تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید مای تگ در کرج

تعمیر ساید بای ساید مای تگ در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ساید بای ساید مای تگ، یکی از محصولات محبوب در بازار هستند. این یخچال‌ ها دارای کدهای خطا مختلفی هستند که ممکن است در طول عمر دستگاه شما رخ دهد. ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید مای تگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

برخی مشکلات متداول در ساید بای ساید مای تگ

اشکال به سختی باز شدن درب ساید بای ساید مای تگ

به سختی باز شدن درب ساید بای ساید از ایراداتی می باشد که عده بسیاری با آن درگیر هستند. این اشکال امکان دارد به علت کثیف بودن و جرم گرفتن لاستیک اطراف درب ایجاد شود و با چسبیدن لاستیک به درب باز نمودن آن سخت شود. از علت های دیگر ایجاد این اتفاق می توان به خراب شدن لولای درب و عدم تراز بودن ساید بای ساید اشاره نمود.

برای برطرف کردن این ایراد شما می بایست موارد بالا را چک نمائید و درصورت یافتن اشکال آن، آن را برطرف نمائید. در صورتی که برای یافتن ایرادات و برطرف کردن این اشکال به کمک احتیاج داشتید با تعمیرکار مجاز ساید بای ساید مای تگ در تعکمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

ریختن آب از اطراف ساید بای ساید مای تگ

از اشکالات متداولی که اغلب کاربران ساید بای ساید با آن مواجه هستند و از آن شکایت می نمایند می توان به ریختن آب از ساید بای ساید اشاره نمود. این اشکال به طور معمول علت مشخص و قطعی ندارد و امکان دارد از محل های گوناگون دستگاه نشت نماید و از دستگاه خروج یابد؛ موارد زیر بعضی از محل هایی می باشند که نشت آب زیادتر در آنها رخ داده است:

  • سینی تخلیه
  • لوله تخلیه
  • شیر برقی کنترلگر ورودی آب
  • لوله های آبرسانی

برای برطرف کردن این اشکال می بایست به صورت دقیق تک به تک موارد بیان شده را چک نمائید و در صورت یافتن محل نشتی اقدامات مورد نیاز را برای آب بندی و تعمیرات آن انجام دهید. در صورتی که قادر به عیب یابی و تعمیرات این اشکال نیستید با نمایندگان تعمیرات ساید بای ساید مای تگ در تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید کنوود در کرج

وجود برق در بدنه ساید بای ساید مای تگ

جریان داشتن برق در بدنه ساید بای ساید یک اشکال جدی و خطرناک می باشد و می بایست فورا برطرف شود، در غیر این صورت امکان دارد باعث صدمه رسیدن به قطعات دستگاه و یا برق گرفتگی اشخاص ساکن در خانه شود. این اشکال می تواند به علت ایراد داشتن اتصالات درونی دستگاه، اتصال داشتن سرپیچ یا سیم های لامپ درون دستگاه به بدنه آن و یا از بین رفتن روکش عایق سیم های ساید بای ساید ایجاد شود.

درصورت روبرویی با این اشکال سریعا دوشاخه کابل دستگاه را از پریز جدا کنید و با تعمیرکار مجاز ساید بای ساید مای تگ در تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

عدم خنکی قسمت یخچال ساید بای ساید مای تگ

اختلال در کارکرد سیستم سرمایشی در قسمت یخچال ساید بای ساید و گرم بودن آن هم از ایرادات متداول در این دستگاه است. در صورتی که قسمت فریزر به طور صحیح کار کند و تنها قسمت یخچال آن گرم باشد مواد غذایی درون یخچال سریعا  فاسد خواهند شد و می بایست فورا برای برطرف کردن این ایراد اقدام نمود.

از علت های رخ دادن این اتفاق می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • یخ زدن کویل های اواپراتور ساید بای ساید
  • خراب شدن دمپر کنترل هوا ساید بای ساید
  • دچار ایراد شدن ترمیستور ساید بای ساید
  • اشکال در برد کنترل دما ساید بای ساید
  • خراب شدن ترموستات یا تایمر دیفراست ساید بای ساید

عدم روشنی لامپ ساید بای ساید مای تگ

ساده ترین علت ایجاد این اتفاق می تواند سوختگی لامپ ساید بای ساید باشد که در این حالت می بایست عوض شود. در زمان تعمیرات لامپ ساید بای ساید حتما دستگاه را از برق جدا کنید تا از برق گرفتگی پیشگیری نمائید. از سایر علت های رخ دادن این ایراد می توان به خراب شدن سوئیچ درب و برد الکترونیکی دستگاه اشاره داشت. در صورتی که برای برطرف کردن این ایراد با مشکل مواجه شدید با تعمیرکار مجاز ساید بای ساید مای تگ در تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید شارپ در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *