K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال امرسان در ملارد

نمایندگی یخچال امرسان در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال امرسان در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال امرسان در ملارد

تعمیر یخچال یکی از نیازهای روزمره خانه‌ها است و در صورتی که یخچال امرسان شما با مشکلاتی مواجه شده باشد، ممکن است که کارهای مهم خود را به درستی انجام ندهد. یخچال‌های امرسان با توجه به کیفیت ساخت و فناوری مدرن خود، یکی از محبوب‌ترین برندها در بازار هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

مشکلات و راه‌حل‌ها:

 1. عدم خنک شدن یخچال: یکی از مشکلات متداول در یخچال‌های امرسان، عدم خنک شدن به درستی است. ابتدا اطمینان حاصل کنید که درب‌ها به درستی بسته شده‌اند. در صورتی که این امر مشخص باشد و یخچال همچنان به درستی خنک نمی‌شود، ممکن است کمپرسور یا گاز خنک کننده دچار مشکل شده باشد. در این صورت، تماس با یک تعمیرکار متخصص توصیه می‌شود تا عیب را تشخیص دهد و تعمیرات لازم را انجام دهد.
 1. ترکیدگی آب: اگر آب از داخل یخچال نشت کند یا در بخش فریزر ترکیدگی آب ایجاد شود، دلیل احتمالی این مشکل مسدود شدن لوله تخلیه آب است. این لوله برای خروج آب از یخچال به محیط خارجی مسئول است. با استفاده از یک ناخن نازک یا پاک کننده لوله، مسدودیت را برطرف کنید. اگر مشکل ادامه داشت، ممکن است شیر آب خودکار یا سیستم تخلیه آب دچار خرابی شده باشد و نیاز به تعمیرات دقیق داشته باشد. در زیر، راه‌حل‌هایی برای حل این مشکل ارائه شده است:
 • بررسی لوله تخلیه:

ابتدا لوله تخلیه آب را بررسی کنید. این لوله معمولاً در پشت یخچال قرار دارد و آب از فریزر و یخچال به آن تخلیه می‌شود. ممکن است لوله مسدود شده باشد یا انحناهای غیرمناسب داشته باشد. با استفاده از ناخن یا سوزن نازک، مسدودیت را پاک کرده و اطمینان حاصل کنید که لوله به درستی متصل و سستی ندارد.

 • بررسی سیستم تخلیه آب:

در برخی از مدل‌های یخچال امرسان، سیستم تخلیه آب ممکن است دارای الکتروموتور باشد. اگر این الکتروموتور خراب یا دچار مشکل شده باشد، ممکن است آب به نحو نامناسبی تخلیه شود. در این صورت، تعمیر یا تعویض الکتروموتور ممکن است لازم باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در کرج

 • تنظیم دما:

تنظیمات نادرست دمای یخچال و فریزر می‌تواند باعث ترکیدگی آب شود. اگر دمای فریزر خیلی پایین تر از حداقل لازم باشد، ممکن است بخار تشکیل شده و به شکل آب در زیر یخچال نشت کند. تنظیمات دما را بررسی کرده و آن را به توصیه‌های تولید کننده تنظیم کنید.

 • استفاده از پوشش ضدتراکمی:

در صورتی که ترکیدگی آب به دلیل تراکم یخ در دیواره‌های داخلی یخچال باشد، استفاده از پوشش‌های ضدتراکمی یا مواد جذب آب درون یخچال می‌تواند کمک کند. این پوشش‌ها مانع از تشکیل یخ اضافی و تراکم آب می‌شوند.

در صورتی که مشکل ترکیدگی آب ادامه دارید و راه‌حل‌های فوق موثر نیستند، بهتر است با خدمات مشتریان یا تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید. آنها می‌توانند مشکل را به دقت تشخیص دهند و تعمیرات لازم را انجام دهند.

 1. نویز و صداهای غیرعادی: یخچال‌های امرسان معمولاً با صداهای کم و عملکرد صامت شناخته می‌شوند. اما در صورتی که نویزهای غیرعادی شنیده شود، ممکن است به علت مشکل در کمپرسور یا فن‌های خنک‌کننده باشد. تمیزی و روغن‌زدایی کمپرسور، می‌تواند به حل این مشکل کمک کند. در غیر این صورت، نیاز به تعمیر تخصصی خواهید داشت.
 1. یخ نساختن یا تولید یخ ناکافی: ابتدا اطمینان حاصل کنید که شیرآب به درستی وصل شده و  فشار آب دارای مشکلاتی نیست. اگر همه چیز به نظر سالم باشد، تنظیمات دمای یخچال را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی تنظیم شده باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج

 • بررسی سیستم تخلیه آب:

اگر یخ سازی به درستی انجام نمی‌شود، ابتدا از وجود مشکلات در سیستم تخلیه آب مطمئن شوید. لوله تخلیه آب ممکن است مسدود شده باشد یا به نحوی از عملکرد صحیح خود باز کشیده باشد. لوله را با دقت بررسی کرده و اگر لزوم دارد، آن را تمیز کنید یا تعویض کنید.

 • بررسی فیلتر آب:

در صورتی که یخ ساخته نمی‌شود، فیلتر آب ممکن است کثیف شده یا از کار افتاده باشد. اگر یخچال شما دارای فیلتر آب است، آن را بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که نیاز به تعویض ندارد. فیلتر‌های آب عمدتاً هر 6 ماه یکبار یا به توصیه تولید کننده تعویض ‌شوند.

 • بررسی دمای یخچال:

دمای یخچال نباید به صورت زیادی پایین باشد. اگر دما خیلی پایین باشد، ممکن است یخ به صورت اضافی تولید شده و سیستم تولید یخ مختلف عمل کند. دمای بهینه برای یخچال معمولاً در حدود 0-4 درجه سانتی‌گراد و برای فریزر -18 درجه سانتی‌گراد است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

 • بررسی کمپرسور:

کمپرسور یخچال امرسان مسئول برخی از عملکردهای تولید یخ است. اگر کمپرسور به درستی کار نکند، ممکن است یخ تولید نشود. در این صورت، تعمیر یا تعویض کمپرسور توسط یک تکنسین متخصص توصیه می‌شود.

 • تماس با خدمات مشتریان:

اگر مشکل همچنان ادامه دارد و راه‌حل‌های فوق کارساز نباشند، با خدمات مشتریان یا مرکز خدمات فنی یخچال امرسان تماس بگیرید. آنها می‌توانند به شما راهنمایی کنند یا تکنسین متخصص برای بررسی و تعمیر یخچال شما ارسال کنند.

به یاد داشته باشید که اطمینان حاصل کنید که یخچال به درستی به برق وصل شده و تمام اتصالات الکتریکی در وضعیت سالم قرار دارند. ایمنی الکتریکی را همیشه رعایت کنید و در مواجهه با مشکلات پیچیده‌تر به تکنسین متخصص مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد

 1. نور نداشتن یا خراب بودن نور: ابتدا لامپ یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز، آن را تعویض کنید. اگر نور همچنان کار نمی‌کند، احتمالاً خرابی در مدار نور یا سوئیچ نور وجود دارد و نیاز به تعمیر دارد.
 2. نمایشگر یا کنترل دیجیتال خراب است: در صورت خرابی نمایشگر یا کنترل دیجیتال، ابتدا مطمئن شوید که اتصالات الکتریکی سالم هستند. در صورتی که مشکل ادامه دارد، با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
 3. همواره در هنگام تعمیرات، اطمینان حاصل کنید که یخچال قطعاً از برق در آورده شده و ایمنی الکتریکی را رعایت کنید. در مواجهه با مشکلات پیچیده‌تر، بهتر است به تکنسین یا متخصص تعمیرات مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری