مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - مارلیک- تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در کرج

 • ایرادات آبگیری ماشین لباسشویی هیتاچی

درباره ی یکی از متداول ترین ایرادات ماشین لباسشویی هیتاچی، می توان به آبگیری آن اشاره نمود. ایرادات مربوط به آبگیری این دستگاه را میتوانید به سه دسته زیر تقسیم نمائید:

 1. ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند یا کند می باشد.
 2. ماشین لباسشویی، آّب گیری می کند ولی توقف دارد.
 3. ماشین لباسشویی، همزمان با انجام آبگیری تخلیه هم می کند.

همه ی این ایرادات و خرابی ها علت هایی دارند که اجزای آن ها می بایست بررسی شود، این اجزا عبارتند از؛ شیر ورودی آب، سوئیچ فشار، تایمر ماشین لباسشویی، قفل درب ماشین لباسشویی و همینطور فشار کم آب در شیلنگ ورودی به ماشین لباسشویی.

امکان دارد درب ماشین لباسشویی هیتاچی شما به درستی بسته نشده باشد، سوئیچ، فشار مقدار مناسب سطح آب در دستگاه را مشخص مینماید. بر همین اساس در صورت خراب شدن آن، میزان آب در دستگاه می تواند بیشتر از اندازه شده باشد و از ماشین لباسشویی سرازیر شود.

سوئیچ فشاری، از تایمر ماشین لباسشویی یا برد کنترل الکترونیکی فرمان می برد، بنابراین می شود نتیجه گرفت که امکان دارد اشکال از برد یا تایمر باشد.

از قطعه هایی که بیشترین سهم از ایرادات مرتبط با ماشین لباسشویی هیتاچی را دارند، می توانیم به شیر ورودی یا شیر برقی اشاره نمائیم. دلیل نیامدن آب درون دستگاه یا عدم توقف آبگیری، می تواند خراب بودن این شیر هم باشد. اگر اجزای بیان شده دچار ایراد باشند می بایست آن ها را عوض کرد. به شما پیشنهاد می نمائیم برای این کار با نمایندگان تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

 • خاموش شدن ناگهانی تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی در کرج

در صورتی که ماشین لباسشویی هیتاچی شما، بعد از آغاز به کار، بنا به علت هایی متوقف شد ولی دستگاهتان هنوز روشن مانده، موارد زیر میتوانند علت بروز این ایراد باشند، که حتما می بایست توسط متخخص ماشین لباسشویی عیب یابی شوند:

 1. میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 2. زبانه قفل درب ماشین لباسشویی
 3. شیر ورودی آب ماشین لباسشویی
 4. برد کنترل اصلی ماشین لباسشویی
 5. تایمر ماشین لباسشویی

به علت هزینه های خیلی زیاد تعمیر قطعات، عوض کردن آن ها بهترین گزینه به حساب می آید. اگز از ایراد داشتن آن ها مطمعن شدید، حتما از تعمیرکار مجرب و متخصص ماشین لباسشویی هیتاچی در تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

 • سرو صدای بیش از حد ماشین لباسشویی هیتاچی 

قطعا برای شما نیز پیش آمده، بعضی اوقات ماشین لباسشویی هیتاچی شما به صورت ناگهانی سرو صدای زیادی تولید می نماید، تا حالا دنبال دلیل آن رفته اید؟ این سروصدا می تواند علامت وجود اشکال پیچیده ای در دستگاه باشد. بر اساس نوع صدایی که از دستگاه می شنوید، امکان دارد عیب یابی و روش رفع نمودن آن متفاوت باشد. ممکن است، ایراد از پمپ تخلیه باشد و یا یک جسم خارجی درون شیلنگ تخلیه گیر کرده باشد. تسمه، بالشتک موتور و کمک فنرها نیز می توانند علت ایجاد سروصدای ماشین لباسشویی باشند.

 • لرزش و تکان خوردن زیاد ماشین لباسشویی هیتاچی

دقت نموده اید اغلب مردم، بر این باورند که ماشین لباسشویی به صورت کلی با لرزش و تکان شدید همراه می باشد. در صورتی که این حرف به هیچ وجه صحیح نمی باشد. تکان خوردن دستگاه، می تواند به علت وجود ایراد در قسمت های گوناگون آن باشد.

 از این علت ها می توان به عدم تراز بودن ماشین لباسشویی اشاره نمود. که یکی از علت های حائز اهمیت محسوب می شود. به طور معمول در ماشین لباسشویی هایی که دقیق تراز شده اند، تنظیم درست پایه ها و متعادل سازی لباس ها در درون سبد دستگاه، ایرادات تکان خوردن و لرزش های شدید را از میان خواهد برد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی نف در کرج

خطاها و کدهای ارور ماشین لباسشویی هیتاچی

 • کد خطای C0: بارگیری بیشتر از اندازه دستگاه و عدم توازن بار.
 • کد خطای C1: عدم آبگیری دستگاه به علت دچار انسداد بودن مسیر ورودی آب.
 • کد خطای C2: عدم تخلیه آب دستگاه.
 • کد خطای C3: عدم چرخش ماشین لباسشویی.
 • کد خطای C4: شروع نشدن برنامه شستشو و عدم چرخش دستگاه به علت پر بودن بیشتر از اندازه ماشین لباسشویی.
 • کد خطای C8: بسته نشدن درب ماشین لباسشویی به علت خراب شدن قفل و یا گیر کردن اشیاء خارجی در میان درب.
 • کد خطای C9: باز نشدن درب ماشین لباسشویی.
 • کد خطای CH: نرسیدن سرعت چرخش ماشین لباسشویی به میزان معین شده در برنامه انتخابی به علت استفاده بیشتر از حد از پودر و یا انسداد شیلنگ تخلیه.

نکته های حائز اهمیت در نگهداری ماشین لباسشویی هیتاچی

 • تمیز نمودن ماشین لباسشویی هیتاچی

رعایت نمودن این نکته خیلی لازم می باشد که بعد از شستن چیزهای پرز دار مثل عروسک، پتو و … فیلتر ماشین لباسشویی را به صورت کامل پاک نمائید تا ماشین لباسشویی شما با ایراد روبرو نشود.

 • لوله ها و همچنین شیلنگ های لاستیکی آب پاش را کنترل نمائید

لوله ها و شیلنگ های لاستیکی آب پاش را هر سال از نظر پوسیده شدن و یا وجود عیب و ایراد چک نمائید. در صورتی که هر نوع ترک خوردگی و یا زنگ زدگی مشاهده نمودید، آن را عوض کنید.

 • ماشین لباسشویی هیتاچی را بیش از حد پر نکنید

ماشین لباسشویی هیتاچی خودتان را بر اسسا دستور العمل های موجود در دفترچه راهنما پر نمائید، و بیشت از اندازه در آن لباس نریزید، در غیر این صورت ماشین لباسشویی شما از حالت تعادل خارج شده و برای شما مشکلاتی به وجود می آورد و همین ایراد اثر به سزایی در خراب شدن ماشین لباسشویی دارد.

 • به مقدار مناسبی از پودر شوینده استفاده نمائید

بدون توجه به دستور روی پودر و یا شوینده، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی هیتاچی خودتان مراجعه نمائید، تا از میزان صحیح پودر و یا شوینده مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *