تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

عیب یابی یخچال الکترواستیل

اولین مرحله در تعمیر یخچال ، عیب یابی است، اگر مراحل عیب یابی درست انجام نشود یا تعمیرکار یخچال الکترواستیل تشخیص دقیقی نداشته باشد ، افزون بر رفع نشدن ایراد یخچال امکان دارد آسیب های بیشتری در قطعات مختلف یخچال شما ایجاد شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال در فردیس

تعمیر یخچال الکترواستیل

 1. خنک نشدن یخچال یا فریزر
 2. روشن نشدن یخچال
 3. بدون وقفه کار کردن یخچال فریزر
 4. صدای زیاد و غیر معمول یخچال
 5. ظاهر شدن خطا برروی صفحه نمایشگر
 6. روشن نشدن موتور یخچال
 7. از بین رفتن لاستیک یا نوار درب
 8. افزایشو گرم شدن یخچال یا فریزر
 9. تجمع آب در کف یخچال ( پشت جامیوه ای )
 10. برفک و یخ زدگی داخل یخچال یا فریزر
 11. سرمای بیش از اندازه یخچال و یخ زدن مواد غذایی یخچال
 12. داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال
 13. گرم و داغ شدن بیش از حد دیواره های یخچال

مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل

چرا یخچال الکترواستیل شما روشن نمی شود؟

در صفحه نمایشگر یخچال فریزر الکترواستیل به دنبال علامتی از حالت نمایشگاهی یا دمو بگردید، در این حالت چراغ ها و صفحه نمایشگر روشن است اما یخچال الکترواستیل شما کار نمی کند، در برخی مواقع یخچال ها به غلط در حالت نمایشگاهی(دمو) برای مشتری فرستاده می شوند و یا در حین تمیز کردن حالت نمایشگاهی یخچال ناگهانی فعال می شود.

اطمینان پیدا کنید که سیم برق به پریز برق وصل باشد، چک کنید که برق وارد یخچال میشود، اگر چراغ داخل یخچال حین باز شدن درب روشن نشد فیوز را بررسی کنید، اگر مشکل از فیوز نبود پریز برق را چک کنید، برای بررسی کردن پریز برق می توانید یک وسیله برقی دیگر را به آن متصل کنید تا از برق رسانی پریز اطمینان پیدا کنید.

چرا یخچال شما یخ نمی سازد؟

مطمئن شوید که یخ ساز فعال است، وابسته به مدل یخچال الکترواستیل تنظیمات فعال سازی متمایز بوده است که برای چک کردن بیشتر باید به دفترچه راهنما مراجعه کنید، شیر آبی که به یخچال الکترواستیل وصل شده است را چک کنید تا از آبرسانی به یخ ساز مطمئن شوید، همینطور بررسی کنید که آیا یخی در یخساز گیر کرده است یا نه و اگر نتوانستید یخ گیر کرده را جدا کنید تلاش کنید با آب گرم و یا سشوار آن را ذوب کنید.

با مشاهده صفحه نمایشگر مطمئن شوید که حالت قفل فعال نباشد چون فعال بودن حالت قفل سبب غیرفعال شدن یخ ساز می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در اندیشه

چرا یخچال فریزر الکترواستیل بیش از اندازه سرد است؟

پس از تغییر درجه حرارت(دمای) یخچال اطمینان پیدا کنید که زمان کافی را برای تغییر دمای یخچال صبر کرده اید(بعضی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد، اگر شیر آب به یخچال الکترواستیل شما وصل نیست یخ ساز را غیرفعال کنید تا برای تولید یخ دمای یخچال کاهش نیابد.

اگر شما اخیرا مقدار زیادی یخ استفاده کرده اید امکان دارد برای تولید بیشتر یخ دمای یخچال را پایین اورده باشد، حدود ۲۴ ساعت صبر کنید و بعد چک کنید که آیا دمای یخچال به صورت عادی برگشته است یا نه.

چرا یخچال الکترواستیل زیاد گرم است؟

پس از تغییر درجه حرارت (دمای) یخچال اطمینان پیدا کنید که مدت کافی را برای تغییر دمای یخچال منتظر بوده اید(برخی مواقع تغییر دما تا حدود ۴۸ ساعت طول می کشد، اگر ایراد بالا رفتن دمای هوا در بالا و کشوهای میوه و گوشت و… وجود دارد جریان هوای آن را چک کنید.

تغییر تنظیمات کشوها به دمای سردتر باعث تغییرات جریان هوا و سردتر شدن محتوای داخل کشوها می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در فردیس

نکاتی ضروری از یخچال الکترواستیل

مواردی مهم که در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل عنوان میشود به شرح زیر است:

 • یخچال الکترواستیل از جزییات مکانیکی (کمپرسور، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب (لوله مویی) و الکتریکی (موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت، اورلود) شکل گرفته است.
 • حین استفاده از یخچال الکترواستیل حتما از محافظ برق استفاده کنید.
 • برای شروع کارکرد یخچال الکترواستیل بعد از متصل شدن آن به برق درجه ترموستات را روی میزان متوسطی(مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به میزان لازم برسد) .
 • قرار دادن یخچال یا فریزر الکترواستیل در کنار منابع و دستگاههای گرمایشی از جمله: اجاق گاز، آبگرمکن، شوفاژ و همینطور تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را بیشتر میکند.
 • حداقل 2 سانتی متر اطراف یخچال فاصله داشته باشد ، محیط پشت یخچال و فریزر الکترواستیل برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد همچنین لازم است لوله های پشت یخچال فریزر الکترواستیل حداقل سالی دوبار تمیز شود این کارها موجب انتقال دادن حرارت بهتر میان هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید کنید تا خراب نشده باشد چون موجب جذب گرما و کم شدن برودت میشود.
 • از قرار دادن مواد غذایی گرم داخل یخچال الکترواستیل و بدون درپوش، به خصوص مایعات پرهیز کنید.
 • برای تمیز کردن یخچال فریزر الکترواستیل حتما از برق بکشید و همچنین پس از جابه جایی حداقل دوساعت بعد از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل کنید.
 • در زمان هایی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال الکترواستیل را روی درجه پایین تر تنظیم کنید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند.

کمپرسور یخچال الکترواستیل

کمپرسور یخچال الکترواستیل از دو قسمت الکتریکی و مکانیکی تشکیل شده است که هر دو بخش داخل پوسته ای فولادی قرار دارند.

بخش الکتریکی در بیشتر یخچالهای الکترواستیل یک الکتروموتور از مدل آسنکرون هستند که موظف به حرکت در آوردن بخش مکانیکی را به عهده دارد.

بخش مکانیکی در کمپرسورهای یخچال الکترواستیل دارای سیلندریست که پیستون آن به وسیله هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در فردیس

کندانسور یخچال الکترواستیل

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند پس از چند دقیقه گرم میشود که موظف به خنک کردن کندانسور گاز خارج شده از کمپرسور است، در نهایت این کار دمای کمپرسور هم کاهش پیدا میکند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *