مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در کرج

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در کرج - نمایندگی یخچال فریزر در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

معنی خطاها یا کدهای ارور یخچال فریزر هیتاچی

چندین خطای متداول در یخچال فریزرهای هیتاچی موجود است که عبارتند از:

کد ارور F0 02 یخچال فریزر هیتاچی

خطای F0 02 یخچال فریزر هیتاچی از قبیل کدهایی است که می بایست به آن توجه نمود و به شکل تخصص آن را رفع نمود. این خطا در وضعیتی ایجاد می شود که ارتباط برد اصلی با برد صفحه نمایشگر دچار قطعی شده باشد. افزون بر چک کردن سیم کشی ها و اتصالات میان این دو برد، در بعضی از موقعیت ها نیاز می باشد برد اصلی و مدارات آن هم به شکل تخصصی عیب یابی شوند.

خطای F0 03 یخچال فر‎یزر هیتاچی

خطای F0 03 از قبیل ارورهای ساده ای می باشد که به سادگی و با کشیدن دستگاه از برق و اتصال دوباره آن بعد از 5 دقیقه ایراد برطرف میشود. این ارور نشانگر این می باشد که در قسمت IM دستگاه مشکلاتی وجود دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنمور در کرج

خطای F0 04 یخچال فریزر هیتاچی

زمان مواجه شدن با خطای F0 04 یخچال فریزر هیتاچی در صورتی که به آن دقت کافی نداشته باشید، به مرور زمان یخچال فریزر برفک میزند. چون این ارور نشان دهنده وجود خرابی در سیستم دیفراست می باشد و همه ی قطعات درونی آن می بایست با دقت چک شوند. حسگر دیفراست، ترمودیسک، تایمر دیفراست، هیتر المنت، ترموفیوز و اتصالات و سیم کشی های بین این قطعات همه می بایست به دقت چک شده و عیب یابی گردند.

توجه کنید که همه ی این موارد احتیاج به خدمات تعمیرات یخچال فریزر هیتاچی دارد.

تعمیر یخچال فریزر هیتاچی در کرج توسط تعمیرکارهای متخصص تعمیرات سرویس انجام می شود.

کد ارور F0 05 یخچال فریزر هیتاچی

خطای F0 05 یخچال فریزر هیتاچی به معنی خراب شدن حسگر IM یخچال فریزر شما است. در صورتی که با کشیدن سیم دستگاه از برق و اتصال دوباره آن پس از 5 دقیقه ایراد رفع نشد، نیاز می باشد حسگر و مدارات توسط متخصصان ما بررسی شده و عیب یابی گردند.

کد ارور F0 07 یخچال فریزر هیتاچی

توجه کنید که یکی از مهم ترین کدهای ارور و خطاهای یخچال فریزر هیتاچی، خطای F0 07 است که نشانگر مشکل و خرابی در رله و ورلود میباشد. با توجه به اینکه خراب شدن این قطعات شدیدا به کمپرسور صدمه وارد می نماید، برای همین می بایست به زودی یخچال فریزر را از برق جدا نمائید تا موتور خاموش گردد.

برای این که این ارور تخصصی می باشد و نمیتوانید خودتان تعمیر نمائید بهتر می باشد با تعمیرکاران ما تماس حاصل نمائید.

خطای F0 08 یخچال فریزر هیتاچی

از دیگر خطاهای یخچال فریزر هیتاچی می توان به f0 08 اشاره داشت که نشانگر کاهش یافتن گاز مبرد می باشد. در صورت دیدن این خطا میبایست گاز یخچال فریزر شارژ شود تا سیستم خنک سازی آن با اختلال روبرو نشود.

خطای F0 09 یخچال فریزر هیتاچی

زمان روبرویی با این کد ارور F0 09 یخچال فریزر هیتاچی فورا از تعمیرکاران متخصص ما کمک بگیرید، چون از مهم ترین ارورها به حساب می آید. این ارور نشان می دهد که اشکال در کمپرسور بوده و به همین دلیل بهتر می باشد بلافاصله دستگاه را از برق جدا کنید و نسبت به تعمیر کردن آن اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس در کرج

خطای F0 11 یخچال فریزر هیتاچی

ارور F0 11 یخچال فریزر هیتاچی هم نشان می دهد که اشکال در کمپرسور بوده و سرعت چرخش آن کاهش یافته است. با یک دفعه از برق کشیدن دستگاه و اتصال مجدد آن در صورتی که خطا رفع نشد می بایست این قطعه به شکل تخصصی عیب یابی و تعمیر گردد. که این کار را تعمیرکاران یخچال فریزر هیتاچی در تعمیرات سرویس برای شما انجام می دهند.

کد ارور F0 12 یخچال فریزر هیتاچی

خطای F0 12 یخچال فریزر هیتاچی به معنای مشکل در موتور فن فریزر می باشد که نام آن R motor هم می باشد. در این حالت فن فریزر را از جای خود می بایست خارج کرده و سیم پیچی به صورت دقیق بررسی و تعمیر شود.

خطای F0 13 یخچال فریزر هیتاچی

 ایراد در فن کمپرسور یخچال فریزر هیتاچی با ارور f0 13 نشان داده می شود. برای برطرف کردن این ایراد احتیاج می باشد فن و سیم پیچی آن بررسی شده و در صورت لزوم عوض شود. به علت تخصصی بودن چک کردن این قطعه و عیب یابی نمودن آن می توانید با تعمیرکاران متخصص و ماهر ما تماس حاصل نمائید.

خطای F0 14 یخچال فریزر هیتاچی

در صورتی که به هر علتی ولتاژ ورودی از دستگاه با کاهش روبرو شود، خطای f0 14 یخچال فریزر هیتاچی را بر روی صفحه نمایشگر مشاهده خواهید نمود. اول یک مرتبه یخچال فریزر را از برق جدا نموده و مجددا متصل نمائید. در صورتی که ایراد رفع نشد ممکن است منبع تغذیه برد دچار اشکال و خرابی شده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج

کد ارور F0 15 یخچال فریزر هیتاچی

از دیگر خطاهای مهم یخچال فریزر هیتاچی می شود به F0 15 اشاره نمود که نشانگر خراب شدن و مشکل داشتن موتور F2 می باشد. این ارور میبایست توسط تعمیرکار یخچال فریزر هیتاچی حرفه ای بررسی شده و برطرف شود. که در این زمینه می توانید از تعمیرکاران متخصص و ماهر ما در تعمیرات سرویس کمک بگیرید. برای این منظور باید با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

کد ارور F0 16 یخچال فریزر هیتاچی

در صورت روبرو شدن با خرابی فن RR خطای F0 16 یخچال فریزر هیتاچی را می بینید. برای برطرف کردن این مشکل در صورتی که در این حوزه تخصص ندارید بهتر می باشد با تعمیرکاران متخصص تعمیرات سرویس تماس حاصل کنید.

خطای F0 18 یخچال فریزر هیتاچی

با مشاهده این خطا F0 18 یخچال فریزر هیتاچی ایراد در حسگر دیفراست می باشد که نمایش داده می شود. برای برطرف کردن خطا نیاز میباشد حسگر دیفراست چک شود و در صورت لزوم عوض شود. در صورت بی نقص بودن این قطعه، برد هم می بایست چک شود تا دلیل فرستادن اطلاعات توسط حسگر به سایر قطعات مشخص گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *