مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در فردیس

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در فردیس - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در فردیس می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی و ایرادات متداول ماشین لباسشویی ال جی

چرا آب به ماشین لباسشویی ورود پیدا نمی کند؟

یکی از ایراداتی که در روند تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مورد بررسی قرار می گیرد، عدم ورود آب به دستگاه می باشد. به این معنی که آب لازم برای شستشو به دستگاه وارد نشده و قطعا چرخه شستشو دچار اختلال می شود. خراب شدن شیربرقی، از کار افتادگی میکروسوئیچ درب، کارکرد ناصحیح برد الکترونیک یا تایمر، پیچ خوردن شیلنگ ورودی، مسدود شدن ورودی و فیلتر تصفیه، از قبیل علت های عدم ورود آب به ماشین لباسشویی محسوب می شوند. با تعمیر کردن و عوض کردن قطعه های صدمه دیده و تمیز نمودن فیلترها ایراد رفع می گردد.

دلیل لرزیدن و صدای بلند ماشین لباسشویی چیست؟

عامل اصلی لرزیدن و سروصدای ماشین های لباسشویی، خراب شدن بلبرینگ می باشد. البته این احتمال نیز هست که پایه های کابین دچار فرسودگی گردیده باشند یا پایه ها توازن موردنیاز را نداشته باشند.

دچار ضعف شدن کمک فنرها، فرسوده شدن تسمه و زیاد بودن حجم لباس ها نیز از دیگر علت های لرزیدن ماشین های لباس شویی محسوب می شوند. برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی ال جی در این وضعیت، بلبرینگ، موتور، تسمه و پایه های کابین مورد بررسی قرار گرفته و در صورت لزوم، تعمیر یا تعویض می شوند. تراز نمودن ماشین لباسشویی نیز اثر بسیاری در برطرف کردن صدا و لرزش ماشین لباسشویی دارد.

نشت کردن آب از ماشین لباسشویی چه دلیلی دارد؟

نشت کردن آب ماشین لباسشویی ایراد چندان رایجی نمی باشد، ولی کاربران گاهی از بروز آن شاکی هستند. آب در ماشین لباسشویی طی یک مسیر معین جریان می یابد. هنگامی که دستگاه دچار آبریزی می باشد، یعنی در این مسیر نشتی به وجود آمده.

سوراخ شدگی لاستیک اطراف درب، پوسیده شدن لوله شیلنگ ها، سوراخ شدگی جاپودری، خرابی پمپ تخلیه و خراب شدن شیر برقی متداول ترین علت های نشتی آب میباشند. کارشناس های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، با عوض کردن لاستیک اطراف درب و شیلنگ های صدمه دیده و هم تعمیر شیر برقی و پمپ تخلیه، ایراد دستگاه را رفع می نمایند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

علت عدم تمیزی لباس ها پس از شستشو در ماشین لباسشویی چیست؟

هنگامی که کار شستشو با درجه حرارت کم انجام شود، لباس ها به درستی تمیز نمی شوند. دلیل گرم نشدن آب به طور معمول خراب شدن هیتر و المنت می باشد. بعضی اوقات امکان دارد سوختن هیتر، عدم عملکرد حسگر هیتر و خراب شدگی رله هیتر نیز باعث بروز این اشکال شوند.

حتی جرم و رسوب گرفتگی دیگ نیز می تواند از تمیز شدن لباس ها ممانعت کند. بدیهی می باشد که با ترمیم قطعه های بیان شده و یا رسوب زدایی دیگ، ایراد رفع می گردد. بهتر می باشد برای برطرف کردن این اشکال از تعمیرکاران باتجربه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی کمک بخواهید.

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی چیست؟

عدم باز شدن درب ماشین لباسشویی یا قفل شدن آن رابطه مستقیم با میکروسوئیچ دارد. البته خراب شدن پمپ تخلیه و رله و حتی تایمر نیز میتواند از باز شدن درب ماشین لباسشویی ممانعت کند. برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی ال جی در صورت عدم باز شدن درب، می بایست این قطعه ها چک شده و در صورت لزوم، تعمیر یا عوض شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج

چگونه ماشین لباسشویی الجی را رسوب گیری نمائیم؟

 1. استفاده کردن از سرکه سفید:
  یک لیوان سرکه سفید را در درجه حرارت پایین به دستگاه بیفزایید و یک شستشوی عادی (normal washing) با آب سرد اجرا نمائید. سرکه به درستی رسوبات را تخلیه می نماید.
 2. استفاده کردن از بیکربنات سدیم:
  کمی بیکربنات سدیم (سودا) را به درون ماشین لباسشویی ال جی بیفزایید و یک سیکل خالص‌ کننده را با آب سرد و شستشوی عادی اجرا نمائید. این کمک می نماید تا رسوبات و آلودگی ها از دستگاه جدا گردند.

علت عدم تخلیه ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

 1. لوله آب ترک خورده یا دچار انسداد گردیده:
  در صورتی که لوله آب ورودی به ماشین لباسشویی ال جی ترک خورده یا دچار انسداد گردیده باشد، آب به طور صحیح به دستگاه نرسیده و از آبگیری و تخلیه آب پیشگیری خواهد شد.
 2. فیلتر آب آلوده:
  در صورتی که فیلتر آب ماشین لباسشویی ال جی دچار آلودگی شده باشد، آب به طور صحیح منتقل نشده و کار تخلیه آب انجام نخواهد شد.
 3. پمپ آب خراب:
  اگر پمپ آب ماشین لباسشویی ال جی دچار خرابی باشد، ماشین لباسشویی آبگیری را انجام نخواهد داد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی الجی چیست؟

 1. منبع برق:
  اول اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی به درستی به منبع برق وصل شده باشد و منبع برق فعال بوده باشد. همینطور، اطمینان حاصل کنید که قطعه ضروری مثل پریز و شاخه برق به طور صحیح کار می‌کنند.
 2. فیوز یا قطعه های الکتریکی خراب:
  فیوزها و قطعه های الکتریکی در دستگاه امکان دارد خراب شده باشند و از روشن شدن ماشین لباسشویی ممانعت کنند.

علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی الجی چیست؟

دلیل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ال جی وجود اشکال و نقص فنی در سیم کشی درونی این وسیله خانگی است.

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

یکی از مواردی که در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به آن توجه می شود، خطاهای این دستگاه می باشد. ارورهای ماشین لباسشویی ال جی مجموعه کدهایی می باشند که وجود اشکال در یکی از قسمت های دستگاه را به کاربران اطلاع می دهند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

در صورتی که مفهوم این خطاها را بدانید می توانید آنها را رفع نموده و اقدامات موردنیاز در این حوزه را انجام دهید. در غیر این حالت می بایست حتما از کارشناس های تعمیرات لوازم خانگی برای برطرف کردن ارورهای ماشین لباسشویی ال جی تان کمک بخواهید.

البته بعضی از این کدها به سادگی رفع می گردند و احتیاجی به تعمیرات تخصصی ندارند. ولی درباره ی ارورهایی که ناشی از خراب شدن قطعات داخلی ماشین لباسشویی می باشند، هیچ راهی به جز تعمیرات یا عوض کردن قطعات وجود ندارد. خطای OE، خطای CL، خطای CD، خطای FE، خطای DE و خطای IE از فبیل متداول ترین ارورهایی می باشند که برای رفع نمودن آن ها می بایست اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *