تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

تعمیر ساید بای ساید امرسان در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - ملارد - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید امرسان در کرج

نکات مهم

  1. همیشه پیش از هر تعمیری، دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید.
  2. همیشه پیش از هر تعمیری، دستگاه را تخلیه کنید.
  3. همیشه پیش از هر تعمیری، دستگاه را با دقت چک کنید و به دنبال هر علائم خرابی باشید.
  4. همیشه از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در کرج

روش ریست کردن یخچال فریزر امرسان

اگر بگوییم که یخچال فریزر آشپزخانه شما مهم‌ترین اجزای آشپزخانه شماست اغراق نکردیم و به وجود آمدن ایراداتی برای آن هرچند کوچک و قابل‌رفع زودهنگام، می‌تواند موجب به وجود آمدن نگرانی برای خانواده شود.

شاید در حین استفاده از یخچال فریزر امرسان و یا یخچال امرسان هم مشکلاتی رخ دهد که کارکرد درست آن را با اختلال مواجه کند. این ایرادات و مشکل‌ها بعضی اوقات تخصصی بوده و نیازمند تعمیرکار متخصص و بامهارت دارد ولی گاهی با استفاده از چند روش ساده می‌توانید ایراد جزئی این وسیله خود را رفع کنید. ما در ادامه، طریقه ریست کردن یخچال فریزر امرسان را در بیان خواهیم کرد:

اول برد یخچال فریزر یا یخچال خود را با کلید power خاموش‌ نمایید.

کلید super را نگه‌دارید و بعد دکمه power را فشار دهید.

بعد از چند لحظه، کلمه se بر روی صفحه‌نمایش نمایش داده می‌شود. در این مرحله برد به مرحله سرویس چک وارد می‌شود.

در این حالت، با هر دفعه فشردن دکمه SUPER قطعات متنوع یخچال فریزر با عبارات متفاوت به نمایش درمی‌آید و شروع به کار میکند.

در این حالت یخچال فریزر شما ریست شده و فعالیت خود را از دوباره، شروع می‌کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

دلیل چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

در برخی از موارد شما با مسئله‌ای به نام خطا درجه مواجه خواهید شد که در این هنگام نیاز است علت چشمک زدن یخچال فریزر امرسان شما مشخص شود.درمجموع  علت اصلی چشمک زدن درجه یخچال، از کار افتادن سنسورهای حساس یخچال است. در این بخش قصد داریم دلیل و راه‌حل رفع کردن این مشکل را آموزش دهیم.

اصلی‌ترین علت چشمک زدن درجه یخچال امرسان

زمانی که یخچال فریزرتان به‌تازگی شروع به کارکرده است، دمای آن خیلی سریع رو به افزایش است به همین علت صفحه‌نمایش چشمک زدن خود را شروع می‌کند. زمانی که به دمایی که شما انتظار دارید می‌رسد چشمک زدن خود را متوقف می‌کند و همین تنظیم نبودن دمای یخچال، دلیل چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان است. البته یکی از علت‌های آن!

ولی یکی دیگر از دلایلی که درجه یخچال فریزر چشمک می‌زند، ریست کردن آن است چون که زمان ریست شدن، تنظیم دمای آن به هم می‌ریزد و تا تنظیم شدن دوباره چشمک می‌زند. حالا اگر بعد از گذشت زمان تنظیم مشاهده کردید که بازهم چشمک می‌زند بهتر است آن را به مدت نیم ساعت از برق بکشید و بعد ازآن به برق وصل کنید. صبرکنید تا به تنظیمات مشخص برسد.

اگر هرکدام از راه‌های گفته شده به نتیجه نرسید باید ایراد را در داخل قطعات و یا سنسورهای آن پیدا کرد که در این حالت نیاز به تعمیر یا تنظیم دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج

چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان به علت عیوب قطعات

۱-سنسور فریزر یخچال فریزر امرسان

اگر سنسور فریزر که باعث یخ زدن در محل فریزر می‌شود دچار نقص شود درجه یخچال هم چشمک می‌زند که این نقص فنی می‌تواند از خراب شدن سوکت سنسور، قطع شدن مدار برق و اتصال کوتاه یا خرابی آن باشد که در این حالت، قطعه مشکل‌دار باید عوض و یا تعمیر شود.

۲-یخ‌ساز و یا سنسور یخ‌ساز یخچال امرسان

یخ‌ساز و سنسور آن همینطور در صورت بروز مشکل می‌تواند موجب چشمک زدن شوند. اگر قطعات یخ پران، تعدیل‌کننده یخ و خارج کننده یخ دچار مشکل شوند قابل عوض کردن است. همینطور سنسور یخ‌ساز که مسئولیت دستور به یخ‌ساز را به عهده دارد هم امکان دارد باعث چشم زدن شود که البته دلیل آن‌هم باید بررسی شود گاهی سوکت آن دچار ایراد است گاهی هم سیم‌های برق قطعی دارد گاهی هماحتمال دارد  اتصالات خراب‌شده باشند که هرکدام از آن‌ها به واسطه تعمیرکار متخصص قابل‌رفع است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در کرج

۳-محفظه جادویی

این سنسور به صورت اتوماتیک تنظیم دمای یخچال را به عهده دارد و موجب برفک‌زدایی و نگهداری از میوه‌ها و سبزی‌ها در دمای ۳ درجه سانتی‌گراد می‌شود. حال، دلیل چشمک زدن درجه یخچال به خاطر محفظه جادویی وقتی اتفاق می‌افتد که از -۵۸ درجه فارنهایت کمتر شود و از ۱۵۰ درجه فارنهایت بیشتر باشد و یا بعضی قطعات و یا اتصالات دچار آسیب شده باشند که این خود قابل تعمیر و یا عوض کردن هم می‌باشد.

۴-سنسور و سیستم برفک‌زدایی یخچال امرسان

به طوری که دمای این سنسور کمتر از -۵۷ درجه فارنهایت و یا بیشتر از ۱۵۰ درجه فارنهایت باشد درجه یخچال شروع به چشمک زدن می‌کند. البته گاهی عیب در قطعات این بخش از یخچال فریزر هم باعث چشمک زدن می‌شود. اگر برفک‌زدایی یخچال بیشتر از ۸۰ ساعت به طول بیانجامد هم درجه یخچال با چشمک زدن پیغام خطا را به ما منتقل میکند.

۵-فن داخل یخچال فریزر امرسان

و اما فن یخچال هم وقتی که از کار بیافتد و یا قطعی در سیم‌های آن و جود داشته و یا اینکه موتور فن خراب‌شده باشد می‌تواند یکی از دلیل های دیده شدن چشمک در درجه یخچال باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *