تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر ارور های یخچال سامسونگ

تعمیر ارور های یخچال سامسونگ

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ارور های یخچال سامسونگ می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیر ارور های یخچال سامسونگ

نخستین گام برای اطلاع از خرابی و عیب های پیش آمده در دستگاه می باشد. به بیانی دیگر کدهای خطای یخچال فریزر سامسونگ مصرف کننده را از وضعیت سلامت و مشکلات و خرابی های دستگاه مطلع می کند.

در این قسمت از آموزش تعمیر یخچال فریزر تعمیرات سرویس در ادامه ی مطلب مهم ترین ارور و کدهای خطا یخچال فریزر سامسونگ را به شما آموزش و علت و روش برطرف کردن آن ها را بیان می کنیم.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال بکو

اصلی ترین عامل ها در بررسی کد های ارور یخچال سامسونگ

مسئله بسیار مهم که در بررسی کدهای خطا یخچال فریز سامسونگ وجود دارد، روش تعمیر و رفع کردن عیب ها و خرابی های موجود می باشد. تعمیر یخچال فریزر یک عمل کاملا تخصصی است و نیازمند مهارت بالایی برای تعمیر یا تعویض قطعات می باشد.

به همین علت باید بدون مهارت و تخصص کافی اقدام به انجام تعمیرات یا تعویض قطعات انجام ندهید. نشان دادن کدهای خطا و ارور یخچال فریزر سامسونگ در واقع نشان دهنده این است که زمان گرفتن کمک از متخصص فرا‌ رسیده است.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال هایسنس

تعمیر یخچال سامسونگ

شایع ترین کدهای خطا و ارور یخچال فریزر سامسونگ:

کدهای خطا و ارور E4 یخچال فریزر سامسونگ

دلیل کد خطا E4

با خراب شدن یا کار نکردن حسگر دیفراست یخچال سامسونگ کد خطا E4 نشان داده می شود. با نمایش این خطا در یخچال های بدون برفک شاهد برفک و یخ زدن طبقات یخچال خواهید بود. دقت نکردن به این خطا در نهایت منجر به کمتر شدن کارایی دستگاه و حتی از بین رفتن طراوات و تازگی مواد غذایی و خرابی زودتر آن ها می شود.

راه حل رفع کد خطا E4

بهترین کار در زمان نشان دادن این ارور یخچال سامسونگ تعمیر یا تعویض حسگر دیفراست می باشد. البته در برخی موارد هم شل شدن سیم های رابط میان قطعات باعث نمایش این کد ارور می شود.

کدهای ارور E5 یخچال سامسونگ

دلیل کد خطا E5

به هنگام قطع شدن جریان برق و یا خرابی حسگر دیفراست یخچال یکی دیگر از بیشترین کدهای خطا یخچال فریزر سامسونگ؛ یعنی کد E5 بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال امرسان در مارلیک

راهکار رفع کد خطا E5 و 5

بهترین کاردر زمان نمایش این کد خطا در خاموش و روشن کردن دستگاه می باشد. در صورت رفع نشدن این مشکل چند بار عمل خاموش و روشن کردن تا مشکل برطرف شود. اگر‌مشکل‌ حل نشد و همچنان تکرار شد  حسگر دیفراست نیز باید حتما تعویض شود.

گاهی وقت ها کد 5 در دستگاه سامسونگ نشان داده میشود که کاملا مربوط به خراب بودن یخساز می باشد. در صورت شل شدن سیم پیچی و یا خرابی در بقیه بخش های دستگاه این مشکل ایجاد می شود.

پیشنهاد ما این است که از افراد متخصص در تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر کمک بگیرید چون تعمیر و تعویض قطعات این قسمت از یخچال نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد.

کد E6 یخچال فریزر تعمیر یخچال سامسونگ

دلیل کد خطا E6

با به وجود آمدن مشکلاتی مثل قطعی جریان برق یا نوسان برق ممکن است حسگر دمای محیط یخچال فریزر دچار مشکل شود. ایجاد مشکل در این حسگر با کد خطا E6 در یخچال سامسونگ نشان داده می شود.

رفع کد خطا E6

به دلیل از بین بردن این خطای یخچال سامسونگ باید دو کلیک power cool و power freeze را به به صورت همزمان با هم فشار دهید و به مدت 15 تا 20 ثانیه نگه دارید. در بیشتر اوقات با این کار می توان مشکل پیش آمده را بر طرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر در فردیس

کدهای خطا E8 یخچال سامسونگ

دلیل کد خطا E8

یکی از زیادترین کدهای ارور یخچال سامسونگ کد E8 می باشد که نشان دهنده خراب بودن حسگر یخچال است.

رفع کد خطا E8

اول قسمت یخساز یخچال را به طور کامل بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه خرابی و قطعی در سیم پیچی و خرابی های موجود در حسگر آن ها را رفع کنید.

کد E23 یخچال فریزر سامسونگ

دلیل کد خطا E23

ارور E23  نشان دهنده وجود خرابی در قسمت فن کندانسور یخچال فریزر سامسونگ می باشد. البته در برخی موارد ایراد در سیم کشی و بروز مشکل در پنل کنترل ه امکان دارد منجربه نمایش این ارور شود.

رفع کد خطا E23

با توجه به اینکه در بیشتر اوقات این کد خطای یخچال فریزر سامسونگ به معنی وجود مشکل در فن کندانسور است، باید حتما در مرحله ی اول فن و سیم پیچی کندانسور را به طور کامل بررسی و در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض نمایید.

در صورت رفع نشدن خرابی، حتما کنترل برد و وضعیت سیم ها را به طور کامل بررسی کنید. البته برای انجام این فعالیت ها لازم است از تعمیرکاران مجرب در تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر ال جی در مارلیک

کد E25 یخچال فریزر سامسونگ

دلیل کد خطا E25

به وجود آمدن مشکل در سیستم دیفراست یخچال که وظیفه ی تنظیم دمای داخل دستگاه را بر عهده دارد، باعث ایجاد یکی دیگر از ارور های یخچال فریزر سامسونگ به نام E25 می گردد.

رفع کد خطا E25

بررسی زمان سنج و نمایشگر کنترل دو اقدام الزامی برای از بین رفتن این ارور است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در مارلیک

کد E39 تعمیر یخچال سامسونگ

دلیل کد خطا E39

E39 که از ارور های یخچال فریزر سامسونگ می باشد نشان دهنده خرابی یخساز است.

رفع کد خطا E39

و این که کم بودن میزان آب موجود در یخ ساز هم می تواند منجر به نمایش این خطا شود، حتما در مرحله ی اول از وصل بودن جریان آب و نبود هیچ ایرادی در چرخه ی انتقال آب به داخل یخ ساز اطمینان پیدا کنید. در صورت نبودن مشکل در این قسمت، تمام بخش های یخساز را به طور کامل تست و قطعات خراب را تعمیر و یا عوض کنید.

کد E40 یخچال فریزر سامسونگ

دلیل کد خطا E40

به وجود آمدن مشکل در فن فریزر باعث نمایش این ارور می شود.

رفع کد خطا E40

خطای فن فریزر می تواند اول به معنی قطع شدن ارتباط و به وجود آمدن مشکل در سیم کشی و  نماشگر اصلی دستگاه باشد.حتما سیم کشی به طور کامل بررسی  کنید و ایراد های آن را رفع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر یخچال سامسونگ در کرج
  • تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس

مطالب مرتبط