تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس

نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید بلومبرگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس

ایراداتی که عموما امکان دارد برای یخچال ساید بای ساید بلومبرگ پیش بیاید مختلف است. ولی می توان به چند مورد از خرابی های شایع اشاره کرد:
 • موتور یا کمپرسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ دچار خرابی شده است
 • صدای زیاد و ناهنجار یخچال ساید بلومبرگ
 • یخچال یا فریزر ساید خنک نمیکند
 • عوض کردن فیلتر آب ساید بای ساید بلومبرگ
 • دستگاه کار یخسازی انجام نمیدهد
 • یخساز یخ خارج نمیکند
 • دیواره دستگاه بیش از حد داغ شده است
 • فریزر برفک میزند
 • یخچال بوی نامطبوع میدهد
 • یخچال اتومات نمیکند
 • لاستیک دور درب یخچال چسبندگی ندارد
 • صفحه نمایش یخچال روشن نمی شود
 • دستگاه گاز ندارد
 • ساید بلومبرگ خطا میدهد
 • نشت آب از زیر ساید بای ساید بلومبرگ

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترو استیل در فردیس

عوض کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

یخچال ساید بای ساید بلومبرگ یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه دارد که هر 6 ماه یکبار نیازمند تعویض هستند. عوض کردن دیرتر از زمان معین فیلترهای آب یخچال ساید بلومبرگ میتواند موجب بروز بوی بد در آبریز، یخسازی نکردن، خراب شدن شیربرقی یا پارگی شلنگ های آب وصل شده به دستگاه شود.

عوض کردن موتور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ دو نوع کمپرسور دارد. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی بلومبرگ و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر بلومبرگ با مصرف برق کمتر بهره گیری شده است.

برای عوض کردن کمپرسور یخچال بلومبرگ نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه است. در خیلی از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای متنوع برای عوض کردن استفاده میکنند؛ شما میتوانید با تماس با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ کمپرسور فابریک دستگاه خود را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترو استیل در فردیس

عوض کردن فن کندانسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

فن کندانسور در ساید بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار دارد و مسئولیت خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. فن ناقصه باید در اولین فرصت عوض شود چون در غیر اینصورت باعث آسیب دیدگی موتور ساید بلومبرگ میشود.  

فن داخلی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ یک فن در بخش یخچال و یک فن در قسمت فریزر دارد که مسئولیت انتقال سرما به قسمت های مختلف کابین را بر عهده دارند. فن های داخل در دو مدل AC , DC  میباشند که برای هردستگاهی باید فن سازگار با آن دستگاه تهیه شود. در نمایندگی تعمیرات بلومبرگ موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه خودتان برای شما نصب میشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در فردیس

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

گاز یخچال امکان دارد به علت پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد کردن یک جسم خارجی به لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال باعث از بین رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی میشود. برای شارژ گاز یخچال ساید بلومبرگ اول نیاز به نشت یابی و برطرف کردن ایراد محل نشت گاز میباشد و بعد باید اقدام به شارژ گاز یخچال بلومبرگ کرد.

شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ یکی از ضروری ترین و اساسی ترین تعمیرات مرتبط به ساید بای ساید بلومبرگ است که باید در انجام این کار از تجهیزات مناسب و استاندارد استفاده و این کار با دقت خاصی انجام شود. چون جهت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن میزان گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ با تماس با نمایندگی تعمیرات بلومبرگ این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از برطرف شدن مشکل دستگاهتان به بهترین شکل مطمئن باشید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید بلومبرگ

یخساز ساید بای ساید بلومبرگ امکان تولید 50 قالب یخ در طی شبانه روز را دارد. امکان دارد یخسازی دستگاه به علت قطعی آب و یا خرابی موتور یا سنسور یخساز متوقف شود. در نمایندگی تعمیرات بلومبرگ جهت تعمیر یخساز ساید بلومبرگ از قطعات فابریک برای هر نوع به کار برده میشود.

تعویض شیر برقی ساید بای ساید بلومبرگ

مسئولیت شیربرقی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ رساندن آب به یخساز و آبریز یخچال است که به طور الکترونیکی و با فرمان از برد دستگاه کار میکند. در صورتی که آبریز یا یخساز ساید بلومبرگ درست کار نکنند نیاز به عوض کردن شیربرقی یخچال بلومبرگ است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ

عوض کردن و تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ

برد الکترونیک یخچال امکان دارد به علت نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این حالت با تعمیر و یا عوض کردن برد اصلی ساید بلومبرگ ایراد برطرف خواهد شد. برای پیشگیری از بروز خرابی برد اصلی ساید بلومبرگ از محافظ برق استفاده کنید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ جزو اساسی ترین قطعات دستگاه بوده و مثل مغز یک انسان کار میکند. بنابراین تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در زمینه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در نمایندگی تعمیرات بلومبرگ با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مربوط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک ساید بای ساید بلومبرگ کرده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بلومبرگ به کار برده خواهند شد.

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید بلومبرگ برای جابه جایی

بهتر است در هنگام اسباب کشی و جابجایی برای پیشگیری از آسیب دیدن یخچال ساید بای ساید و آسانی در حمل و نقل ، پیش از جابجایی درب های دستگاه را از لولا باز کنید و دوباره در محل جدید اقدام به نصب درب ها کنید.

امروزه خیلی از باربری ها این کار را انجام میدهند اما به علت نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در خیلی از موارد با آسیب های جدی به سیم کشی و شلنگ ها و رابط های یخساز پس از جابجایی و باز و بسته کردن درب ها به وسیله باربری روبرو هستیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *