تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک- هشتگرد تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خطاهای ماشین لباسشویی کنوود

ما در این بخش از مقاله همه ی خطاهای ماشین لباسشویی کنوود را برای شما شرح داده ایم تا آسان تر بتوانید اشکال دستگاه خود را چک کرده و برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود فورا اقدام کنید.

کد خطای E01 ماشین لباسشویی کنوود

این کد ارور نشان می دهد که درب ماشین لباسشویی شما به طور صحیح بسته نشده است. در صورتی که صدای بسته شدن درب به گوشتان نمی رسد این یک اشکال فنی می باشد و می بایست با یک تکنسین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس حاصل کنید.

کد خطای E02 ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی شما فشار پایین آب را تشخیص داده است که امکان دارد به علت اشکال در منبع آب باشد. این سبب می گردد که دستگاه شما در طول چرخه خود به شکل خودکار قطع گردد.

بیشتر بخوانید:تعمیر ماشین لباسشویی صنام در کرج

کد خطای E03 ماشین لباسشویی کنوود

پمپ معیوب یا فیلتر تخلیه دچار انسداد شده سبب نمایش این کد ارور می گردد. اتصالات الکتریکی به پمپ هم امکان دارد با مشکل مواجه شده باشد و احتیاج به بازرسی دارد.

کد خطای E04 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که میزان بیشتر از اندازه آب تشخیص داده شد ماشین لباسشویی شما می بایست به شکل خودکار آن را پمپاژ نماید. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، برای رفع این ایراد به کمک متخصص احتیاج دارید.

کد خطای E10 ماشین لباسشویی کنوود

این یک مشکل آب ورودی می باشد که در زمان شستشو تشخیص داده می شود و امکان دارد به علت انسداد یا صدمه دیدگی شیلنگ، دچار انسداد شدن فیلتر در شیر ورودی، یا فشار خیلی کم آب ایجاد شود.

کد خطای E12 ماشین لباسشویی کنوود

این اشکال دوباره به مشکل سرریز آب ارتباط دارد و امکان دارد احتیاج به تنظیم مجدد برنامه ماشین لباسشویی شما باشد. از سوی دیگر، اشکال می تواند از شیر ورودی آب، حسگر سطح آب یا پنل ماشین لباسشویی (برد الکتریکی) باشد.

کد خطای E21 ماشین لباسشویی کنوود

زمانی که ماشین لباسشویی شما مشکل تخلیه آب را در طول چرخه تشخیص دهد، امکان دارد به علت دچار انسداد شدن یا معیوب بودن پمپ تخلیه و گرفتگی شیلنگ تخلیه ایجاد شده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در کرج

کد خطای E33 ماشین لباسشویی کنوود

این نشان می دهد که ماشین لباسشویی قادر به تشخیص دادن سیگنال حسگر سطح آب نمی باشد. ارور امکان دارد مرتبط با خود حسگر سطح آب باشد یا امکان دارد اتصال سیم کشی معیوب شده باشد.

کد خطای E34 ماشین لباسشویی کنود

خرابی حسگر دما علتی برای این کد خطا می باشد و حسگر دما امکان دارد معیوب یا خراب باشد و احتیاج به عوض کردن داشته باشد.

کد خطای E60 ماشین لباسشویی کنوود

هنگامی که موتور حرکت نمی کند، این کد نشان داده می شود و موتور ماشین لباسشویی می بایست توسط یک تکنسین نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج یعنی تعمیرات سرویس بررسی شوند.

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی چیست؟

در گام اول در مواقع روشن نشدن دستگاه شما، برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی کنوود، می بایست مطمئن شوید که ماشین لباسشویی شما برق دریافت می کند یا خیر، شما می بایست با یک ولت متر برق خروجی را چک نمائید، در صورتی که جریان الکتریسیته ای در کار نباشد، پریز و پنل برق خانگی را چک نمائید، گاها اشکال از پریز برق ورودی می باشد، دقت نمائید در صورتی که موتور ماشین لباسشویی بیشتر از اندازه کار کند و داغ شود دستگاه به شکل یک عمل پیشگیرانه موتور را خاموش می نماید و تا خنک نشدن آن روشن نمی گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

لرزش ماشین لباسشویی کنوود

در صورتی که متوجه زیاد شدن ناگهانی لرزش ماشین لباسشویی خود شدید یا به نظر می آید که در حال تکان خوردن می باشد، نگران نباشید، این یک ایراد متداول می باشد. امکان دارد به این علت باشد که ماشین لباسشویی شما روی زمین ناهموار قرار گرفته است یا کمک فنرها از شاسی ماشین لباسشویی جدا گشته اند.

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی کنوود

هنگامی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود به طور معمول دستگاه شروع به نشت نیز می نماید و کف و اطراف دستگاه خیس می گردد، در زمان بروز این اشکال در مرحله اول شما می بایست برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود گرفتگی شیلنگ تخلیه را چک نمائید، خیلی از مواقع امکان دارد به دلیل مسدود شدن شیلنگ تخلیه توسط جسمی ،عمل تخلیه انجام نگردد، در مرحله بعدی دلیل عدم تخلیه آب را می توان در گرفتگی و یا معیوب شدن پمپ تخلیه پیدا کرد، پمپ تخلیه را بررسی نموده، تسمه و قرقره و سایر اجزای پمپ را بررسی نمائید.

و از سالم بودن پمپ مطمئن شوید. در صورتی که پمپ ایرادی داشته باشد با عوض کردن پمپ و یا قطعه هایی از آن اشکال تخلیه آب رفع خواهد شد، در مورد آخر می بایست به استفاده بیشتر از اندازه از مواد شوینده اشاره نمائیم، استفاده بیشتر از اندازه از مواد شوینده سبب تولید کف شده و همین کف با حجم بالا مانع کارکرد درست تخلیه آب توسط دستگاه می گردد.

باقی ماندن پودر بر روی لباس ها

وجود ذره ها و اثرات پودر ماشین لباسشویی بر روی لباس ها پس از شستشو به طور معمول به این دلیل پیش می آید که: شیر آب سرد ورودی گرفتگی رسوبی داشته باشد و آب به مقدار کافی به دیگ نمی رسد، همینطور امکان دارد بعضی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه دچار خرابی شده باشد.

دلیل لک شدن لباس ها بعد از شستشو

در صورتی که لباس های شما پیش از شستشو دارای لکه بوده و پس از شستشو همچنان لکه باقی مانده، امکان دارد لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نگردد و احتیاج به یک حلال داشته باشد، اما در صورتی که پس از شستشو این لکه ها ایجاد شده است احتمال دارد علت آن نشت روغن از موتور دستگاه باشد. برای برطرف کردن این اشکال می بایست موتور دستگاه سرویس گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *