تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الکترواستیل

اگر یخچال فریزر الکترواستیل شما با ایراداتی روبرو شده است، امکان دارد احتیاج به تعمیر داشته باشد.

در زیر به بعضی از ایرادات متداول در یخچال فریزر الکترواستیل و راه کارهای مربوطه اشاره خواهیم نمود:

1. به صورت کافی خنک نشدن: در صورتی که یخچال فریزر شما معمولا خنک نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در کرج

می‌توانید مرحله های زیر را امتحان نمائید:

 • اطمینان حاصل کنید که درب یخچال فریزر به طور صحیح بسته شده است و هیچ گونه شکافی میان درب و بدنه موجود نیست.
 • قدرت فن خنک کننده را مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز، فن را تمیز نموده یا تعویض نمائید.
 • اطمینا حاصل کنید که لوله‌های خنک کننده درونی یا بیرونی مسدود نشده‌ اند.
 • در صورت عدم اطمینان، بهتر می باشد با تعمیرکار مجرب تماس حاصل نمائید.

2. نشت کردن آب: در صورتی که یخچال فریزر شما آب را نگه نمی‌دارد و آب از آن نشت می کند.

می‌توانید مرحله های زیر را امتحان نمائید:

 • اطمینان حاصل کنید که خط آب ورودی به یخچال به طور صحیح وصل و بسته شده است.
 • لوله‌ های آب را چک نمائید و مطمئن شوید که هیچ ترک یا نشتی موجود نیست.
 • در صورت لزوم، شیر آب را عوض نموده یا تعمیر نمائید.
 • در صورتی که ایراد رفع نشد، بهتر می باشد با تکنسین متخصص تماس حاصل نمائید.

چطور می‌توانم تنظیمات دمای یخچال فریزر را چک کنم؟

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال کلور در کرج

برای چک کردن و تنظیم تنظیمات دمای یخچال فریزر الکترواستیل، می‌توانید مرحله های زیر را دنبال نمائید:

1. محل دستگاه: به طور معمول کلیدها و کنترل‌های تنظیم دما در بخش درونی یخچال فریزر یا درب آن قرار دارند. یخچال فریزر امکان دارد دارای قسمت های گو.ناگونی مثل فریزر و قسمت سردکننده باشد، بر همین اساس اطمینان حاصل کنید که به قسمت درست مراجعه نموده اید.

2. دستگاه کنترل کننده دما: در یخچال فریزر الکترواستیل، به طور معمول یک دستگاه کنترل کننده دما وجود دارد که می‌توانید از راه آن دما را تنظیم نمائید. این دستگاه امکان دارد دارای یک صفحه نمایشگر دیجیتال، کلیدهای تنظیم، یا یک دسته چرخشی باشد.

3. مطالعه تنظیمات فعلی: اول اطمینان حاصل کنید دمای فعلی یخچال فریزر را می‌دانید. به طور معمول در صفحه نمایشگر دیجیتال نشان داده می‌شود یا می‌توانید در دستگاه کنترل کننده دما مشاهده نمائید.

4. تنظیم دما: با استفاده کردن از دستگاه کنترل کننده دما، می‌توانید دمای مطلوب را تنظیم نمائید. بعضی از یخچال‌ فریزرها دارای کلیدهای “ارتفاع دما” و “کاهش دما” می باشند که می‌توانید از آن‌ها جهت تنظیم دمای مطلوب استفاده نمائید. بعضی دیگر از یخچال‌ فریزرها دارای دسته چرخشی می باشند که با چرخاندن آن می‌توانید دما را تنظیم نمائید.

5. صبر و چک کردن: پس از تنظیم دما، صبر نمائید تا یخچال فریزر به دمای جدید برسد. به طور معمول چند ساعت به طول می انجامد تا تغییرات دما در یخچال فریزر اعمال گردد. در این مدت، می‌توانید با استفاده کردن از ترمومتر داخلی یخچال فریزر دمای داخلی را چک نمائید و مطمئن شوید که دما در محدوده مطلوب می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دیپوینت در فردیس

چطور می‌توانم دمای درونی یخچال فریزر را با ترمومتر چک کنم؟

برای چک کردن دمای درونی یخچال فریزر با استفاده کردن از ترمومتر، می‌توانید مرحله های زیر را دنبال نمائید:

 1. تهیه ترمومتر: اول یک ترمومتر مناسب جهت اندازه‌گیری دما در دستتان باشد. می‌توانید ترمومتر دیجیتال یا ترمومتر جیوه‌ای را مورد استفاده قرار دهید. همینطور، اطمینان حاصل کنید که ترمومتر شما ویژگی اندازه‌گیری دماهای پایین (مثل دمای یخچال) را دارد.
 1. محل قرار گرفتن ترمومتر: ترمومتر را در درون یخچال فریزر قرار دهید. بهتر می باشد آن را در یک جای استراتژیک قرار دهید که دما به صورت معمولی تغییر می نماید. برای مثال می‌توانید آن را در بالای یخچال فریزر در نزدیکی سیستم تهویه بگذارید.
 1. صبر نمائید: پس از گذاشتن ترمومتر در یخچال فریزر، صبر نمائید تا ترمومتر دما را اندازه‌گیری نموده و نمایشگر ثابت شود. به طور معمول چند دقیقه به طول می انجامد تا ترمومتر در دمای محیط متعادل شود.
 1. مطالعه دما: چک نمائید که ترمومتر دما را نمایش می‌دهد. دمای درونی یخچال فریزر می بایست به طور معمول در محدوده 2-4 درجه سانتی گراد (35-39 درجه فارنهایت) باشد. در صورتی که دما زیادتر یا کمتر از این محدوده می باشد، امکان دارد احتیاج به تنظیمات زیادتری باشد.
 2. تنظیم دما: در صورتی که دما زیادتر یا کمتر از محدوده مطلوب می باشد، می‌توانید به تنظیم دمای یخچال فریزر بپردازید. از راهنمایی‌های قبلی درباره ی تنظیم دما در یخچال فریزر استفاده نمائید و تنظیمات را با توجه به احتیاج های خود تغییر بدهید.

چطور می توانم خط آب ورودی در تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل را چک کنم؟

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در فردیس

برای چک کردن خط آب ورودی در یخچال فریزر الکترواستیل، می‌توانید مرحله های زیر را دنبال نمائید:

1. قطع تغذیه برق: پیش از هر نوع مداخله در دستگاه، اطمینان حاصل کنید که تغذیه برق یخچال فریزر قطع شده است. این کار می‌تواند از روش قطع نمودن سوئیچ برق یا جدا نمودن آداپتور برق انجام شود.

2. پیدا نمودن خط آب: خط آب ورودی به یخچال فریزر الکترواستیل به طور معمول از پشت دستگاه می گذرد. امکان دارد بعضی از یخچال‌ فریزرها دارای کاوری جهت مخفی نمودن خط آب باشند. بر همین اساس، چک نمائید که خط آب به کجا وصل گردیده است و چه بخشی از خط آب قابل دسترسی می باشد.

3. چک کردن اتصالات: چک نمائید که خط آب به طور صحیح به یخچال فریزر وصل گردیده است. اتصالات به طور معمول با استفاده کردن از اتصالات قابل جداشدن (مثل اتصالات لوله‌ای یا سرنگ‌های پلاستیکی) انجام می گیرند. اطمینان حاصل کنید که اتصالات به درستی و بدون نشتی وصل شده‌ اند.

4. چک کردن نشتی آب: یکی از مهمترین چیزها در چک کردن خط آب، پیدا کردن هر نوع نشتی آب می باشد. چک نمائید که آیا هر نوع چکش آب، رطوبت یا ردیف آب در سیستم خط آب موجود است. در صورتی که نشتی دیده می‌شود، امکان دارد احتیاج به تعمیر یا عوض کردن قطعه مربوطه باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع ایکس ویژن، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *