دسته‌بندی نشده

نمایندگی یخچال های هیمالیا در ملارد

نمایندگی یخچال های هیمالیا در ملارد -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال های هیمالیا در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال های هیمالیا در ملارد

هیمالیا نام تجاری (برند) شرکت پرتو توان سرد است که در دهه 50 احداث شد و از دهه 70 با دریافت استانداردهای ملی و تشکیل آزمایشگاه‌های به روز و ارتقا زیر ساخت‌های کارخانه با استفاده از نیروهای متخصص توانست برند یخچال هیمالیا را به جامعه معرفی کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال کلور در کرج

یخچال فریزر هیمالیا ساخت کدام کشور است؟

 ما در ادامهٔ متن به معرفی کامل برند ایرانی هیمالیا خواهیم پرداخت و در رابطه با یخچال و فریزر این برند برای شما بیشتر توضیح می دهیم. کمپانی لوازم خانگی هیمالیا کار خود را در دههٔ پنجاه با تولید و ارائه یخچال فریزر شروع کرد. بعد از آن در دههٔ شصت کار خود را با تولید و عرضه یخچال صنعتی و تولید فریزر صندوقی خانگی ادامه داد.اما ما در این بین می‌‌توانیم نقطهٔ توجه این برند را دههٔ هفتاد بدانیم. این شرکت ایرانی با تولید سراسری یخچال و فریزرهای ایستاده خانگی و با به دست آوردن استانداردهای ملّی داخلی توانست بین عموم سرو صدا ایجاد کند. از سمتی دیگر برای پاسخ به درخواست مشتریان شبکهٔ فروش هیمالیا تجهیز های خود را در دههٔ هفتاد افزایش داد.

باید بدانید که دوران طلایی این برند در دههٔ هشتاد شروع شد. برند هیمالیا در این دوران در کارنامهْ کاری خود به موفقیت‌هایی مانند؛ همکاری با کمپانی AEG آلمان و بتاکو ایتالیا، تجهیزات خطوط تولیدی خود به دستگاه‌ هایی پیشرفته، پیشرفت در شبکه خدمات بعد از فروش و عرضه سی ماه گارانتی برای محصول های برند هیمالیا و همچنین دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بنا به استانداردهای بین‌المللی ایزو 9001، 2000 دست پیدا کرد.

مزایای خرید یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزر با توجه به قیمت های زیادی که دارد شایسته بررسی دقیق به همراه مقایسه با محصول ها و برندهای شبیه به آن است.

یخچال فریزر هیمالیا در بازار توانست در کنار محصولات تراز اول ایرانی و خارجی تولیدات خود را به مشتریان ارائه دهد.

مطمعنا کیفیت یکی از مزایای خرید یخچال هیمالیا است. موضوعی که تقریبا نیم قرن تجربیات این شرکت توانسته است به آن به جلوه ببخشد.

مورد دومی که مزیت خرید محصولات هیمالیا است متنوع بودن تولیدات هیمالیا با امکانات مختلف می‌باشد که دست خریداران را برای انتخاب محصول با صفت های مورد دلخواه و قیمت مناسب باز گذاشته است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که راضی به قبولی خریدارن به محصولات هیمالیا می‌شود امکانات یخچال فریزر های هیمالیا است. مواردی همانند یخساز اتوماتیک وصل به آب شهری، یخ ساز نیمه اتوماتیک، درب بار، فیلتر های تصفیه آب جز این امکانات است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بکو در اندیشه

طراحی طبق دانش روز دنیا

استاندارد های اروپایی یکی از اصلی ترین معیار سنجش لوازم برقی است که هر برندی وظیفه دارد محصول های خود را متناسب با آن معیارها تولید کند. یخچال هیمالیا به علت استفاده از دانش فنی شرکت AEG و همکاری با شرکت بتاکوی ایتالیایی از بقیه رقیبانش متفاوت شده است. در واقع برند هیمالیای ایرانی ترکیبی از دانش و فن آوری شرکت های آلمانی و ایتالیایی است. باید ذکر کرد که گواهینامه بین المللی ایزو 9001 و 2000 را هم جز افتخار های این برند بدانیم.

صرف انرژی کم

یکی از معیار های هر خانواده برای خرید یک محصول حجم مصرف انرژی آن است. به خصوص برای خرید یخچال، چون یخچال دائم به برق وصل است و همیشه انرژی مصرف می‌کند. به همین دلیل لازم است شما وقتی که یخچال خریداری می‌کنید به حجم میزان مصرفی انرژی آن هم توجه داشته باشید.

همه محصولات هیمالیا در هر مدل و هر کارایی در دو رده مصرف انرژی A و B قرار دارند. البته به یاد داشته باشید که مهندس های برند هیمالیا با تشکیل سیستم هایی مانند مصرف اقتصادی یا همان سیستم تعطیلات کمک بسیاری به مشتری های گرامی در رابطه با مصرف کمتر برق کرده‌اند.

انواع یخچال های هیمالیا

شرکت هیمالیا به صورت کلی دو مدل به اضافه یخچال تکی و بالا پایین میسازد که شامل موارد زیر می باشد:

یخچال های دوقلو هیمالیا
یخچال های ساید بای ساید هیمالیا

همچنین؛یکی از مهمترین گزینه های تاثیر گذار در خرید یخچال فریزر های هیمالیا ، قطعا قیمت آن می‌باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد

مدل های مختلف یخچال فریزر های هیمالیا

برند  هیمالیا میان سبد محصول های خود پنج مدل یخچال مختلف دارد که هر یک از آنها در سایز و اندازه های گوناگونی تولید شده‌اند تا برای هر خانواده‌ با هر تعداد جمعیت و هر نیازی مورد استفاده باشند.

یخچال فریزر دو قلو نخستین مدل معرفی شده این برند یخچال فریزر دوقلوی هیمالیا است. این یخچال دو مدل و ابعاد 15 و 17 فوتی تولید شده که با توجه به نیاز خانوادتان می‌توانید آنها را انتخاب کنید.

یخچال فریزر بالا پایین
این مدل معمولا کمبی نامیده می‌شود. در مدل کمبی یخچال دارای دو کابین بالا و پایین است که در قسمت بالا یخچال و در قسمت پایین فریزر قرار دارد. بیشترین مدل های یخچال های موجود در بازار از این مدل یخچال بوده به همین علت طرفدار های بسیار و مخصوص خودش رو دارد مزیت هایی که این نوع یخچال رو مشهور و مورد علاقه کرده ابعاد مناسب و کوچک آن است که فضای زیادی در اشپزخانه اشغال نمیکند و همینطور متناسب خانواده های کم جمعیت است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

فریزر تک
سومین مدل تولید شده در برند هیمالیا فریزر تکی است که برای کسانی که قصد دارند مواد غذایی را ببرای زما ن طولانی نگهداری کنند انتخاب بسیار مناسبی است.

ساید بای ساید هیمالیا
برعکس اطلاعات اشتباه بسیاری از سایت های اینترنتی باید این نکته مهم را بدانید که برند هیمالیا یخچال ساید بای ساید هم تولید میکند که میشود به مدل های تسلا و… اشاره کرد.یخچال های ساید یای ساید به دلیل ابعاد بزرگ تری که دارند متناسب خانواده های پر جمعیت است و مواد غذایی زیادی را در خود جای می‌دهد.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی کلور در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *