تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال الکترواستیل در فردیس

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس

چنانچه برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل خود به کمک نیاز دارید متخصصان ماهر نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل می توانند در فوری ترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا ایراد یخچال الکترواستیل در هر نقطه کرج رفع شود.

تنها کافی است با شماره های بالا تماس بگیرید تا متخصصان ما در فوری ترین زمان برای تعمیر و سرویس یخچال الکترواستیل به محل شما فرستاده شده و در کم ترین زمان، نسبت به تعمیر یخچال الکترواستیل اقدام شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال در مارلیک

بعضی از مشکلات متداول یخچال الکترواستیل

برفک زدن یخچال الکترواستیل از مدل نوفراست

یخچال های نوفراست سبک جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند. نحوه کارکرد این مدل یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها برفک زده شوند، باید به کارکرد درست آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال الکترواستیل اقدام کرد.

علت برفک زدن این یخچال ها می تواند موردهای کوچکی باشد که با انجام آنها و رفع کردنشان ایراد برطرف شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج به صورت تخصصی تر باید از تعمیرکاران ماهر نمایندگی ها کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ داخل یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پاره شدگی یا خرابی شده باشد می تواند دلیل این اتفاق شود. اگر فاصله مورد نیاز از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به بخش انتهایی یخچال بچسبد این مشکل را ناشی می شود.

در گزینه های تخصصی تر می توان به خراب بودن ترموستات که موظف به کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره کرد.

خراب بودن المنت اپراتور، یا ایجاد شدن مشکل در فن دستگاه، از سری این موارد است.

افتادن درب یخچال الکترواستیل 

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید الکترواستیل شما درست بسته نمی شود یا اگر آن را می بندید و بعد باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکسته شدن یا مشکل باشد باید بدانید این ایراد می تواند بر اثر استهلاک و یا فرسوده شدن یخچال شما باشد که باید برای تعمیر یخچال الکترواستیل تان اقدام کنید.

یا احتمال دارد فشار زیادی به درب وارد کرده و لولای درب شما توانایی به تحمل کردن وزن زیاد نداشته و احتمال دارد حاضر به تعمیرات نکردن یخچال شما توسط نمایندگی یخچال الکترواستیل درب آن یا لولای آن شکسته شود.

اگر لولای درب دچار خوردگی شده باشد یا دچار شکسته شدن باشد یا باید اقدام به عوض کردن قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب ایراد را برطرف کنید.

شنیدن صدای ناهنجار از یخچال الکترواستیل

در شرایط عادی صداهای طبیعی بر اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد.

این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است.

ولی اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را توسط تعمیرکار ماهر چک کنید، کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید، یا فاصله یخچال را از دیوار چک کنید.

اگر به هنگام به تعمیر یخچال الکترواستیل اقدام نکنید و یا از کادری حرفه ای در کرج برای تعمیرات استفاده نکنید امکان دارد ناچار به خسارت های بالایی شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

تجمع آب در کف یخچال الکترواستیل

در مجموع در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب بر اثر کار دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری معین دفع می شود که اگر این مجاری و یا کارکرد دیفراست یخچال دچار ایراد شود این آب به درستی تخلیه نشده و در داخل یخچال جاری می شود.

اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را چک کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید تجمع آب در یخچال از سری موارد هشدار است که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال الکترواستیل تان باید اقدام کنید.

و فورا با نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج و تماس حاصل کنید.

به گونه ای که یخچال تان تراز نباشد هم این اتفاق رخ میدهد یا اگر در کارکرد دیفراست یخچال ایرادی ایجاد شود آب به درستی تخلیه نمی شود.

خنک نشدن یخچال الکترواستیل

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد باعث فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نتیجه مسمومیت ما شود. به طور معمول دمای یخچال شما باید میان یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به طور متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کند.

درباره فریزر باید بدانید دما ی داخل آن باید میان منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این اندازه باشد به این منظور است که دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده است.

و بایستی با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج تماس بگیرید.

برای بررسی کردن باید از چفت بودن درب یخچال فریزر مطمئن شوید.

اگر لاستیک دور درب دچار پاره شدگی و خرابی باشد بهتر است برای تعمیرات مور نیاز اقدام کرده و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را بررسی کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را بررسی کنید.

اگر مواد غذایی در یخچال شما به مقدار زیادی باشد و فاصله لازم را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از میان آنها عبور کرده و آن را خنک کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در کرج

یکسره کار کردن دستگاه

اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار ایراد شده و دستگاه یکسره کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در قسمت کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن ایرادی وجود دارد که باید چک شده و به وسیله تعمیرکار مجرب نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج تعمیرات انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *