تعمیرات یخچال, مقالات

ارور یخچال فریزر سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ -نمایندگی و تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک- ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115 --

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خطای یخچال سامسونگ

خطای یخچال‌ سامسونگ امکان دارد به علت های متعددی به وجود بیایند. این خطاها امکان دارد به ایرادات فنی، کارکرد غیرعادی یخچال یا ایراد در سیستم ‌های مختلف یخچال علت داشته باشند. برای مثال، خطای مدل “E” همراه با یک عددی احتمال دارد به مشکلات مرتبط با دمای داخل یخچال، سیستم یخ‌ سازی، سیستم خنک‌ کننده و یا حتی سنسور های داخلی اشاره داشته باشد. در غیر اینصورت، خطاهای دیگری امکان دارد به ایراداتی مثل نشتی آب، خرابی در درب یخچال، خطاهای الکترونیکی و… اشاره کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در اندیشه

خطای 0F 0F یا 00F یا 0FF یخچال سامسونگ

وقتی که یخچال سامسونگ خود را اخیرا خریداری کرده اید این خطا بر روی نمایشگر نمایش داده می شود که به معنی حالت دمو Demo یا Shop است. در این حالت کافیست دو دکمه بالایی سمت راست و چپ را فشار داده و به مدت 10 ثانیه صبر کنید تا این خطا حذف شده و دستگاه از حالت دمو خارج شود.

خطای SE یخچال سامسونگ

خطای SE یخچال سامسونگ وقتی رخ میدهد که برق یخچال قطع شده و دوباره متصل شده باشد. این امر می تواند به علت قطع شدن برق خانه یا پریدن فیوز رخ دهد. ولی اگر برق منزل شما نرفته و برق مداوم و بدون ایراد وارد یخچال سامسونگ شما شده است، بنابراین مشکل می تواند خطای برد یا نرسیدن برق با ولتاژ مورد نیاز به یخچال سامسونگ شما باشد.

جهت بروز این خطا باید یخچال سامسونگ خود را ریست کنید.

خطای 1E یخچال سامسونگ

این خطا در یخچال سامسونگ هم مشابه ارور SE به این معنی ست که ورودی برق به یخچال دچار قطعی شده و برای طول زمانی کوتاهی یخچال خاموش بوده و حالا روشن شده است. این خطا بیان کننده ایراد در سیستم یخچال نیست و فقط کافیست یخچال را ریست کنید.

خطای 2E یا E2 یخچال سامسونگ

این خطای یخچال سامسونگ بیان کننده خراب شدن سنسور یخچال است. خراب شدن سنسور میتواند موجب تشخیص غلط دما توسط یخچال شده و گرم شدن یا بیش از حد سرد شدن یخچال فریزر را به دنبال داشته باشد.

در این حالت اول یخچال را ریست کنید اگر خطا رفع نشد باید با یک تکنسین متخصص یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

خطای 4E یخچال سامسونگ

این خطای یخچال سامسونگ بیان کننده خراب شدن سنسور دیفراست یخچال سامسونگ است. سنسور دیفراست، که قطعه ای از سیستم برفک زدایی ست جهت کارکرد بدون برفک یخچال سامسونگ نصب شده است. این سنسور تشخیص می دهد که چه وقتی باید المنت روشن و چه وقتی باید خاموش شود.

خراب شدن این سنسور سبب برفک زدن یخچال می شود. البته امکان دارد سنسور دیفراست خراب شده باشد ولی شما برفکی مشاهده نکنید، چون که برفک یخچال معمولا در زیر قاب آن به وجود می آید که فقط در صورت باز شدن قاب پشتی قابل دیدن است.

جهت بروز این خطا، اول یخچال را ریست کنید و جهت رفع نشدن خطا و احساس کم شدن سرمای یخچال فریزر، با تکنسین متخصص یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

خطای 5E یخچال فریزر سامسونگ

از عوامل ایجاد شدن  خطای e5 یخچال فریزر سامسونگ، میتواند یکی از موردهای زیر باشد:

  • قطع شدن برق و وصل شده دوباره آن
  • خراب شدن سنسور دیفراست فریزر

جهت مشاهده این خطا، یخچال را به روش های درست ریست کرده، چنانچه ارور هنوز هم وجود داشت با یک تعمیرکار حرفه ای یخچال تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت

خظطای 6E یخچال فریزر سامسونگ

این خطا یخچال سامسونگ مرتبط با سنسور دمای یخچال فریزر سامسونگ است. سنسور دمای محیطی یخچال سامسونگ از سنسور ها یا حسگر هایی ست که در یخچال فریزر سامسونگ هست و موظف به تشخیص دمای یخچال فریزر را برعهده دارد تا برد فرمان روشن یا خاموش شدن موتور را ارسال کند.

خراب شدن این سنسور موجب سرد شدن یا گرم شدن بیش از حد یا نوسانات دمایی یخچال خواهد شد. جهت بروز کردن این خطا، اول باید یخچال را ریست کنید و در صورت ادامه دار بودن این خطا با مرکز تعمیرات سرویس جهت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

خطای 8E یخچال سامسونگ

خطای 8 یخچال سامسونگ، به منظور خراب بودن سنسور یخساز است. در صورت خراب شدن این سنسور، یخساز و تولید یخ با ایراد رو به رو خواهد شد.

اول یخچال را ریست کنید و بعد چک کنید یخساز روشن باشد و تلاش کنید چندین بار از یخساز یخچال یخ بگیرید و چک کنید ایرادی در تولید یخ وجود دارد یا خیر. اگر متوجه ایرادی در یخساز شده اید با یک متخصص تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال امرسان

خطای 14E یخچال سامسونگ

این خطای یخچال سامسونگ مرتبط با خراب شدن یخساز یخچال سامسونگ است. خراب شدن یخساز یخچال می تواند به علت خراب شدن قطعات متعددی  از یخساز باشد که علامت های مختلفی خواهند داشت. این علامت ها عبارتند از:

  • یخساز کار یخسازی را انجام نمیدهد
  • یخساز یخ می سازد اما آن ها را خارج نمیکند
  • یخساز یخچال صدای ناهنجری تولید می کند
  • یخ در یخساز گیر می کند
  • یخساز یخ خرد شده تولید نمی کند

چنانچه هیچ کدام از موارد بالا وجود ندارد ولی هنوز هم این خطا نشان داده می شود، یخچال سامسونگ را ریست کنید یا از برق بکشید و 10 دقیقه بعد دوباره به برق متصل کنید.

ولی چنانچه خطا هنوز هم وجود داشت با یک تکنسین متخصص جهت تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بکو در اندیشه

مطالب مرتبط