مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بعضی از اشکالات متداول ماشین لباسشویی دوو

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو چیست؟

زمانی ماشین لباسشویی شما روشن نمی گردد، نخستین چیزی که می بایست چک نمائید اتصال به پریز می باشد.

زمانی که تأیید نمودید که منبع برق ایرادی ندارد، کلید آماده به کار دستگاه را چک نمائید. آیا شکسته یا خراب به نظر می آید؟ در صورتی که چنین می باشد، دکمه پاور می بایست عوض شود.

یکی دیگر از ایرادات می تواند خراب شدن قفل درب باشد. این فنر نمی باشد که درب را می‌ بندد، بلکه مکانیزم الکتریکی درون آن می باشد که درب را در حین شستشو می بندد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در کرج

علت خاموش نشدن ماشین لباسشویی دوو چیست؟

در صورتی که برق ماشین لباسشویی شما خاموش نمی گردد، امکان دارد کلید دستگاه معیوب باشد.

ولی در صورتی که چرخه های شستشو متوقف نگردند و در عوض پس از هر چرخش ادامه یابند، احتمالاً به تایمر یا برد کنترل مرتبط می گردد. تایمر به دستگاه سیگنال می فرستد که چه موقعی به مرحله بعدی چرخه حرکت نماید، در حالتی که برد کنترل نشان می دهد که چه برنامه ای می بایست مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که هر کدام از این ها صدمه دیده یا فرسوده شده باشد، امکان دارد دستگاه تا موقعی که به شکل دستی متوقف نگردد به کار خودش ادامه دهد. هر دو بخش قابل تعویض می باشند.

در صورتی که پمپ تخلیه دچار انسداد شده باشد، تا موقعی که خروج آب اضافه متوقف گردد، دستگاه هم به کار خودش ادامه خواهد داد.

علت نشتی داشتن ماشین لباسشویی دوو چیست؟

اول مواد شوینده خودتان را چک نمائید. استفاده کردن از محصولات نادرست یا مایع زیاد می تواند سبب ایجاد کف اضافه گردد که می تواند سبب پر شدن بیشتر از اندازه درام و نشتی آن گردد.

بعد، اطمینان حاصل کنید که دستگاه کاملاً تراز می باشد. در صورتی که اینطور نباشد، آب می‌تواند به خارج نفوذ نماید.

در صورتی که دستگاه همچنان نشتی دارد، شیلنگ را چک نمائید. در صورتی که در چرخه بعدی آب همچنان نشت می نماید، امکان دارد نیاز باشد صفحه فیلتر ورودی آب یا حلقه های O در شیلنگ آب را عوض نمائید. هر نوع تجمع زباله یا فرسوده شدن عمومی می تواند سبب خرابی و نشت این اقلام گردد. در صورتی که خود شیلنگ نشتی داشته باشد، می بایست عوض گردد.

همنیطور پمپ آب را هم چک نمائید. در صورتی که نشتی از جلو می باشد، این می تواند به علت درب ماشین لباسشویی باشد. مهر و موم اطراف درب امکان دارد با گذشت زمان فرسوده و باعث نشتی گردد ولی به سادگی قابل تعویض می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی وستل در کرج

علت تمیز نکردن لباس ها توسط ماشین لباسشویی دوو چیست؟

یکی از متداول ترین علت های مسدود شدن خط یا سینی مواد شوینده می باشد. در صورتی که انسدادی وجود داشته باشد، در انتها مواد شوینده، میکروب‌ها و حتی کپک به وجود می آیند و به لباس‌های شما انتقال داده می‌شوند.

امکان دارد به علت بارگیری بیشتر از اندازه باشد. این به معنی این معنی می باشد که لباس ها نمی توانند در اطراف دستگاه حرکت نمایند، آلودگی می تواند میان لباس ها گیر نموده و محیط کمی برای پخش شدن مواد شوینده می ماند.

در صورت گرفتن فیلتر یا دچار انسداد شدن لوله زهکشی هم این اتفاق می افتد. تلاش نمائید پیش از آغاز چرخه شستشوی بعدی، کشو و فیلتر مواد شوینده را تمیز نمائید. در صورتی که همچنان کار نمی کند، امکان دارد نیاز باشد زهکشی را چک نمائید.

علت دیگر استفاده کردن از مواد شوینده اشتباه یا انتخاب کردن چرخه شستشوی اشتباه می باشد.

چرا ماشین لباسشویی بوی نامطبوعی دارد؟

احتیاج می باشد هرازگاهی ماشین لباسشویی را تمیز نمائید. بوها ناشی از درزگیر آلوده درب یا درام کپک زده یا کشو مواد شوینده می باشند.

ولی نخستین چیزی که می بایست چک گردد فیلتر و شیلنگ تخلیه برای هر نوع انسداد می باشد. حوله ها را بر روی زمین بگذارید تا با آب اضافه خیس گردد و فیلتر را بیرون آورید و هر نوع مواد یا زباله را حذف نمائید.

پیش از چک کردن شیلنگ تخلیه، یک سطل بردارید چون امکان دارد زمانی که آن را از تله زباله زیر سینک جدا می نمائید، آب فوران نماید. هم شیلنگ و هم تله را برای هر چیزی که امکان دارد سبب گرفتگی آن شود، بررسی نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج

علت قفل نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

در صورتی که درب ماشین لباسشویی شما قفل نمی گردد، اول می بایست درب و دستگیره را چک نمائید.

در صورتی که درب مناسب به نظر می آید، محتمل ترین علت قفل درب معیوب می باشد. این ایراد قابل تعمیر می باشد.

یکی دیگر از راهکارهای کمی سخت تر، تعمیر برد کنترل می باشد. در صورتی که اینترلاک خوب باشد ولی برد کنترل با آن متصل نشود، دستگاه نمی‌داند چه موقعی شروع به کار نماید.

نکته های حائز اهمیت برای نگهداری از ماشین لباسشویی

  • ماشین لباسشویی را با لباس هایی بیشتر از ظرفیت آن پر ننمائید.
  • میزان مناسبی از مواد شوینده استفاده نمائید.
  • محفظه پودر ماشین لباسشویی را همواره تمیز نگه دارید تا در درون آن رسوب به وجود نیاید.
  • پیش از روشن نمودن لباسشویی، مطمئن شوید که هیچ جسمی در درون لباس وجود ندارد.
  • فیلترهای ماشین لباسشویی را به صورت دوره‌ ای تمیز نمائید.
  • ماشین لباسشویی خودتان را هر شش ماه یک مرتبه سرویس نمائید.
  • رسوب زدایی ماشین لباسشویی را در خاطر داشته باشید.
  • لوازم بزرگ مثل پتو، بالش و حوله های بزرگ را جداگانه شستشو دهید و با لباس های دیگر مخلوط ننمائید.
  • در زمان شستشو از تراز بودن ماشین لباسشویی مطمئن شوید. در صورت نیاز، پایه های لباسشویی را تنظیم نمائید تا تعادل و ثبات آن حفظ گردد.
  • بعد از راه اندازی ماشین لباسشویی برنامه را تغییر ندهید. اجازه بدهید ماشین لباسشویی کار خودش را تمام کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *