مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

چه زمانی نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا دارید؟

خرابی یخچال میتواند نشانه های بسیاری داشته باشد که هرکدام از آنها مرتبط به یک قسمت از یخچال باشند. هنگامی که یخچال شما نیاز به تعمیر دارد که:

 • یخچال شما به مقدار کافی خنک نمیکند
 • بیش از اندازه برفک میزند
 • بی وقفه کار میکند
 • مشکل یخ زدایی دارد
 • یخچال روشن نمیشود
 • دمای پایین یا بسیار بالایی دارد

۱) یخچال فریزر هیمالیا مدام در حال کار کردن است

یکی از شایع ترین مشکلات یخچال فریزر های هیمالیا این است که دستگاه به شکل مداوم کار میکند. در این حالت نیاز است که هرچه سریع تربه عیب یابی دستگاه بپردازید. از آنجا که یخچال یکی از پر کاربردترین لوازم خانگی است، در صورتی که دائما کار کند مصرف انرژی شما را مقدار بسیار زیادی بالا میبرد.

یکی از علتهای کار کردن دائما یخچال گرفته شدن کویل های کوندانسور به واسطه گرد و غبار است. اگر مشکل با تمیز کردن کویل ها رفع نشد، احتمال دارد به علت اینکه یخچال روی دمای پایینی قرار دارد برای حفظ دما به شکل دائمی کار میکند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال سیلوان در کرج

۲) یخچال هیمالیا در ازای خنک شدن فقط در حال انجماد است

اگر ترموستات یخچال دچار ایرادشده باشد، کار کرد یخچال هم دچار مشکل میشود و به جای خنک نگه داشتن مواد غذایی موجب یخزدگی آنها میشود. در این صورت باید حتما از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

۳) پایین آمدن دمای فریزر یخچال هیمالیا

پایین آمدن دمای فریزر میتواند علتهای مختلفی داشته باشد:

 • یکی از عوامل پایین آمدن دمای فریزر تنظیمات اشتباه دمای آن است.
 • یکی دیگر از علتهای پایین آمدن دمای یخچال فریزر هیمالیا ناق بودن نوار دور درب آن است
 • خرابی فن کمپرسور یا فن اوپراتور
 • خراب شدن ترموستات
 • خرابی موتور
 • نقص داشتن برد الکتریکی دستگاه

۴) خراب شدن نمایشگر یخچال هیمالیا

نمایشگر با نشان دادن کدها و خطاهای یخچال به ما کمک زیادی میکند. جهت خراب بودن آن باید ایراد هر چه زودتر رفع شود. مشکلاتی مثل قطع شدن برق و یا سوختگی پنل از عوامل رایج خرابی این دستگاه است که نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا را در شما ایجاد میکند.

۵) خاموش شدن یخچال هیمالیا

خاموش شدن یخچال هیمالیا امکان دارد به علت خرابی تایمر فراست یا ترموستات یخچال است.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال ال جی

۶) روشن شدن چراغ پلاسما

در صورت روشن شدن این چراغ ایراد از بخش پلاسما ساز این یخچال است. احتمال دارد مشکل آن جدی باشد بنابراین بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

شایع ترین مشکلات یخچال هیمالیا

همانطور که گفتیم هیمالیا یکی از برند های سازنده یخچال های با کیفیت است، ولی یخچال های هیمالیا مشابه هر برند دیگری عیب های خودشان را دارد. این معایب موجب به وجود آمدن مشکل و در نهایت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا میشوند. تعدادی از شایع ترین این مشکلات شامل موارد زیر هستند:

 • صدای زیاد موتور هنگام کار کردن
 • اشغال فضای زیاد
 • خرابی برد الکتریکی
 • داغ شدن موتور و بدنه
 • از کار افتادگی فریزر
 • از کار افتادن فن ها
 • نداشتن سرمای داخلی به اندازه
 • بسته نشدن درب یخچال
 • برفک زدن

چرا یخچال هیمالیا بوی بدی می دهد؟

اگر با باز کردن یخچال هیمالیا متوجه بوی بد در این دستگاه می شوید، باید به شما بگوییم که این بوی بد می تواند به علت قرار دادن مواد غذایی در باز به مدت طولانی در این دستگاه رخ دهد.

از این جهت اگر با بوی بد یخچال فریزر هیمالیا مواجه شدید و نتوانستید این خرابی را رفع کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی می تواند دلیل مواد غذایی باشد که درب ندارند و بوی آنها در این دستگاه پیچیده است. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم مواد غذایی موجود در فریزر یخچال هیمالیا را چک کنید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال امرسان

اگر در تعمیر یخچال هیمالیا غفلت کنید چه اتفاقی می افتد؟

یخچال یکی از مهم ترین لوازم الکتریکی است که وجود آن در هر خانه الزامیست و جهت خراب شدن باید هرچه سریع تر تعمیر شود. به ویژه در زمان هایی که ایراد هنوز آنقدر بزرگ نشده که باعث خاموش شدن و از کار افتادن یخچال بشود. در صورتی که در تعمیر یخچال هیمالیا سهل انگاری کنید امکان دارد ایرادات آن با گذشت زمان بیشتر شده و هزینه تعمیر بیشتری را روی دست شما بگذارد.

نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال هیمالیا

اولین نکته دقت به دفترچه راهنمای یخچال هیمالیا است. در آن نکاتی برای طریقه نگهداری و استفاده درست از دستگاه آمده است.

 1. مهمترین امر در رابطه با یخچال فریزر های قدیمی برفک زدایی دوره‌ ای آنها است که باید این کار به شکل منظم انجام شود.
 2. اگر به بخش عقبی یخچال خود دقت کنید همیشه بر روی کویل های اواپراتور مقادیر قابل‌توجهی گرد و غبار می نشیند که باید با جاروبرقی آنها را تمیز کنید. این کار راندمان یخچال را بالا میبرد.
 3. برای گردش آزادانه هوا در کناره های یخچال و در نهایت تبادل حرارت بهتر حداقل فاصله ۱۰ سانتی متر تا دیوار و ۱۴ سانتیمتر تا سقف را رعایت کنید.
 4. در فصل های سرد سال نیازی به حداکثر توان سرمایشی یخچال هم می‌توانید درجه حرارت را افزایش دهید.
 5. اگر قرار نیست از یخچال خود به مدت طولانی استفاده کنید هر چند وقت یک بار آن را روشن کنید.
 6. در صورت جابجایی یخچال حتما این کار را به شکل مستقیم و ایستاده انجام دهید.
 7. پر کردن بیش از اندازه ظرفیت یخچال باعث کاهش طول عمر آن می شود.

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا

هزینه تعمیر یخچال هیمالیا وابسته به نوع خرابی و مشکل آن است و به همین علت نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن تعیین کرد. ولی در مجموع می توان گفت این هزینه شامل هزینه حضور تعمیرکار در محل برای عیب یابی دستگاه و جمع آوری آن، اجرت تعمیر و هزینه عوض کردن لوازم یدکی در صورت نیاز است.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *