تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی ساید بای ساید امرسان در اندیشه

نمایندگی ساید بای ساید امرسان در اندیشه -تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد-تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید امرسان در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ساید بای ساید امرسان در اندیشه

با وجود بهره مندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید امرسان از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات، امکان دارد گاهی دچار ایراد شده و مصرف کننده را ناچار کنند تا با یک مرکز یا تعمیرگاه امرسان تماس بگیرد. در این قسمت به بعضی از ایرادات احتمالی که امکان دارد مصرف کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید emersun با آن مواجه شوند اشاره می شود:

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

ایراد روشن نشدن ساید بای ساید امرسان

اگر به دنبال این سوال هستید که چرا ساید بای ساید روشن نمی شود، می توانید قبل از حضورتعمیرکار ساید بای ساید امرسان در محل، دلیل بروز این مشکل را بررسی کنید:

 1. احتمال دارد جریان برق قطع شده باشد.
 2. دو شاخه یخچال امکان دارد صدمه دیده باشد.
 3. ترموستات یخچال خراب است.
 4. ولوم اهم متر را بپرخانید تا صدای قطع و وصل کلید داخل ترموستات را بشنوید.
 5. احتمال دارد سیم های اصلی مثل فاز پارگی و یا اتصالی داشته باشد.
 6. سیم بندی را جهت وجود هر نوع پارگی چک کنید.
 7. اگر ساید بای ساید در حین دیفراست نیست یا کنترلرها روشن هستند، می بایست اتصال برق و فیوزها چک شود.

بی وقفه کار کردن یخچال امرسان

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند و نیازمند تعمیرکار هستید، لازم است برای برطرف کردن نقص این ایراد از خدمات مرکز تعمیرات ساید بای ساید امرسان در اندیشه بهره مند شوید:

 1. در بعضی موارد به دلیل تغییر اتفاقی دمای ساید بای ساید و یا جابجایی امکان دارد دستگاه برای چند ساعتی بی وقفه کار کند.
 2. لوله های کندانسور تمیز نیست.
 3. اگر ساید بای ساید شما مجهز به برفک زدای اتوماتیک نیست، حتما برفک ها را به شکل دستی تمیز کنید.
 4. درب یخچال را بررسی کنید.
 5. امکان دارد درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در فردیس

کار نکردن آبسردکن یخچال امرسان

اگر آبسردکن دستگاه شما دچار خرابی شده است، برای تعمیرات یخچال فریزر امرسان از خدمات تعمیرات سرویس استفاده کنید:

 • امکان دارد درون شلنگ آب هوا باشد. این ایراد عموما در استفاده اولیه از یخچال اتفاق میوفتد.
 • باید چند دقیقه پدال آب را فشار دهید تا هوا داخل آن خارج شود.
 • اگر پس از خارج شدن هنوز هم از آبسرد کن آب نیاید باید باز بودن شیر آب خانه و یا تاخوردگی شلنگ چک شود.

خرابی ترموستات

ترموستات یکی از قطعات مهم و ضروری در کلیه یخچال‌هاست که بروز ایراد در آن اختلالاتی در دمای یخچال ایجاد می کند. پس اگر ایرادات کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال قوی ایراد از ترموستات است. جهت نمایان شدن ایراد در این دستگاه بهتر است تعمیر و عوض کردن آن را به کارشناسان حاضر در نمایدندگی تعمیرات امرسان بسپارید.

پایین بودن درجه خنکی یخچال

یکی از علائم عمومی در خرابی کمپرسور یخچال، پایین بودن درجه خنکی هوای داخل یخچال است. جهت اطمینان از بودن همچین ایرادی می‌توان تست کمپرسور را انجام داد. تست این قسمت نیاز به حضور کارشناسان متخصص دارد و انجام آن به وسیله کاربران معمولی انجام پذیر نیست.

کمپرسور پر سر و صدا

کمپرسور یخچال عموما در هنگام کار صدایی ندارد، از این جهت شنیده شدن صدای ناهنجار از این قطعه را می‌توان علامتی دال بر بودن خرابی در آن دانست. کافی است رد صدای شنیده شده را بگیرید تا بفهمید که آیا این صدا مرتبط به کمپرسور یا همان موتور یخچال است یا نه!

از کار افتادگی فن خنک‌کننده یخچال فریزر

فن کمپرسور یخچال امرسان، قطعه‌ای ضروری در ساختار این سیستم است و بودن آن برای خنک‌سازی سیستم و پیشگیری از تولید گرمای بیش از اندازه ضروری است. اگر فن متوقف شود، صداهای غیرطبیعی از یخجال فریزر شنیده خواهد شد. پیشنهاد می‌شود ایرادات رخ داده در فن کمپرسور یخچال بلافاصله برطرف شوند تا از ایجاد خرابی‌های دوچندان در دستگاه پیشگیری شود.

یخچال بیش از حد سرد می کند

بیشتر یخچال‌هایی که فریزر دارند، سرمای قسمت مواد غذایی ناشی از سرمای بخش فریزر است که به وسیله سیستم لوله‌های مخصوصی انتقال داده می‌شود. حال اگر سرمای به وجود آمده در یخچال بیش از حد باشد، این اتفاق، به گونه ای اشکال محسوب میشود و باید به واسطه کارشناسان تعمیرات یخچال فریزرامرسان برطرف شود. بروز این ایراد عمدتاً مربوط با بخش هایی مثل دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است.

دلیل برفک زدن یخچال

علت شکل گرفتن برفک یخچال یا دلیل یخ زدن داخل یخچال بسیار ساده است. در هر زمانی، هوای خنک باید در داخل اجزای متفاوت یخچال به گردش درآمده و جریان داشته باشد. به طوری که این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از خارج یخچال وارد می شود، برخورد کند، در نقطه اختلاط این دو جریان برفک ایجاد میشود. با گذشت زمان و سفت و سخت شدن این برفک ها با یخ زدگی داخل ساید بای ساید رو به رو خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترو استیل در فردیس

کار نکردن اتومات یخچال

امکان دارد لوله بلو خارج شده باشد. بعضی مواقع به علت جابه جایی یخچال و یا آب شدن برفک ها این اتفاق پیش می آید. برای این جهت تنها کافی است لوله بلو را در جای خود قرار دهید.امکان دارد کنتاکت های ترموستات به یکدیگر چسبیده باشند یخچال زیاد برفک گرفته باشدسیم بندی یخچال اشکال پیدا کرده باشد.

خاموش شدن و روشن شدن خودکار یخچال

اگر متوجه شدید یخچال شما در هنگام کار کردن خاموش شد. و پس از کمی یا حداقل یک یا نیم ساعت روشن شد، به احتمال بسیار زیاد مشکل از برد است.

تعمیر برد ساید بای ساید امرسان

یکی از شایع ترین خرابی های برد یخچال امرسان مرتبط به مدل ساید بای ساید است. چون یخچال های ساید بای ساید سیستم پیشرفته تری نسب به مدل های معمولی دارند. در نهایت احتمال خرابی و معیوب شدن برد یخچال ساید بای ساید امرسان هم افزایش پیدا میکند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید امرسان در فردیس

خیس بودن اواپریتور و چکه کردن آب

 • درجه ترموستات تنظیم نیست.
 • یا اینکه ترموستات اشکال دارد.
 •  سیستم ذوب برفک مشکل پیدا کرده است.

برفک گرفتن دائمی اواپریتور

 • خرابی لاستیک دور یخچال.
 • کمپرسور اشکال دارد.
 • مشکل برقی دارد.
 • موتور ایراد دارد.
 • مسیر گردش گاز مورد دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *