تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال الکترواستیل در ملارد

تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد -تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید الکترواستیل، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد

اولین مرحله در تعمیر یخچال، عیب یابی است، اگر مراحل عیب یابی درست انجام نشود یا تعمیرکار یخچال الکترواستیل تشخیص صحیحی نداشته باشد، افزون بر برطرف نشدن اشکال یخچال امکان دارد صدمه های بیشتری در قطعات مختلف یخچال شما ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در فردیس

لیست خرابی های یخچال الکترواستیل

 • یخچال / فریزر سرما ندارد
 • یخچال داغ می کند
 • لاستیک دور درب دچار خرابی شده است
 • فریزر یخ زده و برفک دارد
 • یخچال بی وقفه کار می کند
 • روی نمایشگر یخچال خطا ظاهر شده است
 • صداهای غیر معمول و ناهنجار از یخچال

بررسی کردن خنک نکردن یخچال الکترواستیل

خنک نکردن یخچال یا فریزر امکان دارد به خاطر عوامل مختلفی رخ دهد که در ادامه به بررسی کردن آنها می پردازیم.

1- در محصولات الکترواستیل سنسوری نصب شده که اطلاعات دما را به برد منتقل می کند، برد با بررسی کردن دما اقدام به خاموش یا روشن کردن موتور می کند.

2- کمبود گاز: گاز داخل موتور، موجب خنک کردن یخچال می شود، خنک نکردن دستگاه امکان دارد به خاطر تمام شدن گاز موجود در یخچال  الکترواستیل ما باشد.

3- کارنکردن درست موتور: به موتور یخچال اصطلاحا به آن کمپرسور می گوییم، در صورتی که این قطعه دچار آسیب شود، بعد از 24 ساعت خنک کنندگی دستگاه از بین می رود.

4- فن ها: یکی از مهم ترین دلایل چرخش هوا در یخچال و فریزر فن ها هستند، در صورت درست کار نکردن این قطعه ، خنک کنندگی با مشکل رو به رو می شود .

5-کارنکردن درست سیستم دیفراست: سیستم دیفراست سبب پیشگیری از ایجاد شدن برفک در محصول می شود، در صورت مشاهده برفک یا یخ احتمالا ایرادی در سیستم دیفراست اتفاق افتاده است.

6- لاستیک دور درب: این قطعه موجب پیشگیری از منتقل شدن هوا به خارج از محصول می شود، اگر لاستیک دور درب ایراد داشته باشه، انگار درب یخچال شما باز است ( بنابراین یخچال خنک نمی شود )

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

بررسی بی وقفه کار کردن یخچال الکترواستیل

در حالت عادی موتور یخچال به صورت اتوماتیک پس از خنک شدن، خاموش می شود، به طوری که یخچال شما اتومات نمی کند امکان دارد محصول شما یکی از مشکلات زیر را داشته باشد:

 • گاز دستگاه تمام شده
 • سنسورهای دمایی ایراد دارند
 • رله کمپرســور اتصالی دارد
 • لوله مویی و فیلتر درایر مسدود است
 • برد الکترونیکی دستگاه دچار ایراد شده

دلیل روشن نشدن یخچال الکترواستیل

وقتی که یخچال شما روشن نمی شود، باید چند مورد را چک کنید:

مورد اول: باید مطمئن شوید که به یخچال شما برق می رسد، به همین جهت دو شاخه یخچال را از برق کشیده و دوباره وصل کنید ( در صورتی که اهم متر دارید حتما از آن برای بررسی کردن جریان برق استفاده کنید )

مورد دوم: گاهی اتفاق میوفتد که یخچال دچار خطا شده و نیازمند ریست است، بدین منظور دکمه ریست را از روی برد فشار دهید و دوباره چک کنید.

به طوری که ایراد رفع نشد به احتمال زیاد ایراد از برد الکترونیکی یخچال شما است، در صورت بروز ایراد حتما درخواست تعمیر خود را از سوی فرم های موجود در سایت و یا شماره های موجود ثبت کنید، تکنسین های تعمیرات سرویس فورا به محل زندگی شما مراجعه می کنند و ایراد را رفع می کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

بررسی کردن صدای زیاد یخچال الکترواستیل

گاهی اوقات مشتریانی به مجموعه مراجعه می کنند و از صدای زیاد یخچال الکترواستیل خود گله می کنند. علت صدای زیاد و ناهنجار یخچال می تواند یکی از موارد زیر باشد :

 • شکسته شدن فن و ایراد در آن
 • تراز نبودن یخچال ( با بهره گیری از پایه های زیرین می توانید یخچال را تراز کنید )
 • وجود ایراد مکانیکی در کمپرسور
 • ایراد داشتن در اواپراتور
 • وجود مشکل در رله ها برد الکترونیکی
 • همانطور که گفته شد موارد مختلفی می توانند باعث ایجاد شدن سر و صدای غیر عادی در یخچال شوند، از این جهت در صورت بروز چنین مشکلی نیاز است تا مراتب را با کارشناسان مرتبط مطرح کنید تا پس از تشخیص دادن دلیل صدای زیاد یخچال مشکل آن را رفع کنند. مجموعه تعمیرات سرویس به شما توصیه می کند تا جهت شنیدن صدای ناهنجار از یخچال مراتب را فورا با کارشناسان مربوطه مطرح کنید تا از خرابی های بعدی و هزینه های اضافی تر پیشگیری شود.

علت تجمع آب در یخچال الکترواستیل

خیلی از مشتریان از تجمع آب در کف یخچال گلایه می کنند ، از این جهت تعمیرکاران تعمیرات سرویس هلت ابن مشکل را به شما اعلام می کنند :

بی شک این ایراد به علت اختلال در کارکرد سیستم دیفراست است، این سیستم در یخچال های هوشمند الکترواستیل بکار برده می شود ،آب به دست آمده از یخ زدگی اواپراتور از سوی لوله ای به پشت یخچال منتقل می شود ، این مورد موجب تخلیه آب دیفراست و همزمان باعث خنک شدن موتور می شود.

حالا اگر سیستم دیفراست درست کار نکند یا دچار عیب شده باشد، این آب در بخش خروجی یخ می زند و باعث تخلیه نشدن درست آب می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در ملارد

الکترواستیل

یخچال های الکترواستیل تماما سیستم دیفراست و ضد برفک دارند، به طوری که در محصول خود یخ و یا برفک مشاهده می کنید با ما همراه باشید در ادامه به بررسی کردن این مشکل می پردازیم.

در مجموع سیستم دیفراست از چند قطعه تشکیل شده است :

 • سنسور
 • ترمیفیوز
 • ترمودیسک
 • المنت درین
 • المنت اواپراتور
 • تایمر مکانیکی یا برد الکترونیکی

ایراد در هر کدام از قطعات به تنهایی می توانید موجب از کار افتادن یخچال الکترواستیل شود ، برای تعمیر یخچال الکترواستیل در محل کار یا خانه خود کافی است با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *