تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال دیپوینت در کرج

تعمیر یخچال دیپوینت در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال دیپوینت در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال دیپوینت در کرج

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت زمانی که برفک می زند

برفک زدن یخچال فریزر دیپوینت به خصوص در مدل های قدیمی تر یکی از متداول ترین ایرادات ایجاد شده می باشد که برای رفع نمودن آن می بایست موارد زیر را رفع نمائید.

در صورتی که یخچال شما ، در فضایی قرار دارد  که در آن فضا رطوبت بسیاری وجود دارد، هر دفعه که بخواهید درب یخچال دیپوینت خودتان را  باز و بسته نمائید میزان بسیاری رطوبت به درون یخچال شما وارد می شود و همین مسئله سبب می گردد ، یخچال دیپوینت شما برفک به وجود آورد. برای رفع نمودن این مسئله به شما عزیزان توصیه می کنیم که یخچال دیپوینت خودتان را در کنار اجاق گاز و یا سماور نگذارید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال سامسونگ در فردیس

یکی دیگر از علت های برفک زدن یخچال دیپوینت می تواند، خراب شدن لاستیک دور درب یخچال باشد . چون در این وضعیت درب یخچال شما به طور صحیح بسته نمی شود و رطوبت و گرمای خارج به درون یخچال می رود.

خراب شدن ترموستات یخچال دیپوینت هم از سایر علت های برفک زدن یخچال است که با تنظیم دوباره ترموستات می توانید، این اشکال را رفع نمائید، ولی در صورتی که موفق نشدید نیاز می باشد که ترموستات دستگاه خودتان را عوض نمائید و برای تعمیرات یخچال دیپوینت خودتان با یک تعمیرکار تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال مابه در ملارد

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر زمانی که موتور یخچال دیپوینت داغ نموده است

به طور معمول داغ شدن موتور یخچال دیپوینت تا 80 درصد عادی است و نگران کننده می باشد ، ولی در صورتی که احساس کردید که داغ شدگی موتور یخچال دیپوینت از اندازه عادی خود خارج شده است، جهت عیب یابی این ایراد بهتر می باشد که در ابتدا رله اورلود موتور را چک نمائید و در صورت دیدن هر نوع ایراد با یک تعمیرکار تماس بگیرید، چک نمائید که مدار کیپ نکرده باشد . در صورتی که ایراد در موارد بالا نبود بررسی نمائید که کمپرسور یخچال فریزر دیپوینت نسوخته باشد ، چون سوختن کمپرسور یکی از عمده علت های داغ شدن موتور یخچال دیپوینت است .

در صوتی که یخچال شما ، از آن دسته یخچال هایی است که فن در کنار کمپرسور قرار گرفته است ، می بایست فن یخچال دیپوینت را هم چک نمائید.

عیب یابی یخچال فریزر دیپوینت زمانی که ، یخچال صدای غیرعادی تولید می نماید

در صورتی که یخچال فریزر دیپوینت شما در زمان کار صدا های ناهنجار از خود تولید می نماید، علت های بسیاری دارد که در ادامه به چک کردن آن ها خواهیم پرداخت

در چنین وضعیتی امکان دارد، که اشکال در فن های یخچال و فریزر دیپوینت باشد و یکی از فن های استفاده شده در یخچال خراب شده باشد و به همین علت یخچال دیپوینت در زمان کار صدای بسیاری از خود تولید نماید ، برای رفع نمودن این ایراد بهتر می باشد که فن خراب را عوض نمائید تا از بروز ایرادات جدی تر پیشگیری نمائید.

ممکن است که علت صدای ناهنجار یخچال های دیپوینت ، خراب شدن موتور فن کندانسور یخچال دیپوینت باشد ؛ به طور معمول کندانسور در کنار خودش ، برای خنک ماندن دارای یک فن است ، که در صورتی که موتور آن دچار خرابی گردیده باشد و یا بر اثر کثیف شدن و یا خشک گردیدن به درستی کار انجام ندهد سبب تولید صدا در یخچال می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال مابه در فردیس

در بعضی مواقع و بعضی از مدل یخچال ها، به علت آغاز کار و یا اتومات نمودن، سیستم برفک زدای یخچال دیپوینت امکان دارد ، که صدای تق تق احساس نمائید، که مورد طبیعی است.

بعضب مواقع بر اثر فرسوده شدن و گذشتن عمر یخچال ها ، لوله های مسیر حرکت گاز یخچال دیپوینت دچار فرسودگی می گردند و امکان دارد ، درون لوله ها را رسوب گرفته باشد ، به همین علت امکان دارد که زمان حرکت گاز در لوله ها، صدای بدی مثل زوزه کشیدن احساس نمائید.

در بعضی موارد هم از یخچال فریزر دیپوینت خودتان صدای قل قل کردن به گوشتان می رسد ، که این صدا در یخچال ها به علت روغن موجود در کمپرسور دستگاه به وجود می آید که علت هایی مثل جابجایی بد و یا راه انداختن بد یخچال دیپوینت سبب بروز این صدا در یخچال ها می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال امرسان در ملارد

یخچال دیپوینت پیش از آغاز به کار صدای خاصی تولید می نماید و از کار می افتد

امکان دارد که در یخچال فریزر خود ، مشاهده نموده باشید پیش از اینکه یخچال دیپوینت شما آغاز به کار نماید ، صدای خاصی از خود تولید نموده و بعد از کار بیفتد ، در چنین وضعیتی می بایست موارد زیر را چک نمائید و در صورت لزوم به تعمیرات یخچال دیپوینت خود با یک تعمیرکار تماس حاصل نمائید .

امکان دارد که رله استارت یخچال دیپوینت دچار خرابی شده باشد ، مسیر گردش گاز در یخچال دیپوینت دچار انسداد گردیده باشد ، که برای رفع نمودن این ایراد می بایست ، لوله های عبور گاز را عوض نمائید. امکان دارد موتور یخچال دیپوینت شما هم نیم سوز شده باشد و به همین علت یخچال دیپوینت پیش از آغاز به کار از خود صدای خاصی تولید نماید.

در صورتی که ایراد از موارد بالا نبود، امکان ارد که اورلود خراب شده باشد و یا برق دستگاه دچار ضعف شده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *