مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد

تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات دمای یخچال آرچیلیک

شایع ترین مشکل یخچال آرچیلیک خنک نشدن یخچال است. مشخص است که خنک نگه داشتن مواد غذایی در یخچال یک امر ضروری است، پس این موضوع باید به سرعت چک شود. برای حل مشکل و تعمیر یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

یخچال آرچیلیک را نزدیک به دیوار قرار ندهید

اطمینان پیدا کنید که یخچال آرچیلیک شما به درستی قرار گرفته است و نزدیک به دیوار نیست. دریچه‌های هوا باید محل مناسبی برای جریان هوا داشته باشند.

 واشر و یا لاستیک درب فرسوده

اطمینان پیدا کنید که درب یخچال آرچیلیک شما به درستی باز و بسته می‌شود. اگر متوجه شدید که  به راحتی بسته نمی‌شود یا باید آن را به سختی باز کنید، احتمال دارد نیاز به عوض کردن درزگیر درب یخچال آرچیلیک داشته باشد.

اگر لاستیک درب یخچال وضعیت مناسبی نداشته باشید موجب بیرون رفتن هوای سرد درون یخچال به بیرون و ورود هوای گرم محیط به داخل یخچال می‌شود که موجب فشار بالا به موتور یخچال میشود. برای حل مشکل و تعمیر یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس

گیج کنترل دما

با گذاشتن دماسنج در داخل یخچال آرچیلیک، مجدد بررسی کنید که دمای داخلی یخچال شما درست باشد. امکان دارد گیج شکسته باشد و دمای یخچال شما را به درستی نخواند و خنک نکند.

دریچه‌های مسدود شده

گردش هوای یخچال آرچیلیک شما به دریچه‌هایی برای نگه داری دمای خنک و یکنواخت در تمامی یخچال است. وقتی یخچال را با مواد غذایی، سبزیجات و سایر مواد فاسد شدنی پر می‌کنیم، تهویه داخلی امکان دارد تقریبا یا به طور کامل گرفته شود. برای حل مشکل و تعمیر یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

کثیفی کویل‌های کندانسور یخچال آرچیلیک

اگر کلیه قسمت های یخچال آرچیلیک شما به درستی و به طرز صحیح کار می‌کنند ولی یخچال فریزر آرچینیک شما خنک نیست به احتمال خیلی زیاد سیم پیچ کندانسور ایراد پیدا کرده است و باید به وسیله کارشناسان بررسی دقیق شود تا عیب‌یابی شود. اگر کویل‌های کندانسور سیستم تبرید شما کثیف و آلوده باشند، کارکرد یخچال شما صدمه می‌بیند، چون برای دفع گرما از داخل یخچال آرچیلیک باید بیش از اندازه معمول کار کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در اندیشه

تعمیر موتور فن کندانسور در نمایندگی یخچال آرچلیک در ملارد

اگر یخچال آرچیلیک شما همچنان خنک نمی‌شود، امکان دارد ایراد از موتور فن کندانسور باشد. موتور فن هوا را برای خنک کردن کویل‌های کندانسور می‌کشد و فن شکسته و یا ناقص احتمال گرم شدن بیش از اندازه یخچال آرچیلیک آشپزخانه شما و امکان سرد نشدن آن را افزایش می‌دهد.

برای حل مشکل و تعمیر یخچال آرچیلیک خود حتماً با متخصصان و تعمیرکاران نمایندگی یخچال آرچیلیک در ملارد تماس بگیرید.

فن اواپراتور مسدود شده

بسته به مدل یخچال آرچیلیک شما، امکان دارد یک یا چند فن اواپراتور نصب شود. هوای سرد کویل‌های اواپراتور به واسطه این فن‌ها در تمامی محفظه فریزر پخش می‌شود.

کنترل پنل‌ها

بیشتر مدل‌های فعلی یخچال آرچیلیک از حداقل دو برد مدار برای مدیریت کارکردی کلیدی یخچال استفاده می‌کنند:
برد اصلی و کنترل دما. اگر یک یا هر دو برد مدار صدمه ببینند یخچال آرچیلیک شما خنک نخواهد شد و کارکرد درستی نخواهد داشت و در نهایت مواد غذایی درون یخچال آرچیلیک فاسد می‌شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه

در دسترس بودن برق

بعضی اوقات یک علت بسیار ساده موجب عدم خنک نشدن یخچال آرچیلیک شما می‌شود، یکی از این علتها متصل نبودن یخچال آرچیلیک به برق است. اگر دوشاخه برق کاملا در پریز قرار نگرفته باشد، ممکن است آزاد می‌شود و در نهایت برق یخچال شما قطع می‌شود.

مکان قرارگیری یخچال آرچیلیک

این امر امکان دارد تعجب‌آور باشد، ولی محل قرارگیری یخچال آرچیلیک شما بر کارکرد آن تأثیر دارد. اگر آشپزخانه یا گاراژ شما بیش از اندازه سرد یا گرم باشد، توانایی خنک کنندگی یخچال آرچیلیک شما صدمه خواهد دید. وجود وسایل گرم مثل ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی و اجاق گاز در کنار یخچال آرچیلیک شما هم می‌تواند بر توانایی خنک کنندگی آن موثر باشد.

سطح ناهموار

آیا میدانستید که ظرفیت خنک‌کننده یخچال آرچیلیک شما حتی امکان دارد با تراز نبودن آن آسیب ببیند؟ اگر حتی یک مقدار یخچال آرچیلیک غیر تراز باشد می‌تواند بر کارکرد سیستم خنک‌کننده آن اثر منفی بگذارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در فردیس

پر بودن بیش از اندازه یخچال آرچیلیک

اگر یخچال آرچیلیک شما بیش از اندازه لبریز از مواد غذایی و سبزیجات باشد به طوری که بیشتر از ظرفیت آن پر شده باشد امکان دارد به گردش هوای مناسب داخل محفظه یخچال آرچیلیک صدمه بزند و سیستم سرمایشی یکپارچه آن را دچار ایراد کند.

مراقبت از یخچال آرچلیک

آرچلیک، یکی از برندهای ترکیه ای تولید کننده لوازم خانه است که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. برای این که نیاز به تعمیر این دستگاه ها نداشته باشید، بهتر است سعی کنید به بهترین شکل نحو از آن ها مراقبت کنید. در ادامه بعضی از علتهای ایراد در این دستگاهها را می‌خوانیم:

  • درب یخچال را بی دلیل باز و بسته نکنید تا هوای داخل آن تغییر نکند و گرم نشود.
  • غذا را با ظرف داغ داخل یخچال نگذارید. برای این که انرژی کمتری مصرف شود، اول اجازه دهید تا خنک شود و بعد داخل دستگاه قرار دهید.
  • به طور مرتب و در فاصله های زمانی مشخص، کار تمیز کردن یخچال را انجام دهید.
  • از تعمیرکار متخصص و ماهر برای تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *