مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال فریزر اوشن در کرج

تعمیر یخچال فریزر اوشن در کرج - نمایندگی یخچال فریزر در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر اوشن در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر اوشن در کرج

یخچال فریزر ها جزو لوازم برقی هستند که خراب شدن آن ها خسارت های بسیاری را به همراه دارد، کوچکترین ایراد و خرابی در فریزر ها سبب خراب شدن مواد غذایی داخل آن می شود. بر همین اساس بعد از مشاهده کوچکترین مشکل و خرابی برای تعمیر فریزر خود اقدام نمائید.

تعمیر یخچال فریزر اوشن در کرج در زمان عدم کارکرد و خاموش بودن چراغ دستگاه

زمانی که فریزر اوشن شما کار نمی کند و چراغ آن هم روشن نمی شود می بایست موارد زیر را چک نمائید و در صورت لزوم برای تعمیر یخچال فریزر اوشن خود اقدام نمائید.

 • اتصال دوشاخه فریزر اوشن به پریز را چک نمائید چون ممکن است که شل و یا جدا شده باشد.
 • فیوز و مدارشکن را چک نمائید که دچار اختلال نباشند.
 • ولتاژ خروجی برق فریزر اوشن را مورد بررسی قرار دهید.
 • سیم های برق فریزر اوشن را چک نمائید که سالم باشند.
 • در صورتی که از سیم سیار و محافظ استفاده می نمائید، آن را جدا نمائید چون امکان دارد که خراب شدن آن سبب روشن نشدن فریزر اوشن شود.
 • در صورتی که برق به خروجی برق می رسد سیم کشی فریزر اوشن را مورد بررسی قرار دهید.
 • ایراد در برد الکتریکی، موتور، فلوسوئیچ و سایر قطعات فریزر اوشن از علت های روشن نشدن آن هستند و در صورت خراب شدن این قطعات برای تعمیر کردن یخچال فریزر اوشن باید از تکنسین کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنمور در کرج

عیب یابی و تعمیر فریزر اوشن، زمان روشن نشدن یخچال و روشن بودن چراغ

در صورتی که چراغ فریزر شما روشن می باشد، ولی فریزر کار نمی کند و روشن نیست، می بایست موارد زیر را چک نمائید:

 • اول فریزر اوشن را از برق جدا کنید و حدود دو ساعت صبر نمائید و دوباره دستگاه را به برق متصل نمائید. در صورتی که متوجه صدای کار کردن دستگاه شدید، این ایراد به علت گرم شدن بیشتر از اندازه کمپرسور است و با انجام این کار رفع می گردد.
 • تنظیمات دمای فریزر اوشن را مورد برسی قرار دهید.
 • کوئل های چگالنده را بررسی نمائید که سالم باشند و اگر خراب بودند آن ها را تعمیر نمائید.
 • کنترل کننده دما در فریزر اوشن را مورد بررسی قرار دهید و اگر لازم بود از یک تعمیرکار برای تعمیرات فریزر اوشن کمک بخواهید.
 • فن تبخیر کننده در فریزر اوشن را بررسی نمائید و در صورت داشتن اشکال آن را رفع نمائید.
 • رله کمپرسور فریزر اوشن را هم می بایست بررسی نمائید که به طور معمول برای این کار احتیاج به یک تعمیرکار دارید.
 • بررسی تایمر دبفراست از سایر اقداماتی می باشد که در صورت روشن نشدن فریزر اوشن می بایست انجام بدهید.
 • در صورتی که با چک کردن موارد بالا متوجه هیچ ایرادی نشدید احتمالا اشکال در موتور کمپرسور است و می بایست برای تعمیر کردن فریزر اوشن از یک تعمیرکار مجرب و متخصص کمک بخواهید.

عیب یابی و تعمیر کردن یخچال فریزر اوشن در زمان ایجاد صدای بیش از حد دستگاه

به طور معمول یکی از رایج ترین ایراداتی که در فریزر های اوشن ایجاد می شود صدای زیاد دستگاه در زمان کار است، در صورتی که شما هم دچار چنین ایرادی در دستگاه شدید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • تراز بودن دستگاه را چک نمائید چون در صورتی که فریزر اوشن، روی سطح صاف قرار نگرفته باشد زمان کار صدای بسیاری از خود تولید مینماید.
 • ظروف تخلیه فریزر اوشن را چک نمائید و در صورت وجود ایراد آن را رفع نمائید.
 • فن کندانسور و فن تبخیر کننده فریزر اوشن را مورد بررسی قرار دهید و اگر خراب بودند آن ها را با قطعه جدید عوض نمائید.
 • پایه های کمپرسور فریزر اوشن را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که پایه ها تراز نبودند آن ها را تراز نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر زیرووات در کرج

عیب یابی یخچال فریزر اوشن در زمان برفک زدن در نوع یخ زدای آن

برفک زدن فریز اوشن در نوع یخ زدای آن به طور معمول به علت های زیر اتفاق می افتد:

 • سوختگی فن اپراتور فریزر اوشن
 • خراب شدن ترموستات فریزر اوشن
 • خراب شدن هیتر فریزر اوشن
 • خراب شدن بخش تایمر یخ زدا

درزگیر لاستیک درب فریزر اوشن را به سادگی می توانید عوض نمائید، ولی رفع نمودن بقیه موارد احتیاج به تخصص دارند و در این وضعیت برای تعمیر فریزر اوشن باید با تعمیرکاران تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر فریزر اوشن، در زمان عدم انجام اتومات

در صورتی که فریزر اوشن شما به شکل مداوم در حال کار کردن می باشد ولی دستگاه اتومات نمی کند، در این وضعیت ممکن است که دستگاه گاز نداشته باشد، در چنین موقعیت هایی می بایست اطراف کندانسور و اواپراتور را چک نمائید، که در بخش مسیر گردش گاز حفره و نشتی ایجاد نشده باشد، ولی در صورتی که فریزر اوشن شما دچار حفره شده باشد می بایست برای جوش دادن آن از یک تعمیرکار متخصص و کاربلد کمک بخواهید.

گاهی هم ممکن است که موتور الکتریکی فریزر اوشن در سلامت کامل باشد ولی کمپرسور دستگاه دچار ایراد و اختلال شده باشد، در این صورت کمپرسور را به طور جداگانه از دستگاه به برق وصل نمائید و چک کنید که قدرتی برای کمپرس دارد و لوله رفت آن فشار انگشت را دفع می کند و به سادگی دچار انسداد نمی شود یا خیر، در صورتی که این موارد اتفاق نیفتد، کمپرسور فریزر اوشن شما، دچار خرابی شده و می بایست آن را عوض نمائید.

نو بودن یخچال فریزر، دمای زیاد محیط، قرار داشتن فریزر اوشن در جلوی آفتاب، گذاشتن غذای گرم در فریزر، باز و بسته نمودن بیشتر از حد درب فریزر اوشن هم از سایر علت های اتومات نکردن فریزر اوشن هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *