تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج-نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

امروزه با مدرن شدن زندگی، شاغل شدن اشخاص و پیشرفت تکنولوژی نیاز به یک ماشین لباسشویی پیشت از هرچیزی در هر خانه ای احساس می شود. ماشین لباسشویی های برند دوو از مشهورترین هاست چون جنس مرغوبی دارند و در نهایت تا سالیان سال با کمترین خرابی برای شما کار می کنند.

با این حال جهت خرابی، هیچ گاه تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود را به دست اشخاص غیر حرفه ای نسپارید چون که امکان دارد به دستگاه شما صدمه برسانند، صدمه های جبران ناپذیری که شما را ناچار به پرداخت هزینه های زیادی می کند. بهترین راه، تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در مارلیک

مشکلات متداول لباسشویی دوو

1- دلیل صدای گوش خراش از ماشین لباسشویی چیست؟

به طوری که با روشن شدن دستگاه صداهای ناهنجاری به گوش شما می رسد باید فاکتورهای زیاد را بررسی کنید تا متوجه شوید ایراد از کدام قطعه است:

– احتمال دارد که وسیله نوک تیزی مثل سوزن در پمپ یا درام دستگاه گیر کرده باشد. در این حالت باید شست و شو را متوقف کنید و دارم یا پمپ را بررسی کنید.

– احتمال دارد لباس ها را به شکل نامنظم در دستگاه خود قرار داده اید. اگر دیدید که صدای ناهنجار قطع نمی شود و هنوز هم ادامه دارد، برنامه شست و شو را متوقف کنید و لباس ها را درست و به شکل متعادل قرار دهید.

– ممکن است لباسشویی شما تراز نباشد و بر روی سطح صاف گذاشته نشده باشد. در این حالت، می توانید پیچ هایی را در زیر پایه های ماشین بگذارید و آن را تراز کنید.

– ممکن است اتصالات موتور ایراد پیدا کرده باشد. باید موتور دستگاه را بررسی کنید. البته این کار نیاز به دانش و مهارت بالا دارد و باید با تعمیرگاه مجاز لباسشویی تماس بگیرید.

2- دلیل لرزش لباسشویی چیست و برای رفع آن باید چه کار کرد؟

اگر دستگاه شما لرزش های بدی دارد باید برای عیب یابی و تعمیرکردن آن کارهای زیر را انجام دهید:

– حتما پیچ های اتصالات و یا مهر و موم ها را بررسی کنید. احتمال دارد باز شده باشند و در نهایت باعث لرزش دستگاه شوند.

– پایه های دستگاه را به دقت بررسی کنید و ببینید درست و محکم بر روی زمین قرار گرفته اند.

– چک کنید لباس ها را به شکل متعادل در ماشین قرار داده اید یا خیر. گاهی اوقات قرار ندادن لباس ها به طور متعادل در دستگاه سبب لرزش زیاد می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

3- دلیل نشتی آب در لباسشویی چیست؟

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد برای تعمیر کردن آن باید کارهای زیر را انجام دهید:

– بررسی کنید که آیا لوله های ورودی و لوله های تخلیه محکم هستند. اگر شل بودند می توانید به شکل دستی با فشار دادن آن ها را سفت کنید.

– لوله های تخلیه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. احتمال دارد مسدود شده باشند.

– احتمال دارد استفاده بیش از اندازه مجاز از مواد شوینده باعث نشتی آب شود. یکبار بررسی کنید و مخزن را بشویید.

4- علت وارد نشدن آب به مخزن پودر لباسشویی

بیشتر ماشین لباسشویی های دوو، سه مخزن جا پودری دارند که حتمال دارد با گذشت زمان و استفاده از دستگاه، رسوباتی باعث مسدود شدن این مخزن شود و در نهایت آب وارد آن نمی تواند بشود. برای حل کردن این ایراد، محفظه را خارج کنید و آن را تمیز کرده و شست و شو دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

5- چرا پس از تمام شدن برنامه شست و شو لباس ها مرطوب هستند؟

اگر پس از اتمام برنامه شست و شو، لباس ها هنوز هم مرطوب هستند باید کارهای زیر را انجام دهید:

– احتمال دارد پمپ تخلیه گرفته شده باشد و در نهایت عملیات تخلیه کاملا انجام نمی شود و لباس ها هنوز هم مرطوب می مانند.

– به طوری که بیش از حد لباس داخل ماشین ریخته باشید، لباس ها خشک نمی شوند و خیس باقی میمانند. شما باید به حد ظرفیت دستگاه لباس داخل آن قرار دهید.

6- دلیل اینکه آب کافی وارد مخزن ماشین لباسشویی نمی شود چیست؟

به طوری که دستگاه شما به گونه ای است که برای شست و شو آب به اندازه کافی در آن وارد نمی شود باید کارهای زیر را انجام دهید:

–مطمئن شوید که فشار آب خوب است. در برخی مواقع کم بودن فشار آب موجب می شود که آب کافی وارد دیگ نشود.

– در قدم بعدی بررسی کنید که شیر برقی عیب و نقصی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مارلیک

8 – دلیل نچرخیدن لباس ها در دیگ لباسشویی چیست؟

دلیل مهمی که باعث می شود لباس های کثیف داخل دیگ دستگاه شما نچرخد اندازه لباس ها می باشد. نباید بیش از حد لباس در داخل دستگاه بیندازید چون فشار به آن می رود و لباس ها نمی توانند به سادگی بچرخند. اگر مقدار لباس های شما زیاد است باید در چند مرتبه آن ها را بشویید.

9- علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی دوو چیست؟

به طوری که درب دستگاه شما باز نمی شود باید اول ببنید که آیا برنامه شست و شو تمام شده است. اگر برنامه به اتمام نرسیده باشد شما نمی توانید درب آن را باز کنید. اگر برنامه تمام شده بود و درب هنوز هم باز نمی شود باید میکروسوئیچ های دستگاه را عوض کنید که برای این کار حتما با نمایندگی مجاز و رسمی لباسشویی تماس بگیرید.

10- دلیل بوی نامطبوع لباس ها در ماشین لباسشویی چیست؟

به طوری که پس از اتمام برنامه شست و شو، لباس ها بوی بدی می دهند اقدامات زیر را انجام دهید:

– وقتی که لباس ها به طور کامل شسته می شوند، فورا، لباس ها را از ماشین خارج کنید تا بوی بد نگیرد.

– حتما هربار پس از شست و شو، با یک دستمال داخل دستگاه خود را خشک کنید و درب آن را به مدت یک ساعت باز بگذارید تا به طور کامل خشک شود.

– به شکل دوره ای دستگاه خود را جرم گیری کنید. برای جرم گیری باید دو قاشق پورد جرم گیر، نصف استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین را باهم مخلوط کنید و داخل جاپودری بریزید. بعد لباسشویی را روی برنامه شست و شو قرار دهید تا یک دور برنامه کاملا اجرا شود و دستگاه تمیز شود.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *