تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

ارور ساید بای ساید سامسونگ

ارور ساید بای ساید سامسونگ -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث ارور ساید بای ساید سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارور ساید بای ساید سامسونگ

خطاها در یخچال ها و ساید بای ساید ها بسیار حیاتی و مهم هستند چون جدی نگرفتن آن ها می تواند موجب هزینه های بالا برای تعمیرات ساید بای ساید شود بنابراین وقتی که این خطاها مشاهده می شوند باید نسبت به اصلاح آن ها اقدام کنید و از این رو در این مقاله تعمیرات سرویس به این مسئله پرداخته ایم.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید کلور در اندیشه

خطا E1

خطا E1 بیانگر است که سنسور دمای فریزر ساید خراب شده است.

جهت رفع کردن آن باید دستگاه ساید سامسونگ را از برق بکشید و به چک کردن فیش های سنسور دما بپردازید.

بعد آن باید مقاومت سنسور را با مولتی متر بررسی کنید. اگر سنسور نقص داشت باید تکنسین مربوطه آن را عوض کند. این امکان هم وجود دارد که سیم کشی داخلی و سیم سنسور دچار اتصالی شده باشد و دستور درست صادر نکند.

خطای E2

خطا E2 بیانگر وجود ایراد و مشکل در سنسور دمای یخچال ساید است.

زمان مواجه شدن با این کد خطا هم باید فیش متصل به سنسور به برد را چک کنید و با اهم متر از سالم بودن سنسور مطمئن شوید. این خطا E2 در ساید سامسونگ امکان دارد مرتبط با مشکل و خرابی برد الکترونیکی هم باشد.

خطاهای E4، E5و E6

کد خطای E4 بیان میکند که سنسور یخ زدایی اواپراتور در فریزر ساید بای ساید شما دچار اختلال شده است. خطا E5 هم بیانگر وجود مشکل در سنسور یخ زدایی اواپراتور یخچال ساید است.

با دیدن ارور E6، دستگاه را از برق بکشید و اتصال دسته سیم روی سنسور دمای محیط را بررسی کنید. توجه کنید که اگر دسته سیم شل باشد، دوباره آن را متصل کنید ولی اگر سفت باشد باید با مولتی متر مقاومت سنسور را بررسی کنید. احتمال دارد سنسور سالم باشد؛ شما باید سنسور را دوباره نصب کنید و به بررسی کردن اتصالات سیم آن بپردازید.

خطاهای E8، E13، E21، E22، E23، E24 و E25

خطا E8 به مخاطب نشان می دهد که سنسور دمای یخساز، دچار سوختگی شده است. کد خطای E13 بودن مشکل در سنسور رطوبت ساید سامسونگ را نشان می دهد.

ارور E21 مرتبط با بودن ایراد در موتور فن اواپراتور فریز است و E22 خراب شدن موتور فن اواپراتور یخچال ساید را نمایش می دهد. E23 مرتبط با خراب شدن فن کندانسور، E24 مرتبط با مشکل در دیفراست اواپراتور فریزر و کد خطای E25 بیانگر معیوب شدن سیستم یخ زدایی اواپراتور یخچال هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در فردیس

خطاهای E26،E41، E71 وE72

 موقع مشاهده E26 به یخساز مراجعه کنید. کد ارور E41 که به طور PCER هم نشان داده می شود نمایش می دهد که خطای ارتباط بین کنترل پنل و برد کنترل الکترونیکی وجود دارد. خطا E71 دمای بسیار بالای فریزر ساید سامسونگ را نمایش می دهد و E72 نشان دهنده بالا رفتن غیر عادی دمای یخچال ساید است.

خطاهای E82، E84، E85 و E86

کد خطای E82 نمایش می دهد که در قسمت اینورتر ساید ایرادی ایجاد شده است. خطا E84 می گوید کمپرسور قفل شده است.

E85 می گوید ولتاژ بسیار کمی به کمپرسور خواهد رسید و E86 می گوید این ولتاژ که به کمپرسور می رسد بسیار زیاد است. حالا می توانید برای تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ خود اقدام کنید.

رفع کردن خطای IE/SE  ساید سامسونگ

دلیل این خطا مرتبط با تغییرات ولتاژ برق و تاثیر آن بر دستگاه است. در مجموع خطاهایی که با حرف E شروع می شوند، در گروه ایرادات ولتاژ برق قرار می گیرند.

در مرحله اول باید برای رفع کردن این خطا ساید سامسونگ، دکمه های lightening  و power save را فشار دهید. این کلیدها را به طور همزمان و به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید. روش دوم برای رفع کردن این خطا، فشار دادن همزمان دکمه های fridge و  freezer است.

با انجام این کار، دستگاه ساید ریست شده و خطا برطرف خواهد شد.

رفع کردن کد خطای of of و of در ساید سامسونگ

نماینده فروش، یخچال را اولین بار در حالت تست یا دمو روشن می کند تا شما کارکرد آن را مشاهده کنید.

بعد از اینکه یخچال را خریدید باید از حالت دمو خارج شود. امکان دارد نماینده یا شما متوجه این امر نشده باشید.

برای رفع کردن این ارور ساید سامسونگ کلیدهای Power freeze و Freezer را برای ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید. با این کار یخچال ریست شده و از حالت دمو خروج کرده.

بعد از آن کمپرسور استارت می خورد و عمل خنک سازی را شروع می کند.

شما همینطور می توانید یک بار یخچال را کلا از برق بکشید. بعد از ۵ دقیقه دوباره آن را به برق متصل کنید. در حقیقت با انجام این کار دستگاه به طور اتومات ریست شده و کمپرسور کار خود را آغاز می کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل در اندیشه

رفع کردن کد خطای RD

این خطا در ساید سامسونگ مرتبط با دمپر هوا است. دمپر یک قطعه کوچک و در عین حال پراهمیت است که موظف به انتقال دادن هوای سرد از یخچال به فریزر را است.

به طوری که این قطعه کار نکند شما کد خطای RD را مشاهده میکنید.

تعمیرکار بعد از مراجعه به خانه شما و عیب یابی دستگاه، این قطعه را تعویض می کند. بعد از تعویض کردن قطعه با ریست کردن یخچال، خطا رفع می شود.

نکات نهایی برای کد خطا و ارور ساید سامسونگ

ساید سامسونگ وقتی که دچار ایراد می شود، بر روی صفحه نمایش خطاهایی نشان داده می شود.

از طریق دیسپلی یا نمایشگر شما متوجه بودن ایراد  در دستگاه می شوید که با بررسی کردن این خطاها می توانید ایراد را رفع کنید. شما می توانید بعضی از این ارورها را با فشردن چند کلید رفع کنید.

البته به طوری که ایراد حاد و جدی باشد، پیشنهاد ما به شما این است که با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *