مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال دیپوینت در فردیس

نمایندگی یخچال دیپوینت در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال دیپوینت در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

دلیل صدای زیاد یخچال دیپوینت چیست؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با صدای بلند یخچال خود در حین کارکرد رو به رو شده اید ولی علت صدای زیاد یخچال دیپوینت چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟ اگر این سوال برای شما هم پیش آمده است در ادامه با ما همراه باشید:

 • اولین نکته ای که میتوانید به چک کردن آن بپردازید شرایط تراز یخچال شما است که در صورت تراز نبودن دستگاه شما در هنگام کارکرد صداهایی از خود ایجاد میکند.
 • برای برطرف کردن این ایراد باید اقدام به تراز کردن یخچال خود کنید.
 • امکان دارد صدایی که از یخچال شما شنیده میشود در نهایت کارکرد غلط کمپرسور یخچال شما باشد.
 • احتمال دارد صدایی که از یخچال خود میشنوید در نهایت فاصله کم دستگاه شما از دیوار باشد که برای رفع کردن آن باید اقدام به ایجاد کردن فاصله حداقل 20 سانتی متری یخچال از دیوار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال بلومبرگ در اندیشه

دلیل نشت آب از یخچال دیپوینت چیست؟

در صورتی که با مشاهده نشت آب از یخچال دیپوینت خود برخوردید بهتر است برای اطلاع از روش تعمیر یخچال دیپوینت در هنگام نشت آب موارد زیر را بررسی کنید:

 • در صورتی که یخچال شما برای تامین آب آبریز از آب شهری استفاده میکند احتمال دارد مشکل نشت آب به علت نقص دار شدن اتصالات آن باشد.
 • که در این حالت با تعمیر و آب بندی شیر آب میتوانید این مشکل را برطرف کنید.
 • بعضی اوقات هم شاسی آبریز آبسرد کن شما به علت استفاده طولانی خراب میشود که در اینصورت برای تعمیر و عوض کردن آن حتما باید از یک تعمیرکار یخچال دیپوینت کمک بگیرید.
 • گاهی هم نشت آب به خاطر پر بودن درین و یا فاضلاب یخچال شماست که این بخش یه سوراخ در بخش پشتی یخچال شماست برای تمیز کردن آن باید از یک سیخ نرم و انعطاف پذیر استقاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس

چرا یخچال دیپوینت خنک نمی کند؟

در ادامه به بررسی دلیل خنک نکردن یخچال دیپوینت از نظر تعمیرکار تعمیرات سرویس میپردازیم تا شما با به استفاده موارد زیر بتوانید مشکل دستگاه خود را رفع کنید:

 • اولین موضوعی که امکان دارد علت خنک نکردن یخچال شما باشد تعیین درجه یخچال به شکل غلط است.
 • همینطور احتمال دارد یخچال خود را در یک جای گرم قرار داده باشید .
 • خراب شدن سنسور دستگاه که یک قطعه حساس به دما است میتواند باعث خنک نکردن یخچال شما باشد.
 • کار نکردن ترموستات و کمپرسور یخچال هم از دلایلی است که میتواند علتی برای خنک نکردن یخچال باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه

برای تعمیر یخچال دیپوینت در حین برفک زدن چه باید کرد؟

یکی از ایراداتی که همیشه مصرف کنندگان یخچال ها با آن برخورد میکنند برفک زدن یخچال دیپوینت است که در ادامه روش هایی برای تعمیر یخچال دیپوینت جهت برفک زدن را ارائه میدهیم:

 • احتمال دارد درجه ای که برای یخچال خود تنظیم کرده اید مناسب نبوده باشد و به این علت شما شاهد ایجاد برفک و یخ زدگی در بخش های مختلف یخچال خود باشید.
 • همینطور زیاد بودن گاز یخچال علت یخ زدن لوله های پشتی یخچال است.
 • توجه کنید که برای تنظیم کردن گاز یخچال خود حتما باید از خدمات تعمیرکار ماهر استفاده کنید.
 • امکان دارد سنسور و یا کمپرسور دستگاه شما با مشکل برخورد کرده باشد.
 • که برای تعمیر آن حتما باید از یک متخصص در این مر کمک بگیرید.
 • احتمال دارد لاستیک دور درب یخچال شما ناقص شده باشد که در این حالت هوا از میان آن جریان داشته و شاهد یخ زدگی هستیم.

چرا یخچال دیپوینت بی وقفه کار می کند؟

کارکرد بی وقفه یخچال ها نشان دهنده بودن یک مشکل در کارکرد این دستگاه دارد که در صورت توجه نکردن به آن امکان دارد موجب ایجاد خرابی در بخش های بیشتری از یخچال شما شود در ادامه به روش عیب یابی و تعمیر یخچال در این شرایط و ارائه راهکار تعمیر کارکرد یکره یخچال دیپوینت در تعمیرات سرویس میپردازیم:

 • یکی از مواردی که در صورت رعایت نکردن موجب کارکرد بی وقفه یخچال میشود تراز نبودن یخچال دیپوینت است، که میتوانید با بررسی این امر برای برطرف کردن آن و تراز کردن یخچال خود اقدام کنید.
 • احتمال دارد ترموستات یخچال شما در زمان درست دستور قطع فعالیت را به کمپرسور ارسال نکند که در صورت وجود این مشکل حتما می بایست برای برطرف کردن آن از یک تعمیرکار یخچال دیپوینت کمک بگیرید.
 • در آخر شما باید دنبال علت نداشتن سرمای کافی در یخچال خود باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد

عیب یابی و تعمیر یخچال دیپوینت ، هنگامی که موجب یخ زدن مواد غذایی می شود

در بعضی از موارد امکان دارد که وقتی که مواد غذایی را داخل یخچال دیپوینت قرار می دهید ، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی ، دچار یخ زدگی می شود در این وضعیت باید به بررسی موارد زیر بپردازید :

اول  بررسی کنید که یخچال دیپوینت شما ، ایراد اتومات شدن نداشته باشد ، اگر در این قسمت مشکلی وجود نداشت ترموستات دستگاه را چک کنید، چون خرابی در ترموستات موجب می شود که یخچال دیپوینت نتواند دمای مدنظر را تنظیم کند به همین علت با افزایش دمای دستگاه، مواد غذایی داخل یخچال دیپوینت یخ می زند .

اگر اراد در موارد بالا نبود ، بهتر است چک کنید که دریچه دمپر یخچال فریزر دیپوینت بیش از اندازه باز نشده باشد.

هزینه تعمیر یخچال دیپوینت در تعمیرات سرویس چگونه است؟

قطعا هنگامی که یخچال شما نیاز به تعمیر دارد اولین سوالی که در ذهن شما پیش می آید هزینه تعمیر یخچال دیپوینت است که در دنباله مطلب  برای شفاف سازی این امر برای شما به توضیح آن میپردازیم:

 • تعیین دقیق هزینه پس از یررسی تعمیرکار یخچال دیپوینت از یخچال شما و تعیین کردن مشکل دستگاه انجام پذیر است.
 • همینطور قطعاتی که قرار است در تعمیر یخچال دیپوینت شما عوض بشوند هم تعیین کننده این امر است.
 • مدت زمانی که یخچال شما پس از تعمیر گارانتی میشود هم در تعیین این قیمت موثر است.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *