تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید اوشن در کرج

تعمیر ساید بای ساید اوشن در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید اوشن در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

صدای بیش از حد ساید بای ساید اوشن

در بعضی مواقع اشکال ایجاد شده صدای بیش از حد ساید بای ساید اوشن، شما می باشد که برای عیب یابی می بایست به نکته های زیر توجه نمائید:

می بایست بدانید که یکی از مهمترین دلایل ایجاد صدای غیر عادی در ساید بای ساید اوشن شما می‌تواند برخورد کردن پره‌های فن اواپراتور با برفک بوده و یا کثیفی فن‌ها بر اثر عدم سرویس در درازمدت باشد. بنابراین توجه کنید که یکی از مهمترین دلایلی که سبب ایجاد این ایراد و اشکال در ساید بای ساید اوشن شما می شود می‌تواند به موتور ساید بای ساید اوشن شما بستگی داشته باشد. موتور ساید بای ساید بر اثر فرسودگی و یا عدم روغن کاری در دراز مدت می‌تواند صدای بسیاری از خود تولید نماید که راهکار رفع نمودن آن سرویس ساید بای ساید اوشن است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید مجیک در کرج

دچار انسداد بودن مسیر خروجی آب حاصل از برفک زدایی در ساید بای ساید اوشن

یکی از علت های تجمع آب زیر ساید بای ساید اوشن، مرتبط با لاستیک درب ساید بای ساید اوشن می باشد. هر نوع مواد غذایی یا گرد و خاک می‌ تواند از محکم بسته شدن درب ممانعت کرده و سبب افزایش چگالش و در نتیجه نشت کردن آب ساید بای ساید اوشن بشود. در صورتی که به علت خراب شده یا پوسیده بودن درزگیرهای درب، هوای خارج به ساید بای ساید اوشن وارد شود، باعث ایجاد رطوبت بیشتر از اندازه در ساید بای ساید اوشن شده و به این ترتیب باعث می‌شود آب اضافه به درون سینی تخلیه ریخته و از آنجا به خارج از ساید بای ساید اوشن رفته و بر روی زمین سرازیر شود.

ولی چگونه متوجه شویم که لاستیک اطراف درب ساید بای ساید اوشن احتیاج به عوض شدن دارد؟

 • اولین راه برای تشخیص اینکه شما احتیاج به عوض کردن لاستیک ساید بای ساید اوشن خود دارید این می باشد که متوجه شوید ساید بای ساید اوشن شما کارکرد زیادتری دارد و یا به نظر می آید هوای سرد را از دست می دهد.
 • در صورتی که ترک هایی یا نازک شدن در لاستیک اطراف درب ساید بای ساید اوشن مشاهده کردید، پیشنهاد می نمائیم که اقدام به عوض کردن لاستیک ساید بای ساید اوشن خود نمائید.
 • همینطور می شود لاستیک اطراف درب ساید بای ساید اوشن خودتان را با یک اسکناس تست نمائید. ورق اسکناس را میان درب ساید بای ساید اوشن قرار دهید و درب را بر روی آن ببندید بعد تلاش نمائید آن اسکناس را به آرامی بکشید. در صورتی که حس کردید کمی کشیدن آن سخت می باشد احتیاجی به عوض کردن لاستیک اطراف درب ساید بای ساید اوشن نمی باشد و تنها با تعمیر ایراد رفع می شود، در صورتی که آن را سریعا و راحت بیرون کشیدید احتیاج به عوض کردن لاستیک اطراف درب ساید بای ساید اوشن دارید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید وست پوینت در کرج

خراب شدن آب سرد کن و یخساز ساید بای ساید اوشن

دلایل بسیاری می باشند که باعث خراب شدن یخساز و آب سردکن ساید بای ساید شما می گردند؛ اول به یخساز می پردازیم و سپس به سراغ آب سردکن خواهیم رفت. از علت هایی که می توان برای خراب شدن یخساز نام برد:

 • شیلنگ آب خمیده شده و یا پیچ خورده باشد
 • خراب شدن شیر برقی یخساز که از وارد شدن آب پیشگیری می نماید
 • خرابی حسگر یا برد یخساز که از تولید شدن یخ پیشگیری می نماید
 • و…

ولی برای خراب شدن آب سردکن می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • یکی از دلایل حائز اهمیت، خراب شدن فیلتر آب ساید بای ساید اوشن می باشد، که برای نمونه رسوبات بسیاری که در فیلتر آب تجمع می کند و از خروج آب از آن ممانعت می کند و در نتیجه آب سردکن ساید بای ساید اوشن از کار می افتد.
 • قطع شدگی شیلنگ آب یا خمیدگی آن نیز می تواند از علت های خراب شدن آب سردکن باشد
 • و یا داخل خود لوله های آب رسانی دستگاه دچار انسداد شده باشند
 • و…

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید ایکس ویژن در کرج

برفک زدگی ساید بای ساید اوشن

برفک زدایی ساید بای ساید اوشن و دلیل برفک زدن ساید بای ساید اوشن خیلی ساده و راحت می باشد. هوای خنک درون ساید بای ساید اوشن می بایست همیشه در درون اجزای گوناگون ساید بای ساید به گردش در بیاید و جریان داشته باشد. اگر این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از بیرون ساید بای ساید به درون آن وارد می شود، برخورد داشته باشد، در نقطه برخورد این دو جریان، برفک به وجود می آید. برفک ها اگر ذوب یا به اصلاح آب نشوند، با گذشت زمان سخت شده و یخ خواهند بست که به یخ زدن داخل ساید بای ساید خواهد انجامید. البته یخ زدن داخل ساید بای ساید می تواند به صورت مستقیم از یخ زدن آب و… هم باشد.

از انواع متداول برفک زدن درون ساید بای ساید اوشن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در صورتی که یخ زدگی به شکل یک پوسته نازک باشد می توانید با یک دستمال یا حوله آن را تمیز نمائید و این هم طبیعی می باشد.
 • در صورتی که درون پلاستیک مواد فریزر، ذرات ریز برفک وجود داشت، این برفک‌ها به علت رطوبت ماده غذایی می باشد و اشکالی ندارد.
 • در صورتی که برفک به صورت قطرات آب یخ زده، بر روی دیواره درونی فریزر و در سقف مشاهده کردید، این طبیعی می باشد.
 • در صورتی که یخ زدگی به شکل یک تکه به قطر یک سانتی متر یا نیم سانتی متر و یا زیادتر بود برای برطرف کردن آن می توانید با تعمیرکاران تعمیرات سرویس ارتباط برقرار نمائید تا در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار مجاز تعمیرات سریوس به محل شما منتقل شود.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *