تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید امرسان در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید امرسان در اندیشه -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید امرسان در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید امرسان در اندیشه

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید امرسان از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، امکان دارد گاهی اوقات دچار ایراداتی شده و مصرف کننده را مجبور کنند تا به یک مرکز یا تعمیرگاه امرسان مراجعه کند. در این قسمت به بعضی از ایرادات احتمالی که امکان دارد مصرف کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید امرسان با آن مواجه شوند اشاره می شود:

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید کلور در کرج

خراب شدن ترموستات

ترموستات یکی از قطعات مهم و ضروری در کلیه یخچال‌هاست که بروز خرابی در آن ایراداتی در دمای یخچال به وجود می آورد. پس اگر ایرادات کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال زیاد ایراد از ترموستات است.

در صورت جدی تر شدن ایراد در این دستگاه بهتر است تعمیر و تعویض کردن آن را به کارشناسان در مرکز تعمیرات امرسان بسپارید.

پایین بودن درجه خنکی یخچال

یکی از علائم رایج در خرابی کمپرسور یخچال، پایین بودن درجه خنکی هوای داخل یخچال است. برای اطمینان از وجود چنین مشکلی می‌توان تست کمپرسور را انجام داد. تست این قسمت نیاز به حضور کارشناسان متخصص دارد و انجام آن به واسطه کاربران عادی انجام پذیر نیست.

کمپرسور پر سر و صدا

کمپرسور یخچال به طور معمول در هنگام کار صدایی ندارد، از این جهت شنیده شدن صدای ناهنجار از این قطعه را می‌توان علامتی دال بر وجود خراب شدن در آن دانست. تنها لازم است رد صدای شنیده شده را بگیرید تا متوجه شوید که آیا این صدا مربوط به کمپرسور یا همان موتور یخچال است یا نه!

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید هیمالیا در کرج

یخچال بیش از حد سرد می کند

بیشتر یخچال‌هایی که فریزر دارند، سرمای قسمت مواد غذایی ناشی از سرمای قسمت فریزر است که به وسیله سیستم لوله‌های مخصوصی انتقال داده می‌شود.

حال اگر سرمای به وجود آمده در یخچال بیش از حد باشد، این اتفاق، به طریقی مشکل محسوب میشود و باید توسط کارشناسان تعمیرات یخچال فریزرامرسان برطرف شود. بروز این مشکل معمولا مرتبط با بخش هایی مثل دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است.

دلیل برفک زدن یخچال

دلیل تشکیل شدن برفک یخچال یا دلیل یخ زدن داخل یخچال خیلی ساده است. در هر وقتی، هوای خنک باید در داخل اجزای مختلف یخچال به گردش دربیاید و جریان داشته باشد.

به طوری که این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از بیرون یخچال وارد می شود، برخورد داشته باشد، در نقطه برخورد این دو جریان برفک ایجاد میشود. به مرور زمان و سفت و سخت شدن این برفک ها با یخ زدگی داخل یخچال رو به رو خواهیم شد.

کار نکردن اتومات یخچال

امکان دارد لوله بلو خارج شده باشد.

برخی اوقات به خاطر جابه جایی یخچال و یا آب شدن برفک ها این اتفاق رخ میدهد.

برای این منظور تنها کافی است لوله بلو را در جای خود بگذارید.

امکان دارد کنتاکت های ترموستات به هم چسبیده باشند یخچال خیلی برفک گرفته باشد سیم بندی یخچال مشکل پیدا کرده باشد.

خاموش شدن و روشن شدن خودکار یخچال

اگر متوجه شدید یخچال شما در هنگام کار کردن خاموش شد. و پس از کمی یا حداقل یک یا نیم ساعت روشن شد، به احتمال بسیار زیاد ایراد از برد است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در فردیس

تعمیرات برد ساید بای ساید امرسان

به این خاطر که یخچال های ساید بای ساید سیستم پیشرفته تری نسبت به مدلهای معمولی دارند. در نتیجه احتمال خرابی و معیوب شدن برد یخچال ساید بای ساید امرسان هم بالاتر است.

خیس بودن اواپریتور و نشتی کردن آب

درجه ترموستات تنظیم نیست.

یا اینکه ترموستات مشکل دارد.

و یا سیستم ذوب برفک دچار ایراد شده است.

برفک گرفتن مداوم اواپریتور

 • خراب شدن لاستیک دور یخچال.
 • کمپرسور مشکل دارد.
 • ایراد برقی دارد.
 • موتور ایراد دارد.
 • مسیر گردش گاز مشکل دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

ارور ها و کدهای خطای رایج ساید بای ساید امرسان

خطاهای یخچال ساید بای ساید امرسان

 • کد خطا F: سنسور فریزر بررسی شود.
 • کد خطا D: سنسور دیفراست بررسی شود.
 • کد خطا I: سنسور یخساز بررسی شود.
 • کد خطا R: سنسور یخچال بررسی شود.
 • کد خطا LA: لامپ کد خطا مربوط به لامپ و اتصالات مربوط به این قطعه می باشد
 • کد خطا FA: فن کد خطا مرتبط با فن و اتصالات مرتبط با این قطعه است افت کردن ولتاژ و ضعف در کارکرد فن از علل های بروز این خطا است.
 • کد خطا CD: کمپرسور کد خطا در ارتباط با کمپرسور و اتصالات مرتبط با این قطعه است افت کردن ولتاژ و ضعیف شدن کارکرد کمپرسور از دلایل بروز این خطا است.
 • کد خطا DA: دمپر کد خطا مرتبط با دمپر و اتصالات مربوط به این قطعه است ضعف در کارکرد دمپر و گیر کردن این قطعه از دلایل بروز این خطا است
 • کد خطا CO: کمپرسور، کد خطا مرتبط با کمپرسور و اتصالات مرتبط با این قطعه است امکان سوختن موتور
 • کد خطا H1: هیتر دیفراست
 • کد خطا H2: هیتر دیفراست
 • کد خطا DS: دلیل ارور از سنسور دیفراست است. اهم سنسور بررسی شود. سیم های ارتباطی بررسی شود. تعویض کردن سنسور و در نهایت مشکل از برد.
 • کد خطا RD: پیام خطا از سوئیچ و یا دمپر. هر دو مورد چک شود و در نهایت ایراد از برد می باشد.
 • کد خطا RS: ارور سنسور از روی برد. سنسور دمای دستگاه بررسی و جهت نیاز عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *