تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد

تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد

برای سرویس و تعمیر ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل باید مجموعه‌ای را گزینش کنید که از تکنسین های ماهر و با تجربه استفاده می‌کند.

این تکنسین ها جهت مراقبت و تعمیر ساید‌ بای‌ ساید شما از ابزارهای پیشرفته‌ای استفاده می‌کند و با تعمیرات در محل مزایای بسیاری را برای شما به وجود خواهند آورد.

سرویس‌ های دوره‌ای هم جهت مراقبت از ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل انتخاب مناسبی هستند. جهت اطلاع بیشتر در مورد تعمیر ساید‌ بای‌ ساید با ما همراه شوید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

مشکلات و خصوصیات ساید‌بای‌ساید الکترواستیل

ساید بای‌ ساید الکترواستیل، یک مدل یخچال باکیفیت است که شامل دو بخش مجزا است. ساید بای‌ ساید الکترواستیل برخی ایرادات رایج دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

 1. افزایش مصرف برق: به علت اینکه ساید بای‌ ساید الکترواستیل دارای دو بخش مجزا است، مصرف برق آن بیشتر از یخچال‌های قدیمی تر است.
 2. نامناسب به عنوان فضاهای کوچک: به خاطر اینکه ابعاد ساید بای‌ ساید الکترواستیل بزرگ است، برای محیط های کوچک مثل آپارتمان‌ها مناسب نیست و به ایرادات آنچنانی برخورد می کند.
 3. هزینه نگهداری: جهت بروز خرابی در قسمت های جداگانه یا قسمت الکترونیکی ساید بای‌ ساید الکترواستیل، تعمیر آن هزینه‌ بر می شود.
 4. محدودیت در ظرفیت فضای سرد: قسمت فضای سرد این مدل یخچال عموما کوچکتر از یخچال‌ های معمولی می باشد و جهت ذخیره بیشتر مواد غذایی ایراداتی را به وجود می آورد.
 5. حرارت بیشتر در محفظه‌ها: قسمت یخچال و فریزر در ساید بای‌ ساید الکترواستیل در کنار هم قرار دارند و حرارتی که از یک قسمت ایجاد می‌شود، به قسمت دیگر انتقال داده می‌شود که می‌تواند ذخیر کردن مواد غذایی را تحت تأثیر قرار دهد.
 6. هزینه بیشتر خرید: سایدبای‌ساید الکترواستیل قیمتی بالاتر نسبت به یخچال‌های قدیمی دارد ، پس هزینه خرید آن تقریبا بیشتر است.
 7. کارنکردن یخ‌ساز: در این حالت باید به یک تکنسین ماهر مراجعه کنید تا بخش یخ‌ساز را کاملا چک کند.
 8. خراب شدن برد الکترواستیل: برد این وسایل خیلی مهم هستند و در این برند امکان دارد بعد از گذشت زمان ایراداتی ایجاد شود. برای این ایراد باید از یک برد اورجینال به کار برد.

 نکات مهم تعمیر ساید‌بای‌ساید الکترواستیل

جهت تعمیر یخچال الکترواستیل باید به موردهای مختلفی توجه کرد. چنانچه نیاز به تعمیر و سرویس ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل دارید، در زیر برخی نکته مهم را در این باره برای شما عنوان می‌کنیم:

 1. مراجعه به مرکز تعمیرات مجاز: جهت بروز ایراد در ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل، بهتر است به یک تعمیرگاه تعمیرات مجاز و تخصصی مراجعه کنید. این مراکز تعمیرات تعمیرکاران متخصص و دستگاه‌های لازم جهت تعمیرات درست هستند.
 2. گارانتی: چنانچه دستگاه شما در دوره گارانتی است و ایراداتی را تجربه می‌کنید، می‌توانید با تماس با قسمت خدمات مشتریان الکترواستیل یا مراجعه به فروشگاهی که دستگاه را خریداری کرده‌اید، اطلاعات موردنیاز را دریافت کنید و ایراد را اطلاع دهید.
 3. یادداشت خریداری: اگر که جهت تعمیر به مرکز تعمیرات می‌روید، بهتر است یادداشتی از نوع و شماره سریال دستگاه در اختیار داشته باشید. این اطلاعات به تعمیرکاران کمک می‌کند تا بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند.
 4. همکاری با تکنسین‌ها: در هنگام تعمیر دستگاه، امکان دارد تکنسین به شما مورادی را بدهد که جهت حفظ و بهینه‌سازی کارایی یخچال مفید باشند.
 5. توانایی به روزرسانی و تعمیرات الکترونیکی: ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل قطعات الکترونیکی پیچیده ای دارد. در نهایت، تعمیرکاران مجرب و تخصصی با توانایی آپدیت نرم‌افزار و انجام تعمیرات الکترونیکی هم مورد نیاز هستند.
 6. نگهداری و مراقبت: بعد از تعمیر یخچال، پیشنهاد می‌شود راهنمایی‌های مراقبتی و نگهداری را از تعمیرکار دریافت کنید و به صورت  منظم و مرتب برنامه‌ریزی شده جهت تعویض فیلترها، تمیز کردن درب و واحدهای دیگر و نگهداری یخچال انجام دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

سرویس دوره‌ای چه مزیتی دارد؟

سرویس های دوره‌ای جهت نگهداری ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل به شما در طول عمر و حفظ بهینه کارکرد دستگاه کمک می‌کنند.

در زیر مزیت های این سرویس‌ها را برای شما ذکر می‌کنیم:

 1. افزایش یافتن عمر مفید دستگاه: سرویس های دوره‌ای، از امکان شناسایی و رفع ایرادات کوچک دستگاه پیش از ایجاد مشکلات بزرگ استفاده می‌کنند. این کار می‌تواند عمر مفید دستگاه را بالا ببرد و هزینه تعمیرات پیشگیرانه را کم کند.
 2. بهینه‌سازی کارکرد: سرویس های دوره‌ای دارای تعویض و تمیز کردن فیلترها، چک کردن سیستم برودتی، تنظیمات دما، بررسی تعادل درب و دیگر عملیات مهم است. انجام این فعالیت‌ها بهینه‌سازی کارکرد دستگاه را از نظر انرژی، یخسازی و نگهداری از مواد‌غذایی بهبود می دهد.
 3. افزایش یافتن کارکرد انرژی: با بازبینی و رفع ایرادات فنی دستگاه و تنظیمات یخچال، سرویس های دوره‌ای می‌توانند به کارایی انرژی بیشتر کمک کنند. این موضوع افزون بر کم شدن هزینه های انرژی، تاثیر مثبتی بر محیط زیست خواهد داشت.
 4. اجرای آزمایش های کنترلی: تکنسین ها موظف هستند که آزمایش هایی مثل بررسی شبوه یخ زدایی، بررسی کردن سیستم تنظیمات الکتریکی و بخش های مکانیکی دستگاه را انجام دهند. این تست ها می‌توانند ایرادات پنهان را مشخص کنند که به تعویق انداخته شده‌اند و در آینده مشکلات جدی را پیشگیری کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

خدمات تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل توسط مجموعه تعمیرات سرویس

مجموعه تعمیرات سرویس یکی از مجموعه‌های خدماتی و تعمیراتی در زمینه تعمیر انواع یخچال و فریزر می باشد.

جهت تعمیر ساید‌ بای‌ ساید الکترواستیل می‌توانید از خدمات مجموعه ما کمک بگیرید تا تکنین های ما در موعد مقرر شده شما به محل شما مراجعه کرده و تعمیر این وسیله را انجام دهند.

همه پرسنل ما تجربه و تخصص کافی را جهت تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل دارند. چنانچه نیاز به سرویس‌های دوره‌ای دارید هم می‌توانید از طریق سایت ما اقدام به دریافت خدمات نمایید.

وقتی که پرسنل ما به محل مورد‌نظر شما مراجعه می نمایند همه تجهیزات موردنیاز را به همراه خود دارند و احتیاجی به جابجایی و منتقل کردن این وسیله به مجموعه خدماتی و تعمیراتی نیست.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل  در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط