مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خطا و کد های ارور در تعمیر ماشین لباسشویی دوو در اندیشه

نمایان شدن خطا و کد های ارور در ماشین لباسشویی های دوو، نوعی هشدار و اخطار از بروز عیب و ایراد در قسمت های متفاوت دستگاه بوده و با دیدن این خطاها در صفحه نمایشگر ماشین‌ های لباسشویی دوو، می‌ توانید از گسترده بودن ایراد در دستگاه پیشگیری کرده و در صرف هزینه‌ های تعمیراتی هم صرفه جویی کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج

از قبیل خطا و کد های ارور موجود در ماشین لباسشویی های دوو می‌ شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • خطای PFE: اشکال و ایراد در فیلتر پمپ
 • خطای İb: عیب و ایراد در برد دستگاه
 • خطای H8: داغ شدگی بیش‌تر از اندازه هیتر المنت دستگاه
 • خطای H6: عیب و ایراد در هیتر المنت دستگاه
 • خطای H5: اشکال و ایراد در دمای آب دستگاه
 • خطای H4: داغ شدگی بیشتر از اندازه ترمیستور دستگاه
 • خطای H2: عیب و ایراد در ترموستات دستگاه
 • خطای E9: اشکال و ایراد در حسگر فشار دستگاه
 • خطای E8: عیب و ایراد در موتور دستگاه
 • خطای E6: هشدار اشکال اضطراری در دستگاه
 • خطای E5: ولتاژ زیاد در دستگاه
 • خطای E4: هشدار نشت کردن آب از دستگاه
 • خطای E3: عیب و ایراد در موتور فن دستگاه
 • خطای E2: هشدار سرریز شدن آب از دستگاه
 • خطای LE: عیب و ایراد در درب دستگاه
 • خطای UE: هشدار عدم تراز بودن دستگاه در جایگاه خودش
 • خطای OE: عیب و ایراد در تخلیه آب دستگاه
 • خطای İE: اشکال و ایراد در قسمت ورودی آب دستگاه
 • خطای F4: تخلیه نشدن آب از دستگاه
 • خطای F2: عدم آب‌ گیری دستگاه
 • خطای F1: عدم آغاز به‌ کار دستگاه در شستن لباس ها

در صورت دیدن هر یک از این کدهای ارور و خطاها در ماشین‌ های لباسشویی دوو و تخصص کافی نداشتن در برطرف کردن آن‌ ها، می‌ توانید با نمایندگی تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل نموده و درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج

نکته هایی که می بایست در ابطه با ماشین لباسشویی دوو بدانید!

مواظب دفترچه راهنما باشید

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی برعکس بقیه لوازم منزل خیلی پرکاربرد می باشد. دفترچه را جایی نزدیک ماشین لباسشویی قرار دهید تا در موقعیت هایی که ماشین پیغام‌ هایی می‌ دهد که شما معنی آن پیغام‌ها را بلد نیستید. یا از کار می‌ افتد گیج نشده و بتوانید اشکال را خودتان شناسایی و رفع نمائید.

ماشین لباسشویی را منبع آلودگی ننمائید

خانم‌ها به طور معمول برای جلوی چشم‌ نبودن لباس‌های آلوده، آن ها را داخل ماشین لباسشویی می‌ریزند تا موقعی که ماشین به صورت کامل پر از لباس شد، آن را روشن نمایند. غافل از اینکه عرق، رطوبت و کثیفی لباس‌ ها می‌ توانند باعث تولید انواع میکروب‌ها و ورود آن ها داخل مخزن ماشین و بقیه لباس‌ها گردند. میکروب‌هایی که در محفظه‌های ریز لباس‌ها می روند تا در فرصت مناسب آغاز به فعالیت نمایند می‌ توانند عامل انواع حساسیت‌ های پوستی شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

ماشین لباسشویی را تراز نمائید

تراز بودن ماشین لباسشویی جهت زیاد شدن کارایی و ایمنی آن خیلی اهمیت دارد. عدم تنظیم‌ بودن ماشین لباسشویی در زمان کار در دور تند ایراداتی ایجاد خواهد کرد که در انتها به این وسیله شما صدمه جدی وارد می نماید.

صرفه جویی کردن در مصرف برق

تلاش نمائید بیشتر لباس‌های خانواده را توسط آب گرم (و نه جوش) یا سرد شستشو دهید و با آب سرد آب کشی کنید. به این ترتیب در انرژی و پول صرفه‌جویی می نمائید. از آب داغ فقط در برخی موقعیت ها که لباس‌ها شدیدا چرک و کثیف می باشند می بایست استفاده نمائید نه همیشه و برای تمام لباس‌ها. گذاشتن درجه ماشین از داغ به گرم، مصرف انرژی را نصف می کند.

استفاده کردن از پودر ماشین لباس شویی به صورت مناسب

نکته دیگر اینکه پودر را بیشتر از اندازه نیاز استفاده ننمائید، کف بیشتر از اندازه به ماشین فشار آورده و ماشین در این حالت انرژی زیادتری برای شستشوی لباس‌ها احتیاج خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در کرج

تمیز نمودن محفظه اصلی

محفظه اصلی ماشین لباسشویی در ظاهر به صورت کامل پاکیزه می باشد ولی توجه نمائید این محفظه سوراخ‌های زیادی دارد که محل مناسبی جهت ایجاد جرم و آلودگی می باشد. ولی نگران نباشید. این معضل نیز راهکار ساده ای دارد. جهت تمیز نمودن این محفظه کافی می باشد هر‌ماه یک دور ماشین لباسشویی را به شکل خالی روشن نمائید. جهت تمیزی زیادتر مقدار اندکی پودر شوینده درون آن بریزید و ماشین را روشن نمائید.

دقت کنید که دمای آب برای این عمل حتما ۶۰ درجه باشد که پاکیزگی کامل‌تر و نتیجه مطلوب تری را برای شما به ارمغان آورد.

سخن پایانی

اگر ماشین لباسشویی دوو شما دچار هر نوع خرابی باشد نگران نشوید. کارشناسان تعمیرات سرویس لباسشویی تان را در خانه شما به بهترین صورت ممکن تعمیر خواهند نمود. اغلب مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی را برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل می نمایند که با این کار صدمات جدی به دستگاه وارد می شود؛ ولی انتخاب کردن تعمیر، همه ی تعمیرات لباسشویی دوو شما از جمله عوض کردن موتور ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن شیلنگ تخلیه لباسشویی دوو، عوض کردن شیلنگ ورودی لباسشویی دوو، عوض کردن شیربرقی لباسشویی دوو، عوض کردن المنت ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن لاستیک درب ماشین لباسشویی دوو، عوض کردن کمک فنر ماشین لباسشویی دوو و برطرف کردن خطای ماشین لباسشویی دوو … در خانه مشتری به انجام می رساند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *