مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال سامسونگ در فردیس

تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس - نمایندگی و تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس

ویژگی های یخچال سامسونگ

 • طراحی زیبا و به روز: یخچال های سامسونگ با طرح های جذاب و رنگ های مختلف، زیبایی فضای آشپزخانه شما را بیشتر میکند و با سبک دکوراسیون شما هماهگ است.
 • ظرفیت بالا و استفاده درست از فضا: یخچال های سامسونگ با ظرفیت های گوناگون، مثل یخچال های دوقلو و ساید بای ساید، به شما قابلیت اینکه مواد غذایی و نوشیدنی های خود را به آسانی و با نظم درون آن قرار دهید میدهد. همینطور با استفاده از قفسه ها و جعبه های قابل تنظیم، می توانید فضای یخچال خود را طبق نیاز خود درست کنید.
 • کارایی بالا: یخچال های سامسونگ با داشتن تکنولوژی پیشرفته، مثل سیستم خنک کننده چندگانه، سیستم تصفیه هوا، سیستم تولیدات یخ خودکار، صفحه نمایش لمسی و کنترل کردن از راه دور، قابلیت اینکه یخچال خود را به آسانی مدیریت کنید و از عملکرد صحیح آن لذت ببرید را میدهد.
 • صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست: یخچال های سامسونگ با استفاده از کمپرسورهای دیجیتال اینورتر، مصرف انرژی را به حداقل مصرف خود میرساند و همینطور کارکرد قابل اعتماد و پایدار را ضمانت می کند. همینطور با استفاده از گازهای بدون فرآور (R600a) و بدون فلور (R134a)، به حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

با توجه به این مزیت ها، شما یقیناً دوست دارید که یخچال سامسونگ خود را در حالت به صرفه نگه دارید و در صورت ایجاد هر نوع خرابی، آن را در سریعترین وقت تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در کرج

ایراد یابی یخچال سامسونگ

نخستین مرحله در تعمیر یخچال سامسونگ، یافتن عیب این دستگاه است. تعمیرکار اول یخچال و قسمت های گوناگون آن را چک می کند تا بداند عیب از کدام قسمت است. کار نکردن یخچال یکی از مشکل هایی است که معمولا ریشه عیب آن از برق یا ولتاژ خروجی است.

اگر که یخچال یا فریزر کار می کند اما چراغ ها روشن نمی شوند، احتمالا ایراد از تنظیمات درجه حرارت است و یا سیم پیچی ها کثیف شده اند. همچنین خرابی موتور فن، کمپرسور و رله موتور هم در ایجاد این اشکال بی تاثیر نیستند.

سرمای بیش از اندازه یخچال و منجمد شدن مواد غذایی معمولا از عواملی مثل: به هم ریختن تنظیمات دمایی، مسدودیت دریچه هوا، باز ماندن درب یخچال، خرابی یا فاسد شدن لاستیک دور درب، خرابی تایمر یخ زدایی، مسدود شدن لوله تخلیه و کم شدن سطح گاز می باشد.

اگر یخچال تان اتومات نمی کند قطعه های داخلی مشکل دارند و باید تعمیرات یا عوض شوند.بعد از گذراندن روند ایراد یابی یخچال سامسونگ، اقدام هایی لازم برای ترمیم و حل مشکلات این دستگاه انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج

عوض کردن موتور یخچال سامسونگ

اگر موتور یخچال شما درست کار نکند یا اشکال داشته باشد، همه کارکرد های این دستگاه دچار اختلال میشوند. مثلا امکان دارد یخچال اتومات کار نکرده و به صورت یکسره کار کند. در این شرایط هیچ سرمایی از کمپرسور تولید نمی شود و چرخیدن گاز به درستی انجام نخواهد شد.

ویژگی‌های یخچال‌ های سامسونگ

 1. فناوری Twin Cooling Plusیخچال‌ های سامسونگ دارای فناوری Twin Cooling Plus هستند که به هر قسمت از (یخچال و فریزر) این دسترسی را می‌دهد که با داشتن سیستم خنک‌کننده جداگانه، اندازه رطوبت را برای هر بخش به صورت جداگانه کنترل کند. این باعث حفظ تازه ماندن مواد غذایی، جلوگیری از ایجاد بو‌ ها، و زیاد شدن دوام غذاها می‌شود.
 2. سیستم هوشمند Bixby: بعضی از مدل‌های یخچال سامسونگ با سیستم هوشمند Bixby مجهز شده‌اند. این سیستم از هوش مصنوعی برای بالا بردن تجربه کاربری استفاده می‌کند و به کاربر دسترسی به کنترل یخچال از راه دور، دریافت پیشنهادهای مربوط با مصرف انرژی و مدیریت مواد غذایی را می‌دهد.
 3. فناوری FlexZone: بعضی از مدل‌های سامسونگ دارای قسمت FlexZone هستند که به فرد این دسترسی را می‌دهد که دما و رطوبت را برای نگهداری صحیح مواد غذایی تنظیم کند. این قممت قابل تنظیم به عنوان یخچال یا فریزر استفاده می‌شود.
 4. سیستم آب و یخ خودکار: بیشتر مدل‌های یخچال سامسونگ دارای سیستم آب و یخ خودکار هستند که امکان استفاده راحت از آب سرد و یخ را بدون احتیاج به باز کردن در ها تهیه می‌کند.
 5. نمایشگرهای لمسی: بعضی از مدل‌های یخچال سامسونگ نمایشگرهای لمسی دارند که به کاربرها این امکان را می‌دهد که تنظیمات را به سرعت و با آسانی انجام دهند. این نمایشگرها به شکل لمسی کار می‌کنند و دسترسی به تنظیمات گوناگون را فراهم می‌سازند.
 6. سیستم تهویه فعال: بعضی از مدل‌های سامسونگ سیستم تهویه فعال دارند که با اطمینان از حرکت هوای تازه داخل یخچال، از بو های ناخواسته غذاها جلوگیری می‌کند و باعث تازه ماندن مواد غذایی میشود.

فناوری Metal Cooling: بعضی از مدل‌های سامسونگ فناوری Metal Cooling دارند که با استفاده از لایه‌ی فلزی داخل یخچال، دمای داخلی را به سرعت کنترل می‌کند و از دمای پایین مواد غذایی در برخورد با آن جلوگیری می‌کند.

 • تشخیص و تعمیرات مشکلات همگانی یخچال
 1. سرد نکردن یخچال

 • یکی از مشکلات رایج در یخچال‌ها، سرد نکردن محفظه یا فریزر است. این امکان دارد به علت قطع برق، اشکال در کمپرسور، یا دیگر قطعه های مربوط به سیستم خنک‌کننده باشد. اول، مطمعن شوید که برق به یخچال متصل است و سوئیچ خاموش/روشن درست کار می‌کند. اگر که برق مشکلی نداشته باشد، امکان دارد که کمپرسور خراب یا احتیاج به عوض کردن داشته باشد که برای تعمیرات پیشرفته احتیاج به تخصص فنی دارد.
 1. نشت آب در یخچال سامسونگ

 • نشت آب از یخچال یک اشکال آزاردهنده است، که می‌تواند از جاهای گوناگون به وجود آید. یکی از علت های دائمی، لوله‌های خارج کردن آب یا یخ درون یخچال است. اگر لوله‌ها مسدودیت داشته یا خراب شده باشند، آب به درستی خالی نمی‌شود و به درون یخچال نشت می‌کند. برای حل این مشکل، لوله‌ها باید چک و احتمالاً تعمیرات یا عوض شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در کرج

 1. صداهای غیر طبیعی در یخچال

 • صداهای غیر طبیعی امکان دارد از کمپرسور، فن‌ها، یا سیستم خنک‌کننده یخچال سامسونگ باشند. این صداها می‌توانند نشان دهنده مشکلات در عملکرد دستگاه باشند. چک کردن مستقیم همه قطعه ها، تنظیم فن‌ها و چک کردن کمپرسور به منظور تشکیل صدا های غیرعادی، مرحله های مهم تعمیرات هستند. در بعضی موارد، تمیز کردن یا عوض نمودن قطعه ها می‌تواند مشکل را حل کند.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *