مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال امرسان در کرج

تعمیر یخچال امرسان در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال امرسان در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال امرسان در کرج

دستگاه های یخچال فریزر در بازار ها در مارک های گوناگون و همینطور با کیفیت های گوناگونی موجود هستند اما هر چه قدر هم از مرغوبیت کالا اطمینان داشته باشید باز هم ممکن است که دچار اختلالاتی در کارکردش بشود، در مقاله تعمیرات یخچال فریزر امرسان شما را با تعمیر آن آشنا خواهیم کرد.

بعضی اوقات امکان دارد که در صورت دیدن هر نوع ایراد در دستگاه یخچال فریزر خود اقدام به تعمیرات یخچال و یا عوض کردن قطعه ها کنید. در صورتی که خودتان اطلاعات موردنیاز را در این حوزه دارید بهتر می باشد اقدام نمائید در غیر این حالت نباید چنین کاری را انجام دهید. چون امکان دارد که به سایر قطعه ها نیز آسیبی وارد کنید که سبب اشکالات بزرگ تر و پرداخت هزینه های زیادتر برای تعمیرات شوید. برند امرسان یکی دیگر از مارک های مشخص دستگاه های یخچال فریزر است که در اینجا به نقد و بررسی ایرادات رخ داده در این برند می پردازیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال مابه در کرج

علت به وجود آمدن برفک در دستگاه یخچال فریزر امرسان

هر موقع که شما با وجود برفک در دستگاه یخچال فریزر امرسان مواجه می گردید، می بایست به دنبال دلیل آن باشید اما در مرحله ی ابتدایی میبایست به نوع دستگاه تان توجه نمائید.

قابل توجه است که دستگاه های یخچال فریزر در دو نوع مدل بدون برفک و نیمه برفک و یا نیمه فراست وجود دارند و پس از شناسایی دستگاه میشود به سراغ دلیل ایجادش بروید. مدل و طراحی سیستم یخچال قدیمی به گونه ای می باشد که صفحه خنک کننده یا ترایزون در درون دستگاه تعبیه گردیده است، به همین علت با گذشت زمان رطوبت یخچال فریزر به برفک تبدیل می گردد و این می تواند یک کارکرد طبیعی باشد.

علت یخ زدن یخچال فریزر در این صورت وجود رطوبت بیش از حد در یخچال و یا باز و بسته کردن مداوم یخچال می باشد، یخ زدن در یخچال فریزرهای قدیمی تا موقعی که به صورت مداوم و بیش از حد در بخش های گوناگون دستگاه تشکیل نشود امری طبیعی طلقی می گردد.

دلیل یخ زدن یا ایجاد برفک در دستگاه یخچال فریزر با این وضعیت می تواند مرتبط با خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال و خراب شدن ترموستات باشد. یکی از قطعه های اصلی در یخچال های جدید می باشد که خراب شدن آن امکان دارد باعث یخ زدگی یخچال و ایجاد برفک در دستگاه شود. در حقیقت تایمر یخ زدایی می باشد چون این قطعه موظف به چرخه خنک کننده و یخ زدایی می باشد و در صورت خراب شدن امکان دارد یخچال برای مدت زمان زیادی در حالت خنک کننده و سرمایشی قرار گیرد، با وجود این وضعیت لوله های اواپراتور یخ خواهند زد. چک کردن، تعمیرات و عوض کردن این قطعه می تواند اشکال یخ زدگی بیشتر از اندازه یخچال را رفع نماید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال کلور در کرج

تعمیرات یخچال فریزر امرسان هنگامی که یخچال فریزر خاموش می گردد

یکی از مواردی که خیلی متداول است در امر معیوب شدن یخچال فریزر دیدن عدم اتومات دستگاه یخچال شما است که بروز این ایراد می تواند علامت خراب شدن یکی از قطعه های حائز اهمیت در دستگاه یخچال فریزر امرسان باشد که برای تعمیرات یخچال امرسان می توانید با تکنسین های تعمیرات سرویس در تماس باشید.

خودکار نبودن کارکرد دستگاه یخچال فریزر همواره نشانگر اشکال در قطعه های آن نمی باشد و در اغلب موارد با رعایت کردن چندین نکته ساده میشود این ایراد را رفع نمود. به طور مثال دمای اتاق و درجه حرارت فضای اطراف می تواند عامل عدم اتومات یخچال فریزر باشد، راه حل خوب و برتر در این وضعیت خنک کردن فضای اطراف و همینطور دور نگه داشتن یخچال از فضاهای در معرض نور مستقیم خورشید می باشد. از سایر مواردی که میتوان دلیل خاموش شدن یخچال دانست، گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال یا باز و بسته کردن بیش از حد درب آن باشد. تلاش نمائید از گذاشتن مواد غذایی داغ در یخچال پرهیز نمائید، چون این کار بر اثر تکرار بیش از حد در طول زمان عمر دستگاه را کم می کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

جهت دور ماندن از باز و بسته شدن توسط کودکان، بهتر می باشد در طول روز از قفل کودک استفاده نمائید. باز و بسته کردن مداوم سبب گرم شدن هوای درون یخچال و پیشگیری از عملکرد خودکار یخچال می گردد.

دلایل دیگری که سبب بروز این ایراد شده است می تواند نشت کردن گاز یخچال باشد که از عوامل خاموش شدن دستگاه یخچال می باشد و یا به علت گذشت زمان گرد و غبار بر روی کندانسور و لوله هایش قرار خواهد گرفت. قادر است مزید بر این علت باشد که برای برطرف کردن این اشکال میتوانید با تمیز نمودن این گرد و غبار از روی لوله ها ایراد را برطرف کنید. خرابی قطعه ی هیتر دیفراست که موظف به ذوب کردن برفک های ایجاد گردیده بر روی لوله های اواپراتور دستگاه یخچال فریزر است که در صورت لزوم می بایست تعمیرات و یا عوض کردن این قطعه انجام شود.

ایجاد نواقص در قطعه ی تایمر دیفراست نیز می تواند از این دلایل باشد و یا ضعف در کارکرد موتور دستگاه یخچال فریزر از سایر موارد باشد.

از مواردی که دارای اهمیت زیادی می باشد معیوب شدن قطعه ی ترموستات می باشد، این قطعه موظف به دستور دادن به قطعه ی هیتر دیفراست دستگاه یخچال فریزر می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در کرج

خرابی قطعه ی برد اصلی دستگاه یخچال فریزر نیز در عدم اتومات این سیستم نقش دارد که جهت انجام دادن تعمیرات برد می بایست از افراد متخصص تعمیرات یخچال کمک بخواهید.

دلیل نهایی این ایراد مربوط به لاستیک درب دستگاه یخچال فریزر می باشد که احتمال وجود پارگی و ترک لاستیک اطراف درب دستگاه سبب می گردد که هوای سرد به خارج از دستگاه انتقال داده شود و در انتها موتور دستگاه اقدام به کار کردن طولانی مدت می نماید که با انجام دادن کار تعویض این لاستیک درب دستگاه می توانید ایرادات رخ داده را رفع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *