یخچال
 • سیستم گرمایش
 • سیستم تنظیم دمای آب
 • برد یخچال
 • تنظیم سطح آب
 • ارتباط میان برد و نمایشگر و سیستم خشک کن و فن یخچال

برای هر یک از این مشکلات، کد خطایی ظاهر می‌شود که با شناخت آن‌ها می‌توان به تعمیر یخچال هیمالیا پرداخت. برای تعمیر، بهتر است به نمایندگی یخچال هیمالیا مراجعه شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

ریست کردن یخچال هیمالیا

اگر به خاطر عوامل مختلف ادام به ریست یخچال هیمالیا دارید، خیلی ساده می‌توانید این کار را انجام دهید. روی پنل برد دکمه روش خاموش نصب شده است که شما می‌توانید با فشار دادن و نگه داشتن چند ثانیه‌ای آن، یخچال را خاموش و بعد از چند ثانیه با تکرار همین روند، یخچال را روشن کنید. به این صورت یخچال ریست میشود.

عیب‌یابی یخچال‌های هیمالیا

یخچال هیمالیا مثل هر وسیله دیگر به عوامل مختلف عیب پیدا می‌کند و باید عیب یابی و تعمیر شود.

اگر مهارت کافی در این حوزه ندارید، از تعمیرکار ماهر در این زمینه و نمایندگی و مراکز معتبر تعمیر یخچال هیمالیا کمک بگیرید. این نواق می‌توانند در غالب کد خطا نشان داده شوند، و یا علامت های دیگر داشته باشند.

چشمک زدن درجه یخچال:

یکی از مواردی که امکن دارد با آن رو به رو شوید، چشمک زدن درجه یخچال است.

در این مرود باید بگوییم که امکان دارد دما درست تنظیم نشده باشد و باید اقدام به تنظیم کردن دما بکنید. البته وقتی یخچال را ریست می‌کنید احتمال دارد این حالت رخ بدهد که تا موقع تنظیم شدن دما شاهد چشمک زدن درجه باشید.

بوق زدن یخچال:

همانطور که گفته شد، برای انواع خطای یخچال هیمالیا برخی کد وجود دارد که این کد‌ها نشان دهنده مدل و دلیل خطا هستند.

وقتی که کد خطا روی نمایشگر نمایش داده می‌شود و یکی از قطعات ایراد پیدا می‌کند، یخچال شروع به بوق زدن می‌کند که با آگاهی و شناخت کامل از نوع کدهای خطا، در صورتی که حرفه کافی برای رفع کردن آن را داشته باشید می‌توانید بوق زدن یخچال را قطع کنید.

اگر مهارت کافی در این امر را ندارید، بهتر است از یک متخصص مجرب و باتجربه کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

روشن شدن چراغ پلاسما:

یکی از مواردی که امکان دارد اتفاق بیفتد، روشن شدن چراغ پلاسما است که امکان دارد ایراد ساده و یا پیچیده‌تر باشد. اگر مشکل ساده باشد با تعمیر رفع خواهد شد. در غیر این صورت، مجبور به تعویض میشوید.

برای بررسی کردن این موارد حتما از تعمیرکار باتجربه کمک بگیرید. برای تعویض قطعه، به نمایندگی یخچال هیمالیا واقع در شهر خود مراجعه کنید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در فردیس

خاموش شدن یخچال هیمالیا:

خاموش شدن یخچال هیمالیا می‌تواند به خاطر خرابی ترموستات و یا تایمر فرایت باشد که باید به وسیله تکنسین ماهر چک و رفع عیب شود.

خاموش شدن صفحه نمایشگر یخچال هیمالیا:

خاموش شدن صفحه نمایشگر می‌تواند عوامل مختلفی داشته باشد که می‌توانند ساده و یا مهم باشند. اولین دلیل، می‌تواند بروز کردن خطا در یخچال باشد که با رفع کردن خطا این مشکل باید رفع شود.

علت دوم، جریان برق است که اگر جریان برق به صفحه قطع شود، خاموش میشود. بنابراین باید چک شود.

مورد سومی که می‌توان به عنوان دلیل نام برد، سوختن صفحه است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *